Ponad 100 zdjęć z finału Pucharu Polski (mecz, oprawy, kibice, trybuny)

Finał piłkarskiego Pucharu Polski 2016 jest już za nami. Na boisku kolejny pech, niewykorzystane sytuacje i indywidualny błąd, który kosztował Lecha Poznań utratę gola, a na trybunach prawdziwie kibicowskie święto.


W wyrównanych zawodach na Stadionie Narodowym w Warszawie zespół Legii pokonał Kolejorza 1:0 broniąc trofeum wywalczone rok temu. Na trybunach było za to jeszcze ciekawiej niż dwanaście miesięcy wcześniej. Więcej było także kibiców w sektorach Lecha Poznań. Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z poniedziałkowej potyczki autorstwa przede wszystkim Dawida Ćmielewskiego, ale także innych naszych oraz współpracujących z nami fotografów.

Oprawy Lecha Poznań widziane z trybun:> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. Fanzklin pisze:

  Pieknie !

 2. Poznaniak pisze:

  Jak dla mnie to jest koniec tematu legalnych rac w Polsce.
  Szczerze? Wszystko dzięki poznańskim ultrasom!
  Zobaczycie PZPN tego dopilnuje i kary będą takie, że jeszcze utlrasi będą srodze żałować tych wrzutek na boisko i Malarza. To była totalna głupota.

  • matiKKS pisze:

   Kolego ale co jedno ma do drugiego? Ja nie widzę związku. Obecnie piro jest zakazane ale nadal obecne na trybunach, teraz to zakazane piro zostało wrzucone na murawę. Wyobraźmy sobie sytuację, gdzie palenie na trybunach jest legalne ale wrzucanie już nie. Pali się na trybunach i jest ok, ląduje na trawie i jest kara. I tyle. A gdyby przez taki incydent znowu zdelegalizowali to nadal by było wnoszone, palone i być może wrzucane.

  • AdAd pisze:

   To ma matiKKS do drugiego, że teraz odebraliście sobie już jakąkolwiek kartę przetargową. Tą kartą i sprawą pierwszorzędną dla PZPN jest bezpieczeństwo na trybunach. Wnoszenie rac umożliwia również ich wrzucanie na boisko. Brak rac = brak takiego problemu. Ustawa stadionowa, która pozwalałaby na tego rodzaju oprawy już była w zasięgu ręki, a teraz jest już po temacie. Owszem wnosić nielegalnie zawsze można, czekam aż w końcu ktoś z monitoringu zacznie korzystać i wlepiać indywidualne kary. Jeżeli poczujesz odpowiedzialność, że możesz zapłacić 5000 zł kary, to 2x zastanowisz się czy w ogóle warto.

  • Poznaniak pisze:

   matiKKS kolego – związek jest duży – bo PZPN przymykał oczy na wnoszenie rac, a kary które dawał za samo odpalanie były śmiesznie niskie. Na dodatek przedstawiciele głośno mówili o jakiś tam pomysłach na legalne organizowanie opraw pirotechnicznych itp… czy nawet o poluzowaniu prawa.
   Teraz PZPN z wszystkiego się wycofał. Swoje dołożą teraz w sprawie politycy.
   Media i większość opinii publicznej będzie teraz po ultrasach Lecha (i nie tylko, bo kibolom też się dostanie) jechała jak po burych sukach, a każda akcja będzie rozdmuchiwana.
   Już tefałen i michnikówna o to zadba. Woda na młyn.
   Na włosku wisi też sprawa egzekwowania zapisów monitoringu i karania indywidualnego – bo na wszyscy widzą że jak na razie to jest wielka ściema. I to na pewno musi się zmienić.

   Teraz zrzuty do puszek zamiast na oprawy będą szły na kary i adwokatów.
   Jeśli o taki obrót spraw ultrasom chodziło – to gratuluje. PEŁEN SUKCES!

 3. t3rrorL pisze:

  Arka on tour 🙂 bardzo piękna pani, spoko zdjęcia. Pozdrowienia z Wwa 😀

 4. JR (od 1991) pisze:

  a kto wierzył w to, że zalegalizują używanie rac na imprezach masowych?
  Fakt jest taki, że to co było na finale jest dla decydentów niezłą pożywką…
  Kolejna rzecz: race nie poleciały z jednego miejsca tylko z całej niemal trybuny, więc nie ma co się wypierać. Akcja była zaplanowana, albo efekt owczego pędu.

 5. inowroclawianin pisze:

  Dajcie spokoj, bylo super, zabawa przednia, piekne oprawy, super doping. Oby wiecej takich meczy na trybunach. Pozdrawiam wszystkich fanatykow Lecha:-) Bylo warto pojechac a kto nie byl niech zaluje.

  • Poznaniak pisze:

   A teraz szybko do banku po kredyt na spłatę kar. Bo jedna czy dwie pensje raczej ci nie starczą.
   Pobawili się? To teraz za tą zabawę trzeba po męsku zapłacić.
   PS. Ty też rzucałeś na boisko? Jak się bawić to z rozmachem co nie?