Kupa Urbana

lechzaglebieW meczu przedostatniej 36. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań kolejny raz ośmieszył się przegrywając tym razem z Zagłębiem Lubin 0:3 (0:0). Dla Kolejorza była to już 17 porażka w ligowych rozgrywkach, która obchodzi jednak tylko kibiców.

2 min. – Pierwsza akcja gospodarzy i gol dla Zagłębia, który prawidłowo nie został uznany. Janoszka był na spalonym.
4 min. – Od początku meczu Zagłębie dąży do zdobycia bramki.
7 min. – Błąd Gumnego na lewej obronie naprawia wybiciem Burić.
8 min. – Burić piąstkuje piłkę.
10 min. – Celny strzał broni Burić.
13 min. – Polacek na raty łapie piłkę po rzucie wolnym.

18 min. – Na razie wyrównane spotkanie.
24 min. – Złe dwa dośrodkowania Gajosa.
25 min. – Gajos z wolnego trafia w poprzeczkę! Ten sam pech co w Krakowie.
28 min. – Obrońca w ostatniej chwili blokuje strzał Nielsena po podaniu od Szymka.

31 min. – Dobre uderzenie z daleka broni Burić.
35 min. – Kontra Lecha zakończona niecelnym uderzeniem Nielsena z ostrego kąta.
37 min. – Kapitalna interwencja Polacka po bombie Gajosa z lewej nogi.
43 min. – Kolejna interwencja Polacka. Tym razem uderzał z dystansu z Pawłowski.
45 min. – A teraz świetnie Burić po uderzeniu Starzyńskiego z wolnego.
45 min. – Do przerwy po ciekawej i wyrównanej grze 0:0.

47 min. – Prosty błąd Lecha w ustawieniu. Na szczęście Ł. Piątek nie trafił z bliska do siatki.
51 min. – Gol dla Zagłębia po rzucie rożnym. Nikt nie upilnował Dąbrowskiego.
57 min. – Posypał się Lech. Są przerwy w grze z powodu urazów Burica i Kędziory.

65 min. – Nic się nie dzieje.
67 min. – Strzał Dąbrowskiego po rzucie rożnym i jest już 2:0. Wcześniej kolejne złe krycie.
74 min. – Lech bije głową w mur.
75 min. – Zagłębie mocno cofnięte na swojej połowie.

90 min. – Woźniak dobija Lecha po kontrze. 3:0.