Współtwórz serwis i pisz też

W czasach internetu coraz popularniejsze są blogi. Wielu kibiców ma zwykle sporo do powiedzenia i jak widać czasem po komentarzach w tym choćby w „Śmietniku Kibica” – ma ochotę, by wszystko przelać na tekst.


Przypominamy jednak, że zamiast pisać w „Śmietniku” swoje felietony czy na blogach za sprawą których raczej nie dotrzecie do wszystkich ludzi do których cały czas możecie produkować się na łamach KKSLECH.com. Z naszą pomocą każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań (także kontrowersyjnego) ma drogę otwartą do tego, by jego tekst przeczytało kilkanaście tysięcy ludzi.

Średnio raz na 3-4 tygodnie na KKSLECH.com pojawia się felieton nadesłany przez kibica, ale to wciąż rzadko. Cały czas możemy umieszczać ich więcej tylko do tego są potrzebne Wasze chęci. Trwa tzw. „sezon ogórkowy” i jest sporo luzu. Sytuacja wokół Lecha Poznań na pewno inspiruje do wyrażenia swojego zdania. Kolejny raz przypominamy, że wszystko co chcecie wykrzyczeć możecie przecież zrobić tutaj i nie musicie tego robić wcale w Śmietniku czy w komentarzu do jakiegoś naszego artykułu. Możecie to cały czas robić na stronie głównej.


Przypominamy, że tematyka Waszych felietonów jest dowolna. Od sytuacji w klubie, przez transfery do jeszcze innych spraw, które Was drażnią, ciekawią czy radują. Oczekujemy jednak od Was własnoręcznie napisanych artykułów i jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas felietony na tematy wokół Kolejorza.

W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować kilka Waszych tekstów. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton felietonów jest dowolny. Ważne byście pisali i nadsyłali do nas coś co zainteresuje innych kibiców. KKSLECH.com to świetne miejsce, by dotrzeć do bardzo dużej liczby osób i poznać zdanie na temat swojego tekstu poprzez komentarze. Kto chce niech pisze i w przyszłości pamięta o możliwości zaprezentowania swojego tekstu tutaj. Prosimy jednak o teksty na tyle długie, aby przyciągały uwagę, a także zawierały polskie znaki i były bez błędów ortograficznych.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail: redakcja@kkslech.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
komentarze 4

 1. kibol z IV pisze:

  @Redakcjo-Zapraszacie do pisania swych felietonów. Zachęcacie. Ale po co ? Jeśli poddajecie te felietony swej własnej cenzurze ? Napisałem kilka felietonów i więcej nie napiszę. Może gdzieś zdarzały się błędy w pisowni. Błędy interpunkcyjne itd ,itp.To potraficie uwypuklić. Większość z piszących na tym forum nie kończyła studiów językowych , politologicznych, filologicznych.Duża ilość osób , to zwykli internauci. W przypadku i zagadnieniu tego forum kibole Lecha. Jeśli dany tekst nie spełniał jakichkolwiek wymogów preferowanych przez Was ,dlaczego był dopuszczony do ukazania się na forum ? To po pierwsze. Po drugie , jeśli uważacie iż pewne fakty w danym felietonie nie zgadzają się z Waszym poglądem to albo tego nie puszczajcie, albo korektę uzgodnijcie z autorem. Zmiana tekstu ,wycięci fragmentu ,to cenzura. Coś bardzo niestosownego w obecnych czasach.No chyba iż uważacie że współtworzenie tego forum jest tylko i wyłącznie pod Waszą kuratelą i Waszym pełną ingerencją w teksty forumowiczów , felietonistów . Ale po co te zachęty ? I wycinanie pewnych fragmentów z całości ? Po co puszczanie okrojonego tekstu ? Od pewnego czasu , pewne wartości które ceniłem na tej stronie , zanikają. Nie jestem odosobniony w tej opinii , a błędy popełniają nie tylko forumowicze i to błędy historyczne…a teraz jeśli ton mej wypowiedzi nie przypadł do gustu , możecie go usunąć , lub zostawić ale bez korekty.pzdr kibol z IV …kibole nie filolog

 2. KKSLECH.com pisze:

  Dwa Twoje felietony odpadły, ponieważ były po prostu za krótkie.

 3. kibol z IV pisze:

  Nie chodzi mi o dwa felietony .

 4. kibol z IV pisze:

  Chodzi mi o ostatni felieton