Wygrana za 6 punktów! + 98 zdjęć z meczu

lechcracoviaW meczu 26. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań wygrał na Bułgarskiej z Cracovią Kraków 2:1 (1:1). Po bardzo ciekawych zawodach w których obie drużyny grały bardzo ofensywnie Kolejorz zadał decydujący cios w samej końcówce spotkania. Dzięki temu zwycięstwu Mistrz Polski jest już bardzo blisko czołówki.

16:35 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! Witamy oczekując dziś kolejnego kroku w walce o czołówkę.

16:37 – Piłkarze Cracovii zakończyli już spacer po murawie.

16:37 – Poniżej skład Lecha. Gramy dziś bardzo ofensywnie.

16:38 – W Poznaniu pada lekka mżawka. Trochę wieje, ale w środku stadionu jest ok.

16:40 – Lechici właśnie dotarli na stadion.

16:41 – Na stadionie są już pierwsi gimnazjaliści. Dziś zasiądzie ich na trybunach ponad 11 tysięcy.

16:43 – Spacer lechitów długo nie trwał. Gergo samotnie i w skupieniu przechadza się pod Kotłem.

16:45 – Murawa wizualnie prezentuje się bardzo dobrze. Oby ten padający lekko deszcz jej nie zaszkodził.

16:51 – Na stadionie nie ma na razie muzyki, więc trochę stypa.

16:54 – Przypomnijmy, że Lech nie przegrał u siebie z Cracovią od sierpnia 2006. Po raz ostatni wygrał na Bułgarskiej wiosną 2012.

16:56 – 6 marca lechici pokonali już kiedyś Cracovię. 6 lat temu mimo wyniku 0:1 wygrali na Bułgarskiej 3:1. Poznaniaków trenował wtedy Zieliński.

16:57 – Sam trener Jacek Zieliński pierwszy raz przyjechał na Bułgarską od czasu zwolnienia, czyli od listopada 2010.

16:58 = Na 52 mecze z Cracovią tylko 2 razy nie padła żadna bramka. W Poznaniu raz. W 1952 roku.

16:58 – W meczu z Cracovią na kartki muszą uważać Tetteh, Arajuuri, Kędziora i Kamiński. Kolejna kartka będzie oznaczała pauzę z Ruchem.

17:01 – W Kotle są już pierwsze fany.

17:01 – Wygląda na to, że popsuł się dźwięk na stadionie.

17:10 – Już działa. Kibiców powitał przed chwilą spiker.

17:11 – Poniżej skład Cracovii. Jest rotacja w obronie.

17:12 – Na rozgrzewce są już bramkarze rywala. Zostali powitani brawami.

17:12 – Sandomierski przegrał na Bułgarskiej wszystkie 4 mecze. Puścił w nich aż 16 goli. Oby kontynuował swoją passę.

17:13 – W składzie gości jest też inny były lechita, Hubert Wołąkiewicz. Oby zagrał tak jak w wielu meczach Lecha, czyli bardzo słabo.

17:23 – Lechici są już na rozgrzewce w komplecie. Cracovia także.

17:29 – Lech biega na rozgrzewce w koszulkach ze wsparciem dla Szymka.

17:31 – Piłkarze Lecha rozgrzewają się w niebieskich koszulkach z białym napisem „Szymek jesteśmy z Tobą”.

17:33 – Stadion zapełnia się na razie bardzo wolno.

17:38 – Murawa podczas rozgrzewki nie ucierpiała. Jest nieźle.

17:42 – W Kotle na razie 8 fan w tym 3 Cracovii.

17:44 – Uff. Gość gadający na murawie wreszcie przestał gadać.

17:47 – Niecały kwadrans do meczu. Kibice są po stadionie mocno porozwalani. Na trybunach zasiądzie dziś około 28 tysięcy ludzi.

17:50 – Spiker czyta składy. Jeszcze 10 minut.

17:53 – Czas na hymny obu klubów. Najpierw Cracovii.

17:53 – Tradycyjnie net przed meczem wolno chodzi, zatem sorry. Aktualizacje nie zawsze zależą od nas.

17:57 – Czas na hymn Lecha. Obie drużyny już na boisku.

18:54 – 10918 gimnazjalistów zasiadło dziś na Bułgarskiej. To nowy rekord akcji „Gimnazjaliści na Kolejorza”.

2 min. –Początek meczu spokojny.
4 min. – Polczak w ostatniej chwili zatrzymał podanie Sisiego.
7 min. – Znów trzeba odrabiać straty. 0:1 po golu Kapustki z bliska. Nikt nie zatrzymał akcji z lewej strony.
9 min. – 1:1! Do źle wybitej piłki dopadł Jevtić i Lech szybko wyrównał!
14 min. – Dobre dośrodkowanie Kownackiego z prawej strony, jednak w środku nikogo nie było.

19 min. – Póki co bardzo otwarte spotkanie. Gra toczy się głównie w środku.
23 min. – Gery poślizgnął się przez co Pasy wyszły z kontrą. Ostatecznie zatrzymał ją Kędziora.
25 min. – Strzał Jendriska z daleka broni Burić.
30 min. – Bardzo dużo walki dzisiaj. Na razie odczuwa to murawa.
30 min. – Mocny strzał Gergo broni Sandomierski.

35 min. – Obie ekipy są nieźle zorganizowane. Trałka ma w środku pełną kontrolę.
38 min. – Świetne prostopadłe podanie Kadara do Jevticia. Ten biegnąć z piłką oddał fatalny strzał. Tu powinien być gol!
40 min. – Burić źle wyszedł z bramki przy rzucie rożnym. Na szczęście obyło się bez gola.
41 min. – Gergo płasko do Kownackiego, a ten z paru metrów nie trafia w bramkę! NIE TAK!
45 min. – Do przerwy 1:1. Bardzo wyrównane spotkanie, jednak w pierwszej połowie Lech miał lepsze akcje i powinien prowadzić.

47 min. – Kapitalna intewencja Buricia po rogu!
49 min. – Kownaś z bliska trafił w bramkarza, lecz i tak był spalony.
56 min. – Gra nadal jest bardzo wyrównana.
59 min. – Diabang po wrzutce z lewej strony przenióśł piłkę nad bramką.

61 min. – Obrońca w ostatniej chwili zatrzymuje podanie Gergo do Kownasia. Powinien być róg, ale go nie ma.
66 min. – Sisi do Gergo. Ten uderzył celnie, ale Sandomierski bez problemu to obronił.
69 min. – Emocje w tym meczu będą do końca. Nikt nie rezygnuje z chęci zdobycia gola ofensywną grą.
71 min. – Dobry rajd Gergo prawą stroną zatrzymany przez obrońców.
72 min. – Niecelna główka Lovrencsicsa.

77 min. – Rzuty rożne Lecha nie przynoszą żadnego zagrożenia.
80 min. – Arajuuri w ostatniej chwili zatrzymuje podanie z lewej strony.
84 min. – Tempo gry mocno spadło.
85 min. – Sandomierski świetnie broni główkę Trałki!
85 min. – A teraz zła główka Arajuuriego.
87 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GAJOSSSSSSSSSSSSS !!!! wykańcza akcję z bliska!!!
90 min. – Aj!! Tetteh tuż nad poprzeczką!
90+4 min. – TAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!

KKS Lech Poznań – MKS Cracovia Kraków 2:1 (1:1)

Bramki: 9.Jevtić 87.Gajos – 7.Kapustka

Żółte kartki: Lovrencsics

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Widzów: 24813

KKS Lech: Burić – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar – Trałka, Linetty – Lovrencsics, Jevtić (70.Tetteh), Sisi (70.Jóźwiak) – Kownackim (82.Gajos).

Rezerwowi: Kotorowski, Ceesay, Wilusz, Volkov, Tetteh, Jóźwiak, Gajos.

MKS Cracovia: Sandomierski – Deleu, Wołąkiewicz, Polczak, Wójcicki (90+1.Adamczyk)- Dąbrowski, Budziński – Kapustkam (89.Karachankov), Cetnarski, Jendrisek – Diabang (74.Vestenicky).

Rezerwowi: Stępniowski, Bejan, Zejdler, Wdowiak, Karachanakov, Adamczyk, Vestenicky.

2. Pawelinho pisze:

Dobry mecz Lecha no i ważne bardzo ważne trzy punkty dla Lecha. Piłkarzem meczu Lovrencsics, który w końcu zagrał tak jak się od niego wymaga, ale z tym zachwytem i tak bym się wstrzymał. Aha młody Jóźwiak po raz kolejny pokazał dlaczego to on powinien grać w miejsce bezproduktywnego Sisiego, który wątpię aby został w Lechu na kolejny sezon.

3. tylkoLech pisze:

Gratulacje Kolejorz! Brawo dla wszystkich! Cieszy, że Gergo zaczyna grać.

4. KotorFan pisze:

GERGO LOVRENCSICS MAN OF THE MATCH!!! W pierwszej połowie grał beznadziejnie, ale im dalej w mecz tym lepiej i piękna asysta do Gajosa na końcu!

Ogólnie świetny mecz, dawno nie pamiętam, żeby Lech 0:1 odrobił i wygrał 2:1. Za tydzień Cracovia wygra z Legią i odrabiamy straty do lidera i bronimy MP!

PS Gergo w tej rundzie w pierwszym składzie zagrał w 3 z 5 meczów. Wszystkie te mecze Lech wygrał. :))

5. spostrzegawczy pisze:

krytykanci sie schowali

6. KotorFan pisze:

Świetnie wysyłam 10 razy komentarz na temat meczu i go nie dodajecie… Brawo kkslech.com

7. GROSZKINS pisze:

Pewna prawidłowość,Gergo kończy się kontrakt zaczyna grać.Brawo chłopaki,dzięki za walkę i zwycięstwo.Kadar,Gergo ,Paulus,Karol na 6.

8. JERICHO pisze:

Strasznie się bałem tego meczu, a jednak 3 punkty. Teraz liczę na 3 punkty w Chorzowie chociaż też łatwo nie będzie.

9. seba86 pisze:

Brawo Lech, brawo Gergo i Gajos! Druga połowę dało się juz ogladac;) Jevtic mimo gola słaby, nie przekonuje mnie ani troche do gry w wyjściowym składzie.

10. niewojnie pisze:

Gergo powinien sobie odpuścić wykonywanie wszystkich rzutów rożnych. Jóźwiak szkoda że nie grał więcej, ale i tak ostatnio duży plus. Panie Trenerze – warto dać chłopakowi się ograć!

11. Pobiel pisze:

Niezły meczyk,po raz pierwszy od niepamiętnych czasów podnieśli po 0:1 i wygrali,na duży plus Gergo Kadar Kownaś Darko na minus tylko Sisi,mam nadzieje ze Urban w następnych meczach w 11 znajdzie miejsce dla Darko i Gajosa,Jóżwiak po raz kolejny pokazuje ze jak sodówka mu nie odwali może być wielki

12. Marcin1242 pisze:

I teraz nadchodzi chwila prawdy 🙂 Jeśli będziemy w stanie tak się pozbierać, że wygramy z Ruchem i legła to możemy nawet włączyć się do walki o MP co byłoby po prostu czymś nieprawdopodobnym, ale taka jest prawda. Wystarczyłoby, że Cracovia zdobywa 3 pkt, my wygrywamy i przed podziałem mamy 9 pkt straty co jest niczym po podziale. Wiem, odpłynąłem, ale kto mi zabroni ? 😉

13. MarioWlkp pisze:

Kadar to jest PAN piłkarz. Według mnie najlepszy jakościowo piłkarz jakiego mamy w tej chwili w Lechu. Aż przyjemnie popatrzeć. Brawo za bardzo ważną wygraną!

• Pobiel pisze:

zgadzam się tylko bym jeszcze Karola postawił na równi z nim

• MaPA pisze:

Kadar jak przychodził to mówił że jest wart więcej niż Lech za niego dał.Po Euro to może być łakomym kąskiem jako lewy obrońca i Kolejorz może na nim nieżle zarobić.

14. kibic007 pisze:

Końcówka w naszym wykonaniu świetna, pochwała dla Lovrencsicsa, Kadara i Jóźwiaka za dobrą zmianę.

15. seniorka pisze:

Bardzo potrzebne były nam te 3 punkty.Cudowne uczucie po tak wygranym meczu. Brawo Kolejorz!!! Cały zespół walczył do końca i to się liczy.
    Gergo przeszedł dzisiaj sam siebie – dawno tak dobrze nie grał. Brawo!

16. Wit pisze:

Brawo ! Miła niespodzianka. Ładne akcje po obu stronach . Przyjemnie ogląda się taką piłkę. Jednak 3 punkty powinny być już z Jagielonią.

17. bula1899 pisze:

Fajny mecz z obu stron, chłopaki musieli się nameczyc z niełatwym przeciwnikiem więc brawa się należą.
    Słabych punktów myślę nie było, Buric trochę powyciągał dzisiaj. Fajnie asekurowali się nasi środkowi obrońcy, Kadar pewny, Kędziora przypominał mi siebie z poprzedniego sezonu, twardy w obronie + czasami fajne podłączenia. Choć trzeba przyznać że jeżeli Cracovia szybciej poklepała trochę przestrzeni było.
    Trałka niesamowity twardziel, Linetty niesamowity walczak. Jevtic – bramka + zawsze podoba mi się jak prowadzi on piłkę, dzisiaj ten no look pass do Kownasia dobry… Gergo najlepszy mecz w sezonie, Kownacki starał się, Ale brakowało tego timingu(który pokazał choćby Gajos przy bramce), a to tylko Polczak i Wolakiewicz. Jeszcze Jóźwiak, na takich piłkarzy z akademii musimy stawiać, szacun za ta tą akcję z 92 min świetnie przytrzymał piłkę!

18. ArekCesar pisze:

Show must go on.
    Więcej refleksji po powrocie.

19. Ekstralijczyk pisze:

Cel wykonany.

Zasłużone zwycięstwo Lecha i dobre zmiany.

Teraz czas na Ruch.

20. Slawek1978 pisze:

3pkt i wszystko. Dzięki Kooolejorz

21. seniorka pisze:

Dobrze, że żaden z obrońców nie dostał żółtka, bo Kendi, Arajuuri i Kamyk byli zagrożeni.

• DT18 pisze:

I tak w końcu będa pauzować. W Chorzowie pewnie Ceesay i Wilusz zagrają

22. Gadzuki pisze:

Mecz pokazał że bez walki i biegania nie wygramy żadnego meczu. I to była dziś zasadnicza różnica między meczem z Jagieloną a Cracovią. Dziś było widać że chcemy wygrać i wygraliśmy.

23. BartiLech pisze:

Super mecz , w koncu wygrywamy mecz w ktorym przegrywalismy

24. RUTEK pisze:

Fajny mecz brawo dla zmieników sędzia też nie przeszkadzał

25. ole pisze:

Meczu nie widziałem, relacji nie miałem, wchodzę i widzę goły wynik… GRATULACJE!!!
    Nie pamiętam już meczu w którym gonimy wynik i wygrywamy.

26. pyra fan kks z breslau pisze:

CRACOVIA WIE JAK SIE ZACHOWAC

27. Mouze pisze:

Mała niespodzianka.Wreszcie mecz w którym na boisku była walka,a na trybunach konkretny śpiew.
    Szkoda tylko ze z zaangażowaniem potrafią zagrać tylko od wielkiego dzwona.

28. G pisze:

Z tego Jóźwiaka będzie kawał grajka, byle mu tylko sodówka od tych pochwal nie uderzyła.

29. El Companero pisze:

ważne zwyciestwo po walce, ale z przodu dramat, Kownacki do przedszkola , Nielsen wróć! Cieszy zmiana gry na lepsze. Rezerwowi dali zwycięstwo. Tetteh zajął miejsce Karola, Karola poszedl do przodu obslugiwac napastnika a napastnik (a raczej pomocnik), który umie kopnac piłkę zastąpił w ataku napastnika istniejacego na papierze. Tak ma być zawsze! Ta taktyka dziala. I nie mozna tak bylo w Bielsku i z Jagą? Teraz trzeba ciezko walczyc w kazdym meczu. A za tydzien na Ruchu powtorzyc wynik z Zabrza bo tam grają podobnie tyle ze mają Stępinskiego, którego trzeba wykluczyć. Jak wygramy z Ruchem i tęczowymi a potem z kiepskimi to możemy być dobrej mysli, ale poki co jeszcze sporo do poprawy i ugrania. Dlatego proponuje spokoj i ciezką pracę pilkarzy.

Co masz do Kownaśia?walczył wychodził na pozycje nie źle podawał jedynie w 1 kontrze mu dryblingu zabrakło,ale oczywiście EL bym lepiej zagrał,Dawid w 5 meczach 4 gole ale EL do przedszkola go wysyła,podniecaj się dalej najemnikami a jedź po wychowankach GZ

• stowoda pisze:

Łapy precz od Kownasia.
      Teraz na niego grają to ma okazje. Nielsen to na razie „bajki z mchu i paproci” .
      Brawo Kownaś, dajesz radę !

30. ArekCesar pisze:

Seniorka czarni sobie przypomną o kartkach w następnej kolejce przed meczem z przyjaciółką.

• aliz pisze:

Arek NIE KRACZ :-))
      a jutro fajnie by było, aby w meczu śledzi z Ruchem padł remis…

31. Pawel _Crewe pisze:

@seniorka-jakos mnie to nie dziwi. Wykartkuja nas z Ruchem w sam raz na Legie.

• seniorka pisze:

Mam nadzieję, że nie. Nasi będą musieli bardzo, bardzo uważać. Ciekawa jestem którego sędziego wyznaczą na mecz z Ruchem. Myślę, że Musiał byłby dobry.

32. JRZ pisze:

Moim zdaniem Cracovia lepsza i według mnie mieliśmy sporo szczęścia ze kończymy z 3 punktami. Co do Cracovii to już dawno nie widziałem w naszej lidze drużyny która przyjechałaby na Bułgarska i tak długo utrzymywałaby się z piłką na naszej połowie momentami kompletnie nas zamykając w obrębie pola karnego.

• fan pisze:

Nie za bardzo zgodzę się, że „sporo szczęścia”. Umieli długo utrzymać się przy piłce i zdominować nas w tym elemencie to fakt (szacunek, bo nieczęsto się zdarza, że rywal ma większe posiadanie przy Bułgarskiej), ale nie bardzo potrafili to przekuć na czyste sytuacje, bo jednak to Lech miał ich więcej. Moim zdaniem Pasy zagrały tak, jakby wystarczał im remis i zostali za ten minimalizm ukarani w końcówce.

33. Guralesko pisze:

Tak ma być, walka o każda piłkę, takiego Lecha chce się oglądać! Niech jeszcze skończy się nasz pech z kontuzjami, dużo meczów do końca a zaraz nie będzie kim grac. Brawo chłopaki

34. kibicinowroclaw pisze:

Brawo Lech! Musimy gonić i zająć czwarte miejsce przed podziałem, wtedy oba mecze z legią w Poznaniu, oczywiście im wyżej tym lepiej, miejmy nadzieję że dzisiaj to był początek lepszego.

35. Didavi pisze:

Bardzo dobry mecz! Ważny, trudny i wygrany. Więcej takich spotkań w Naszym wykonaniu! To był Lech z poprzedniego, mistrzowskiego sezonu. Lech wyrachowany, który czasami oddaje pole gry, bardzo dobrze się przy tym broniąc całym zespołem, ale który potrafi też grać ładnie i mocno przycisnąć rywala. Cracovia wysoko postawiła poprzeczkę, ale wygrało doświadczenie, ogranie. Wygrał Lech!

36. tomasz1973 pisze:

Brawa za zwycięstwo, ale jeżeli jeszcze raz na boisku zobaczę Sisiego, to stracę resztę cierpliwości do Urbana.
    Młody Jóźwiak przez 25 min dał dziesięć razy więcej id tego karakana, który przez cały pobyt na boisku wykonał jeną dobrą wrzutkę, reszta to symulacja gry.

37. xxx pisze:

Mecz b.dobry. Niestety w Chorzowie sędzia będzie miał pole do popisu, żeby wykartkować nas przed Legią.

38. Timo pisze:

Teraz wygrać za tydzień i 15 Puchar Polski

39. bas pisze:

Seniorka- wcale bym się nie zdziwił gdyby Janek na mecz z Ruchem wystawił inna obronę a kartkowiczów oszczędził na tęczowych. CHŁOPAKI duże braaaawwwa, qtak trzymać.

Niewykluczone, że tak zrobi, bo zagrożenie ze strony czarnych jest duże – wiadomo dla kogo mają gwizdać.

40. arek z Debca pisze:

Czyli pewna wygrana w Zabrzu nie wynikala tylko ze slabosci Gornika. Madziary pociagnely nam dzisiaj Lecha. Niech zyja Wegry!

41. bas pisze:

Moderator dlaczego mój wpis się nie ukazał

42. mati pisze:

Bardzo dobry mecz! Brawo za walkę do końca. 3pkt. zostają w Poznaniu.

43. bb pisze:

Brawo Lech, dobry mecz. Kadar i Linetty- świetny mecz

44. sas pisze:

Spodziewałem się porażki i w sumie niewiele brakowało żeby taki wynik się wydarzył. Mamy problem w środku pola, bo juz kolejny rywal gra przed naszym polem karnym jak chce i za łatwo przedostaje sie pod bramkę. Ale drużyna pozbierała się po pierwszym ciosie i to bardzo cieszy.
    A największy polew mam z tych którzy teraz jak znaja wynik nabijają się z tych którzy czarno widzieli ten mecz, sami nie napisali nic przed meczem a po zgrywają super optymistów

• Poznaniak pisze:

To prawda jest to przezabawne.
      Jest nawet na taką postawę nazwa głupio-mądry lub po prostu kibice sukcesu 🙂
      A w żargonie internetowym to praktycznie zwykły troll.

45. Alcatraz pisze:

Bardzo ważna wygrana!!!
    Cieszy mnie szczególnie postawa Gergo, który dziś bujał mocno bokami.

Tomaszu
    Jóźwiak nie da tej jakości przez cały mecz, błyszczy w końcówkach. To właściwe jego wprowadzanie do drużyny.
    Co zaś się tyczy Sisiego mamy alternatywę w postaci Gajosa lub Volkova. Można próbować tych wariantów. Choć dla mnie Sisi zagrał przeciętnie, to jest jednak odpowiedzialny w obronie.
    Odniosłem nawet wrażenie ,że Lech był szczelniejszy w obronie bo oba boki pomocy pracowały.
    Pawłowski często odpuszczał , lub zwyczajnie nie miał siły na wracanie.

Jak Urban zostawia na ławie dobrych piłkarzy, z pierwszego teoretycznie składu, to na dobre nam wychodzi, dziś wszystkie zmiany na plus.

46. kufel pisze:

Cieszy wygrana, a najbardziej Gergo. Po 1-szej połowie 1-szy do zmiany, a druga?… Może się wreszcie odblokuje, bo facet umie grać. Jóźwiak dawał radę, jeszcze trochę się musi ograć i zacząć szybciej myśleć, ale młody ma to coś. Kadar klasa światowa, chociaż nie zwróciłem uwagi kto przy pierwszej zajebał, ale wydawało mi się, że po prostu nas rozklepali.

rozklepali nas – szybko, krótko i po sprawie… ale później już się nie daliśmy nabrać, chociaz raz uratował nas Kownaś zdejmując na 5 metrze „z głowy” piłkę Pasom, a raz Buric miał interwencję meczu.

• kufel pisze:

aliz akurat z browarem szedłem i nie do końca widziałem tej sytuacji. Teraz oglądam powtórkę i faktycznie rozklepali, tam chyba Kamiński słabo zareagował, ale powiedzmy szczerze akcja palce lizać i ciężko kogokolwiek obwiniać.

47. Alcatraz pisze:

Odnoszę wrażenie , jakby ta forma fizyczna poszła do góry, na pewno Gergo.

Jak chce grać na Euro to musi pokazać poziom u nas.

Gergo po jakiejś metamorfozie. Dali mu jakieś nowe odżywki czy jak?
      OK, chyba rzeczywiście przypomniał sobie o Euro… szkoda że tak późno, ale i to cieszy.

48. bas pisze:

Seniorka dzięki .
    Moderator widzę że humor Ci dopisuje po wygranej ,zdziwiłbyś się bo właśnie mam Amikę ,a wpisu u siebie nadal nie widzę, nawet na poprzedniej stronie.

49. Chris 65 pisze:

Brawo za wygrana … Cos drgnelo oby to byla zapowiedz progresu w grze Lecha.Nie powinno sie oceniac zwyciezcow mimo wszystko gra Tomka Kedziory w dniu dzisiejszym wygladala momentami tragicznie.Gergo gral w pomocy i za niego na prawej obronie…

50. deel pisze:

Dobry wynik. Udało się opanować środek pola. Dla Jevtica gra z klepy jest niestety za szybka. Oby do przodu.

51. slavo1 pisze:

Dobrze że tak się skończyło – bo nic tego zwycięstwa nie zapowiadało. Po błędzie Kadara i, co najmniej dziwnej jego niechęci powrotu na swoja pozycję padła bramka dla Cracovii. Normalnie spacerek sobie urządził. Na szczęście potem się ogarnął i był jednym z wyróżniających się zawodników. Na ogromny plus zasługuje Jóźwiak. Szkoda, że reszta drużyny jeszcze mu nie ufa. Kilka razy zrobił taki młyn z obroną, że aż miło było patrzeć. O Gergo juz wszystko powiedziano 🙂 Krok zespołu w dobrą stronę, ale … Cracovia jest o „pięterko wyżej”… Dla mnie jest poważnym kandydatem do mistrza. I potwierdzi to w najbliższą sobotę.

52. roby pisze:

Fajnie ,że wygrali po straconej pierwszej bramce, dobrze to wyglądało wszystko oby tak dalej.

53. kibol69 pisze:

Cracovia lepiej grała piłką, my za to stworzyliśmy dużo więcej lepszych sytuacji, przy których jak zwykle zabrakło skuteczności. Cieszy postawa Gergo w tym meczu, który po raz pierwszy w tym sezonie w końcu zagrał dobry mecz. Po tej wygranej oddalamy się od grupy spadkowej na 5 pkt., ale musimy być czujni, bo za plecami jest duży ścisk w tabeli i walka o 8 miejsce będzie do samego końca. Nasi kopacze muszą dać z siebie maksa, bo realizacja tego wiekopomnego celu jeszcze nie jest przesądzona.

54. Poznaniak pisze:

W końcu! Udało się wygrać pomimo straty bramki jaki pierwsi.
    I gra do końca.
    Czyżby „talizman” w postaci Zielińskiego przy linii zadziałał pozytywnie na nasz zespół? 😉
    Bardzo ważne 3 punkty zdobyte! Brawo za walkę!

55. Pszczółka pisze:

wreszcie mogę iść do roboty w poniedziałek z podniesioną głową:) Dzięki panowie za to zwycięstwo i niech już tak będzie do końca sezonu zasadniczego.
    Widać że jeszcze nie czas na Kolejorza który dyktuje swoje warunki w meczu.Trzeba grać to co do tej pory wychodziło najlepiej czyli przyczajenie i kontry.Myślę że to w tej chwili najskuteczniejsza broń Lecha.Jeszcze raz wielkie dzięki za dobry humor na cały tydzień.