Zrób rotacje na sobie i wyjedź stąd wreszcie!

urbanW meczu 33. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań przegrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 0:1 (0:0). Po niezłej, choć bezbramkowej pierwszej połowie Kolejorz w drugiej odsłonie dosłownie stanął, stracił gola i przegrał po raz 15 w ligowych rozgrywkach. Puchary odjechały mu więc na dobre.

1 min. – Pierwsza akcja Pogoni i fatalny strzał Dvalishviliego. Nikt go nie krył.
3 min. – W odpowiedzi Lech. Mocny strzał Kownackiego nad bramką.
6 min. – Świetna wrzutka Volkova i fatalna główka Kownackiego z bliska. To musiał być gol!
7 min. – W grze Pogoni widać wielką determinację. „Portowcy” na razie grają na 2 napastników.
8 min. – Słupek po wrzutce Pawłowskiego!
9 min. – Tym razem celnie Gajos, lecz w sam środek.
10 min. – A teraz Dvalishvili z daleka. Dzieje się.
11 min. – Słowik broni płaski strzał Gajosa.
13 min. – Znów Gajos, jednak tym razem nad poprzeczką.

16 min. – Dobra interwencja Wilusza po wrzutce Frączczaka.
21 min. – Nie ma już tylu sytuacji co wcześniej, ale to Lech prowadzi grę.
24 min. – Strzał Gajosa świetnie broni Słowik. Po chwili kolejna akcja i znów nie ma gola!
26 min. – Chamski faul Murawskiego. Żółta dla niego i Kadara, który w czwartek nie zagra.
30 min. – Burić broni strzał Akahoshiego z bliska!

31 min. – Wrzutka w pole karne. Dvalishvili urywa się obrońcy, lecz trafia w boczną siatkę.
35 min. – Od paru minut lepsza Pogoń. Znów interweniował Burić.
39 min. – Od 25 minuty lechici stanęli.
40 min. – Fantastyczne uderzenie Szymka jeszcze lepiej broni Słowik! Kolejna niesamowita parada tego bramkarza!
44 min. – Lech zaczyna odzyskiwać kontrolę.
45 min. – Do przerwy remis. Świetny mecz w Szczecinie. Brakuje tylko gola Lecha Poznań.

46 min. – Fatalny błąd Buricia. Na szczęście Murawski nie trafił do pustej.
51 min. – Niecelny strzał Matrasa z daleka! Znów Lech musi się obudzić.
53 min. – Tym razem niecelnie Frączczak. Pogoń ewidentnie postawiła wszystko na jedną kartę, bowiem momentami atakuje z furią.
57 min. – Fatalny strzał Gajosa z około 15 metrów. To dopiero pierwsze uderzenie Kolejorza w tej połowie.
60 min. – Gol dla Pogoni. Wrzutka Murawskiego i głową do siatki trafia Zwoliński.

64 min. – Niecelny strzał Linettego.
66 min. – Volkov blokuje dobre podanie z lewej strony.
68 min. – Zablokowany strzał Gajosa z 11 metra. Kolejna zmarnowana sytuacja.
72 min. – Strzał rozpatrzy Jevticia.
73 min. – Nielsen nie sięgnął piłki po wrzutce Ceesaya.

78 min. – Mało się dzieje. Lech już stracił wiarę.
81 min. – Złe dośrodkowanie Jevticia z wolnego.
82 min. – Aj! za lekki strzał Ceesaya z bliska.
88 min. – Akcje rozpatrzy Lecha.
88 min. – Niecelny strzał z woleja Nielsena.