Można już odbierać bilety na finał

oprawaJuż tylko 4 dni dzielą Lecha Poznań od finału Pucharu Polski. Cały czas można odbierać bilety z puli klubowej. Od dziś, czyli od 28 kwietnia bilety wraz z koszulkami są również w Tifo. Radzimy się pośpieszyć, bowiem czasu na odbiór jest niewiele!


Kibice, którzy zdecydowali się na zakup biletu na górne sektory za bramką z mniejszej puli klubowej mogą odbierać bilety na finał PP od środy, 27 kwietnia od godziny 12:00 w kasie numer 2 stadionu przy Bułgarskiej. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości lub jego kopię, a także wydrukowany voucher. Możliwy jest również odbiór pakietów dla osób trzecich za okazaniem wydrukowanych voucherów. Przy ich wymianie każdy otrzyma bilet na mecz + koszulkę (pakiet za 40 zł) lub bilet na mecz, na pociąg + koszulkę (pakiet za 100 zł).

Godziny otwarcia kas stadionu:

czwartek – 9:00-21:00
piątek – 9:00-19:00

Informujemy również, że od dziś, czyli od czwartku, 28 kwietnia do godziny 17:00 w Tifo można odbierać koszulki i bilety zakupione właśnie w Tifo. W piątek sklep przy ul. Święty Marcin będzie otwarty od 10:00 do 18:00, zaś w sobotę od 10:00 do 14:00.

Sekcje i fankluby, które otrzymały stosowną informację odbierają bilety w siedzibie „Kibice Razem” na poznańskiej Śródce (dziś do 16:00 i w piątek od 10:00 do 18:00).

Odbiór biletów dla kibiców, którzy kupili je w CAR-POL’u będzie odbywał się w salonie w Suchym Lesie w piątek i w sobotę. Przez PKP nie ma pociągu dla osób, które kupiły wejściówki w CAR-POL’u. Każdy z kibiców otrzyma bilet na inny pociąg. Więcej informacji w wątku na forum HejLech -> TUTAJ

Przez problemy z PKP jak dotąd nie ustalono dokładnych terminów odjazdów pociągów na finał Puchar Polski do Warszawy. Dokładne terminy zostaną ustalone prawdopodobnie jeszcze dziś. Informujemy jednak, że każdy kibic jedzie i wraca tym pociągiem, który ma napisany na bilecie. Wszystko po to, żeby uniknąć sytuacji w której jedna bana pojedzie przepełniona, a druga będzie w połowie pusta.

Tymczasem m.in. poprzez meczowe zbiórki do puszek, urny wystawione w Tifo i salonie CAR-POL czy zakłady cały czas trwa zrzuta na finałowe oprawy, które są już przygotowywane przez ultrasów Lecha Poznań. 2 maja to priorytet dla piłkarzy, trenerów, zarządu i kibiców. Po prostu dla całego Kolejorza. Kibicowsko na Narodowym musimy być najlepsi, a do tego potrzebne jest wsparcie finansowe każdego kibica.

Kilkanaście dni temu na stronie „fans4club.com” ruszyła akcja „Odpalamy na oprawy” organizowana przez Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań. Celem akcji jest zebranie 84 tysięcy złotych, które w pełni pozwolą zrealizować ultrasom Lecha Poznań to wszystko co 2 maja chcą przedstawić na Stadionie Narodowym. Żeby wziąć udział w akcji „Odpalamy na oprawy” należy przede wszystkim wejść na stronę „fans4club.com”, a konkretnie -> TUTAJ gdzie znajdują się wszystkie szczegóły akcji.

Po prawej stronie znajdziecie tam nagrodę dla siebie, którą otrzymacie wspierając akcję odpowiednią kwotą. Dołączyć do akcji „Odpalamy na oprawy” można już od 6 zł. Im więcej dany kibic wpłaci pieniędzy tym zgarnie lepszą nagrodę. Np. przelewając 1922 zł wygra się spotkanie z Karolem Klimczakiem. Wpłacając mniejsze kwoty można też m.in. spędzić dzień w akademii Lecha Poznań z Ivanem Djurdjeviciem, spotkać się ze znanymi kibicami w tym choćby z Uszolem, z piłkarzami Lecha Poznań czy wygrać karnet vipowski.

Na ten moment (stan na 28.04, godz. 14:00) osiągnięto 32% zakładu. Zebrano 26,937 zł. Do akcji, która potrwa jeszcze 4 dni dołączyło do tej pory 361 kibiców Kolejorza, którym zależy, aby 2 maja był wielkim kibolskim świętem fanatyków Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Mistrza Polski zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Odpalamy na oprawy” dostępnej tutaj -> TUTAJ.

Dodajmy, że ostatni finał na Narodowym obejrzało 45322 widzów, a Lecha Poznań wspierało 11700 kibiców. Z kolei przedostatni finał z udziałem Kolejorza w Bydgoszczy zobaczyło 17 tysięcy widzów w tym 6300 kibiców Lecha Poznań i 6800 warszawskiej Legii. Natomiast nasz ostatni, zwycięski finał Pucharu Polski w Chorzowie w 2009 roku zobaczyło blisko 28 tysięcy ludzi w tym 18 tys. kibiców Ruchu i blisko 9000 fanów Kolejorza (wraz ze zgodami). Lech Poznań jest 5-krotnym zdobywcą pucharu krajowego (po raz ostatni wywalczył go 7 lat temu) i 4-krotnym finalistą Pucharu Polski. Zwycięzca Pucharu Polski w poniedziałek, 2 maja zapewni sobie prawo startu w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy 2016/2017.


Kibice Lecha na Finale PP w 2015 roku (11700 w tym zgody):

null
null

Kibice Lecha na Finale PP w 2011 roku (6300 w tym zgody):

null

Kibice Lecha na Finale PP w 2009 roku (9000 w tym zgody):

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <11 komentarzy

 1. seryjny.m pisze:

  Cała pula biletów dla nas przeznaczonych została wykorzystana?

 2. Cubasa pisze:

  „Przez PKP nie ma pociągu dla osób, które kupiły wejściówki w CAR-POL’u. Każdy z kibiców otrzyma bilet na inny pociąg.”

  Miał być jeden pociąg więcej….ale nie będzie i tym samym te osoby zostaną podzielone na inne pociągi??
  Nikt przy takim wyjeździe luksusów nie oczekuje ale między luksusem a jechaniem ściśniętym jak świnie w chlewie jest jeszcze duży wachlarz możliwości!!
  Co to ma być za organizacja kiedy nagle parę dni przed wyjazdem okazuje się, że nie będzie pociągu. I co? Dajmy na to po 200 osób dodatkowo pójdzie do każdego kolejnego pociągu?
  Niech całe 11000 tysięcy wpierdolą w jeden pociąg! A co!

 3. viva pisze:

  Czyli pojawiło się jakieś 60000 zł (60*1000 osób w banie), mam nadzieje, że ta kasa zostanie przeznaczona na działania kibicowskie, a nie trafi do czyjejś kieszeni.

 4. you pisze:

  Ja już swój pakiecik odebrałem. Byleby do poniedziałku. Hej Lech!

 5. Tipi pisze:

  Też jestem ciekaw gdzie wyparowało grube siano ze znikającego pociągu. Jak później wierzyć kolegom po szalu którzy przeszli na model biznesowy,a część która nie godzi się z obecnym stanem rzeczy, ogranicza lub przestaje działać wokół grup kibolskich?

 6. TylkoLech pisze:

  W Suchym Lesie to max 500 biletów sprzedali, a może będzie więcej wagonów w którymś z pociągów? Nie ładnie tak oskarżać bez dowodów 🙂

 7. Marcel pisze:

  Cubasa, weź nie pierdol, jak potłuczony, źle Ci, mogłeś jechać sobie busem…

  • do marcel pisze:

   cubasa ma racje żadna przyjemność spedzić 18 godzin na nogach 🙂 a sprawiedliwość musi być !!!!!!!

 8. Cubasa pisze:

  do Marcel
  Wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto rzuci tekst:mogłeś jechać busem, mogłeś nie jechać wcale.

  Lubisz być dymany i traktowany jak świnia? Gratuluję 🙂

 9. Poznań pisze:

  Gdzie rozkład jazdy !!! Pociągów !