Ostatni dzień sprzedaży biletów na finał. Od jutra wymiana voucherów z puli klubowej

ppZa niecały tydzień 2 maja o 16:00 Lech Poznań w finale Pucharu Polski zagra z Legią Warszawa. Kończy się pomału sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Cały czas trwa za to akcja „Odpalamy na oprawy”, a od jutra bilety na finał będą mogli obierać kibice, którzy kupili je z puli klubowej.


Kibice, którzy zdecydowali się na zakup biletu na górne sektory za bramką z mniejszej puli klubowej mogą odbierać bilety na finał PP od środy, 27 kwietnia od godziny 12:00 w kasie numer 2 stadionu przy Bułgarskiej. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości lub jego kopię, a także wydrukowany voucher. Możliwy jest również odbiór pakietów dla osób trzecich za okazaniem wydrukowanych voucherów. Przy ich wymianie każdy otrzyma bilet na mecz + koszulkę (pakiet za 40 zł) lub bilet na mecz, na pociąg + koszulkę (pakiet za 100 zł).

Godziny otwarcia kas stadionu:

środa – 09:00-19:00 (odbiór biletów na finał od 12:00)
czwartek – 9:00-21:00
piątek – 9:00-19:00

Informujemy również, że tylko jeszcze dziś trwa sprzedaż pakietów za 100 zł w Tifo przy ul. Święty Marcin, w Kolejowym Sklepie Sportowym w Pile oraz w Car-Pol’u w Suchym Lesie. W sprzedaży jest resztka biletów. Niebawem zostaną podane terminy w których będzie można wymieniać vouchery oraz godziny odjazdów pociągów (każdy jedzie i wraca tym pociągiem, który ma napisany na bilecie).

Tymczasem m.in. poprzez meczowe zbiórki do puszek, urny wystawione w Tifo i salonie CAR-POL czy zakłady trwa zrzuta na finałowe oprawy, które są już przygotowywane przez ultrasów Lecha Poznań. 2 maja to priorytet dla piłkarzy, trenerów, zarządu i kibiców. Po prostu dla całego Kolejorza. Kibicowsko na Narodowym musimy być najlepsi, a do tego potrzebne jest wsparcie finansowe każdego kibica.

Kilkanaście dni temu na stronie „fans4club.com” ruszyła akcja „Odpalamy na oprawy” organizowana przez Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań. Celem akcji jest zebranie 84 tysięcy złotych, które w pełni pozwolą zrealizować ultrasom Lecha Poznań to wszystko co 2 maja chcą przedstawić na Stadionie Narodowym. Żeby wziąć udział w akcji „Odpalamy na oprawy” należy przede wszystkim wejść na stronę „fans4club.com”, a konkretnie -> TUTAJ gdzie znajdują się wszystkie szczegóły akcji.

Po prawej stronie znajdziecie tam nagrodę dla siebie, którą otrzymacie wspierając akcję odpowiednią kwotą. Dołączyć do akcji „Odpalamy na oprawy” można już od 6 zł. Im więcej dany kibic wpłaci pieniędzy tym zgarnie lepszą nagrodę. Np. przelewając 1922 zł wygra się spotkanie z Karolem Klimczakiem. Wpłacając mniejsze kwoty można też m.in. spędzić dzień w akademii Lecha Poznań z Ivanem Djurdjeviciem, spotkać się ze znanymi kibicami w tym choćby z Uszolem, z piłkarzami Lecha Poznań czy wygrać karnet vipowski.

Na ten moment (stan na 26.04, godz. 14:30) osiągnięto 28% zakładu. Zebrano 23,841 zł. Do akcji, która potrwa jeszcze 6 dni dołączyło do tej pory 316 kibiców Kolejorza, którym zależy, aby 2 maja był wielkim kibolskim świętem fanatyków Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Mistrza Polski zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Odpalamy na oprawy” dostępnej tutaj -> TUTAJ.

Dodajmy, że ostatni finał na Narodowym obejrzało 45322 widzów, a Lecha Poznań wspierało 11700 kibiców. Z kolei przedostatni finał z udziałem Kolejorza w Bydgoszczy zobaczyło 17 tysięcy widzów w tym 6300 kibiców Lecha Poznań i 6800 warszawskiej Legii. Natomiast nasz ostatni, zwycięski finał Pucharu Polski w Chorzowie w 2009 roku zobaczyło blisko 28 tysięcy ludzi w tym 18 tys. kibiców Ruchu i blisko 9000 fanów Kolejorza (wraz ze zgodami). Lech Poznań jest 5-krotnym zdobywcą pucharu krajowego (po raz ostatni wywalczył go 7 lat temu) i 4-krotnym finalistą Pucharu Polski. Zwycięzca Pucharu Polski w poniedziałek, 2 maja zapewni sobie prawo startu w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy 2016/2017.


Kibice Lecha na Finale PP w 2015 roku (11700 w tym zgody):

null
null

Kibice Lecha na Finale PP w 2011 roku (6300 w tym zgody):

null

Kibice Lecha na Finale PP w 2009 roku (9000 w tym zgody):

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <8 komentarzy

 1. BartiLech pisze:

  Nie ma szans zeby zebrac te 84 tys zl w tej zbiorce Odpalamy na oprawy. Pewnie bedzir maks 35 tys zl

 2. Adi pisze:

  Wisła pierwsze 300000 PLN zebrała w 3 dni, dlaczego my mamy nie dać rady? Dawać wiara, odpalamy!

 3. Max pisze:

  Mam nadzieje, że tempo wpłat będzie coraz szybsze. Takiej fajnej akcji związanej z oprawami jeszcze nie było.

 4. KoL pisze:

  A napiszecie cos dla nowicjuszy co jadą, i to indywidualnie? (tzn. na sektor Lecha i nie pociągiem)
  Czy wpuszczają/wypuszczają tylko GRUPOWO?
  Czy można wejść już od 10tej, 12tej, jak się jest z Poznania?

 5. LP pisze:

  Kiedy bilety do odbioru w Pile ? i o której będzie Pociąg ? Wie ktoś ???

 6. TLP pisze:

  Spokojnie najpierw pzpn musi te bilety wysłać.

 7. TLP pisze:

  Uważaj z barwami żebyś ich nie stracił, a bramy otwarte od godziny 10.