Że im się chciało

lechpodbeskidzie2W meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2016/2017, Lech Poznań wygrał na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:0 (1:0) i awansował do kolejnej fazy. Gra Kolejorza nie powalała, jednak liczy się wynik, a ten dał przepustkę do dalszej gry o krajowy puchar. W 1/8 naszym rywalem będzie Stomil Olsztyn lub Ruch Chorzów.

2 min. – Spokojny początek spotkania. Lech chce szybko przejąć kontrolę nad meczem.
6 min. – Podbeskidzie jeszcze bez sytuacji. Na razie lechici dłużej utrzymują się przy piłce.
10 min. – Wolne tempo spotkania.
11 min. – Dobra interwencja Sokołowskiego po akcji Jevticia.
11 min. – Pierwsza akcja Podbeskidzia. Złe podanie Sierpiny.
15 min. – Po kwadransie 0:0. Na razie wyrównany mecz.

16 min. – Pierwszy celny strzał w tym meczu. Uderzał Nielsen, obronił wypożyczony z Lecha bramkarz, Mateusz Lis.
20 min. – Po trochę niemrawym początku gospodarze obudzili się.
22 min. – Kąśliwy strzał Jevticia z daleka z problemami wybronił Lis.
26 min. – Znów Jevtić. Przewaga lechitów jest coraz większa, a gra szybsza.
29 min. – W końcu wykazał się Putnocky. Dobra interwencja po strzale Jakubika.

31 min. – Zły strzał Ferugi z daleka.
33 min. – W Lechu najbardziej aktywne są dziś skrzydła i Jevtić. Obrona gra tak samo słabo, jak grała.
37 min. – Aj! Najlepsza sytuacja Lecha. Jevtić poklepał z Pawłowskim, ten pierwszy uderzył, lecz ciut niecelnie.
39 min. – Kontra Podbeskidzia. Na szczęście zepsuta złym podaniem.
44 min. – 1:0! Jevtić efektownie zagrywa z wolnego do Kędziory, a ten w powietrzu dołożył nogę i zdobył bramkę.
45 min. – Do przerwy 1:0. Kolejorz miał przewagę, choć nie można napisać, że aż taką wyraźną. Czekamy na drugiego gola.

48 min. – Zablokowany strzał Demjana. Było niebezpiecznie.
49 min. – Teraz niecelnie Kołodziej. Podbeskidzie ruszyło do ostrych ataków.
53 min. – Putnocky broni strzał Chmiela! po chwili Demjan i znów nie ma gola!
55 min. – Fatalna gra Lecha po przerwie. O czym oni rozmawiali w szatni?! o ile w ogóle ktokolwiek chciał rozmawiać z Urbanem.
59 min. – Putnocky wykazał się już kilka razy w tej połowie.

63 min. – Bramka! 2:0! Pawłowskiego do Nickiego Bille, a ten mocnym strzałem zdobywa gola. Uff. Więcej w spokoju.
65 min. – Dobrze, że Lech zdobył tego gola. Do tego momentu w tej połowie grał bardzo słabo.
69 min. – Kąśliwy strzał Pawłowskiego. Lis nie dał się niestety zaskoczyć.
73 min. – Po drugiej bramce dla Lecha ekipa Podbeskidzia siadła.

80 min. – Dosłownie nic się nie dzieje od paru minut.
84 min. – Zablokowana akcja Jóźwiaka.
87 min. – Długa piłka do Nielsena, ten wyszedł sam na sam i na snajperskim spokoju, w efektownym stylu zdobył gola na 3:0!
90 min. – Koniec. Gramy dalej!

1/16 PP, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – KKS Lech Poznań 0:3 (0:1)

Bramki: 44.Kędziora 63 i 87.Nielsen

Żółte kartki: Menzel – Wilusz

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 4510

TS Podbeskidzie: Lis – Sokołowski (69.Tarnowski), Menzel, Deja, Wawszczyk (69.Magiera) – Jakubik, Feruga, Kołodziej, Chmiel, Sierpina – Demjan (73.Jonkisz).

Rezerwowi: Leszczyński, Jonkisz, Magiera, Podgórski, Pali, Mikołajewski, Tarnowski.

KKS Lech: Putnocky – Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kadar – Trałka (67.Gajos), Tetteh – Makuszewski, Jevtić (58.Majewski), Pawłowski (80.Jóźwiak) – Nielsen.

Rezerwowi: Burić, L.Nielsen, Dudka, Gajos, Jóźwiak, Majewski, Robak.

4. sp pisze:

No i Urban zostanie, przecież napastnicy w 2 meczach maja 3 bramki PIĘKNIE dla zarządu

5. KrewIHonor88 pisze:

Nie zostanie. To jego ostatni mecz.

6. Judi pisze:

Schemat zwalniania trenera podobny co do Skorży. W lidze słabo, w PP nawet nawet

7. F@n pisze:

Nie zostanie 🙂 Wszystko już jest prawie dopięte. Arek na TT pisał 🙂

• KKS pisze:

Latal? Jeden pies, bo to żadna dobra zmiana. Kolejny odgrzewany kotlet z polskiej ligi.

8. SZIK30 pisze:

może Rutek zadzwonił do Lisa ,żeby nie specjalnie się przemęczał w bramce, a po sezonie zostanie numerem 1 😉

• JR (od 1991 r.) pisze:

mosze i tak. Ale musiałby być kiepem Lisu, bo to, że zostanie 1 w Kolejorzu to melodia przyszłości, a dziś musi bronić barw PBB i walczyć o miejsce w bramce.

9. siwus89 pisze:

Po meczu licze na tytuł „Mecz wygrany,a Urban w końcu z Bułgarskiej wygnany”

10. mat pisze:

To się chłopcy rozstrzelali 😀

11. Rikson pisze:

To „prawie” mnie bardzo martwi..

12. SZIK30 pisze:

może rutek zadzwonił do Lisa,żeby nie specjalnie się starał w bramce,a po sezonie zostanie numerem 1 w Lechu 😉

13. siwus89 pisze:

Po meczu licze na tytuł „Mecz wygrany,a Urban w końcu z Bułgarskiej pognany”

14. slavo1 pisze:

Spodziewałem się zwycięstwa (ale 1:0 i po samobóju..) a tutaj niespodzianka. I jaka miła. Ale reszta mojego postu aktualna : grali już dla nowego trenera żeby mu się pokazać i nie zamknąć sobie drogi do rozgrywek europejskich. Oby tylko zarząd nie stwierdził, że właśnie wyszli z kryzysu… i zostawi para-trenera.

15. El Companero pisze:

nie dajcie sobie kitu wcisnąć 🙂 Zwycięstwo piłkarzy a nie trenera. Chcieli się pokazać nowemu, żeby na nich stawiał i tyle. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie po takim wyniku nagle Rutek zgłupiał i chciałby Urbana jeszcze zostawić. Oby z Cracovią było lepiej. Skrzydłowi dziś wygrali nam mecz. Wcześniej w ogóle nie biegali. A Cracovia juz bez Kapustki, wczesniej tez ktos im wypadl z powodu kontuzji no i dzis grają mecz , moze dogrywka- trudny przeciwnik. W piątek widzę w bramce Putnockiego. Na razie jestem zdystansowany. Jesli wygramy w piątek, powiem ze idzie na lepsze. Ale do tego czasu nie ma co się jarać.

16. Mary pisze:

Cholera mi jeszcze nie mineła więc staram sie nie pisać, ale żeby nie było, że po wygranej nikogo nie ma :)) Robak, teraz NBN… no to co? Na Cracovie Kownacki? :))

17. Meczacz pisze:

Będzie feta na rynku? Bo mam na nockę do fabryki i nie wiem, czy wolne brać.

18. KKS pisze:

Kolego naprawdę myślisz że zwycięstwo z PBB kogokolwiek podjarało? No proszę… 😉

19. mati pisze:

Jednak potrafią grać i wygrywać.

20. RobertLech!!! pisze:

Tego Janek nie udało Ci się spierdolić, teraz wypad do Wawki i wykup sobie lożę VIP u kurewki – tam możesz się nią zachwycać.

21. robrob pisze:

W końcu pierwszy dzień od po 14 lipca, kiedy nie musimy się wstydzić za ich żenującą postawę. Jedziemy dalej. Jestem bardzo ciekaw, czy ponownie zmiana trenera będzie dla piłkarzy bodźcem do lepszej gry. Tym razem, niezależnie od tego, czy Latal się sprawdzi, czy nie, miałbym jedno skautowe oko na dobrego trenera z zagranicy. Czerczesow potrafił wykrzesać z warszawskich patałachów niezbędne zwycięstwa. Ktoś w tym stylu przydałby się też u nas.

22. Olka pisze:

wygrali bo grali bez presji….:P
    presji kibiców;) taki mały żarcik ,wygrana cieszy ale to nadal nic nie zmienia

23. arek z Debca pisze:

Czerczesow to bylby idealny kandydat na te paly. Jednak z juniorem to by nie przeszlo bo ten trzesie portkami przed palkami.

24. baku pisze:

kogo interesuje PP? Znowu będą cały sezon odpuszczać ligę i stawiać na puchar żeby w finale wtopić z legią? Lepiej żeby od razu odpadli.

25. bernaldo pisze:

Zauważyliście jedną wspólną zależność. Lech wygrał dwa mecze w sezonie 2016/17 i jakoś przypadkowo na obu nie było poznańskich kiboli. Dziwne prawda 🙂

26. ArekCesar pisze:

Mam nadzieję że nie grali dla Pały i ten i tak dostanie zjebkę po przyjeździe.

27. foxi85 pisze:

kuźwa to oznacza, że Janek zostaje ?!??

28. roby pisze:

W taki wynik nie wierzyłem ale on nie zmienia nic w stosunku do zarządu oraz trenera i kopaczy.
    Chcemy zmian!!!

29. Humanista pisze:

Obstawiam Bernda Stocka- trenera reprezentacji Węgier.

30. Rogacz73 pisze:

A swoją drogą presja w Poznaniu bywa chora ( to nie tłumaczy piłkarzy ).
    Ale jazda z Kamińskim, wcześniej ciśnięcie Drewniakowi, Kownackiemu czy Formelli za grubo, to może mieć wpływ na wiele rzeczy. Graj jako młody chłopak, wychowanek a na ciebie gwizdy i wyzwiska lecą z 20 tysięcy gardeł na własnym stadionie.

• Poznaniak pisze:

Młody chłopak to taki co ma 10, może 13 lat.
      18, 19 latki czy więcej to już wyrośnięte konie więc bez przesady z tym głaskaniem.
      Zapomniałeś co się robi jak się ma 18 lat panie Rogacz?

• Siódmy majster pisze:

@Poznaniak-odbiera się dowód, nie? Czy co innego miałeś na myśli? 😉

• Ajs pisze:

Wiele złych rzeczy…;)

Wiele rzeczy mam na myśli i żadne nie kojarzy się z chłopcami, dziećmi itp.
      🙂

31. Poznaniak pisze:

Piękny wynik na pożegnanie trenera.
    Dużo gorzej z grą – dlatego potrzebna jest świeża krew.
    I na ławce i na murawie!

32. tylkoLech pisze:

Miesiąc i dwa dni, tyle czekania i frustracji – ale lepiej późno niż wcale. Na razie to taka mała radość. Dobrze, że jest awans.

33. Alternativa pisze:

Jak nie potrafią sobie radzić z presją na lokalnym podwórku, to z czym do ludzi? Z czym na zachód do wielkiej piłki? Nie rób sobie jaj 🙂

Precyzyjnie powiedziane.
      Niektórzy to już mają totalną sklerozę lub starczą demencję i zapomnieli kiedy to facet staje się dorosły i kiedy musi radzić sobie z presją.
      Naiwnym zniewieściałym chłopcom i sklerotykom podpowiem że to wcale nie 21 lat.
      Chłopaczki nie radzą sobie z presją? To w akademii ich tego nie uczą?
      Żenada.

34. Depti pisze:

Początek meczu nerwowy z obu stron – jakieś kartki się pojawiły. Szczęście dopisało i przed przerwą Podbeskidzie dostało bramkę „do szatni”.
    W drugiej połowie obydwie drużyny grały szybciej. Jednak to Lech po ładnej akcji na lewej stronie, wymianie kilku piłek na wysokości pola bramkowego i piłka Pawłowskiego równolegle do bramki – wystarczyło dołożyć nogę, zdobył bramkę. Aziz lepiej wyglądał po zejściu Pałki. Od 70 minuty grali to co znamy: trzymanie piłki na połowie przeciwnika, ale bez strzałów na bramkę – tyle, że przy stanie 2:0 miało to sens.
    Bardzo ładna, druga bramka NBN z kontry – wysoka, prostopadła piłka, opanowanie, złamanie na prawo. Bille poczekał aż wyjdzie bramkarz i pewnie go przelobował. Sytuacja sam na sam, bo gospodarze przestali się ruszać.
    Słabo: Trała i Kadar.
    Najmocniejszy: Pawłowski i w drugiej połowie Aziz.
    Na „plus”: NBN, Gumny, Kędziora (i może za jedną interwencję) Putnocky.
    Na „minus”: Gajos.
    Wszyscy obrońcy na „3”.

35. BartiLech pisze:

Obejrzałem skrót meczu. Świetna postawa Matusa Putnockiego, SNAJPER Nicki Bille , dobre zagrania Tetteha i asysta

36. Alcatraz tel pisze:

Wynik cieszy.
    Czas na porządek w klubie.

37. sorel pisze:

Putnocky powinien zająć na stałe miejsce miękkiego Burica…

• Olka pisze:

no nie wiem, Jasiu oklapł bo miał pewne miejsce w składzie:) ale dobra postawa Putnockyego cieszy

38. Michu87 pisze:

Jak widać na skrórcie Tetteha można zaliczyć do grona zawodników którzy pokazali się na plus w tym Putnocky, Pawłowski i Jevtic.

39. Mouze pisze:

Trener już utopiony to można zacząć grac….W Poznaniu bez zmiany,piłkarze i zarząd wciąż do wymiany.

40. sorel pisze:

Buric nam meczu nie wygrał od bardzo, bardzo dawna… Moim zdaniem, jest przereklamowany, a ostatnio w słabej formie… Zresztą jest tak chudy, że przestawiają go w polu karnym… O grze nogami już lepiej nie wspominać… Nie potrafi tego i koniec!:(

41. KKSczyliJA pisze:

Obejrzałem skrót
    Gdyby nie Putnocky to byśmy stracili 3 bramki, bronił jak Jasmin na wiosnę

42. tomasz1973 pisze:

Czy Podbeskidzie może być aż o tyle słabsze od Korony?
    Raczej nie, po prostu panowie pipkarze przeliczyli, że na razie nie ma sensu odpadać z Pp, więc zachciało im się pograć ( trochę ) lepiej.
    Brawo za awans!

43. kibic007 pisze:

To co, koniec kryzysu??? Ta wygrana zmieniła naszą sytuację o 360 stopni, jestem tego pewien!

• Solo pisze:

O 180 🙂

Z tym kierownictwem to wszystko jest możliwe.
      Także wcale się nie zdziwię jak usłyszymy hasła nic się nie stało, wyszliśmy w końcu na prostą, trener ma nasze pełne zaufanie… standard.
      Tak samo jak nie zdziwię się gdy wywalą Janka nawet po efektownej wygranej z pasami.
      Standard leśny – z nimi wszystko co nielogiczne, absurdalne jest możliwe.

• kibic007 pisze:

Solo, niee…, wciąż jesteśmy w d….. 🙂

44. seniorka pisze:

Gratulacje dla trenera Urbana i całego zespołu.
    Widać jak bardzo brakowało Szymka i Darko.
    Chciałabym żeby zarząd nie uległ presji i zostawił Urbana przynajmniej do końca rundy.

Dobrze, że tego ważnego meczu nie grali przy Bułgarskiej…

45. seniorka pisze:

Jeszcze dodam. Nie twierdzę, że Urban jest genialnym trenerem, ale lepszego, na polskim podwórku – na teraz – nie widzę.
    Mam jeszcze w pamięci, jak wyciągnął Lecha z jesiennego bagna. Uratował nas wówczas przed katastrofą.

A teraz możecie sobie jechać po mnie, ile chcecie.

• Marcosii pisze:

jasne, wyciagnal z jesiennego bagna, ale wprowadzil w wiosenne i jeszcze dobil letnim, nic tylko gtaulowac i nowy 5 letni kontrakt podpisac !!!

• powiatowy pisze:

@seniorka, napisz nam na jakiej podstawie twierdzisz, że to najlepszy trener na naszym podwórku??? Widziałaś jego treningi??Jego odprawy?? Jego analizy taktyczne?? Nie musisz odpowiadać…To, że jest miłym uśmiechniętym człowiekiem, nie dowodzi od razu o jego fachowości w zakresie trenerki. Niestety to dyletant, a zatrudnienie go było ogromnym błędem. Tak więc przepraszam, ale nie opowiadaj bzdur o jego „lepszości” od innych.:)

• endrjiu pisze:

Na ktorym miejscu w tabeli obecnie znajduje sie Lech? Ach… faktycznie. Nie jestesmy w bagnie. W zeszlym roku grzmialas i trabilas SKorza WON. W tym roku jakos Ci to nie przeszkadza. Zamknij kobieto paszcze wreszcie, idz i nie wracaj bo jestes chora psychicznie.

• F@n pisze:

Urban to jeden z gorszych trenerów na polskim podwórku. Wyjebali go z Zagłębia, wyjebali go z Polonii. Jak Legia go wyjebała to pamiętam komentarze, że jak to tak wywalać trenera jak jest liderem. A ja wtedy wiedziałem i pisałem, że dla nich zrobili dobrze, bo liga była słaba, więc wygrywali, a w lidze europy było tragicznie. Z Osasuny co? Wyjebali go. Ta sama ekipa bez tego beztalencia awansowała do PRIMERA DIVISION! Ten kalera ma tragiczną średnią punktową, którą podwyższa mu tylko ta z Legii. A, że wyciągnął z kryzysu? Rozluźnił atmosferę, plus dla niego, dlatego zaczęli wygrywać, bo byli przygotowani dobrze. Co się stało kiedy sam przygotował drużynę? No właśnie. 2 kurwa razy! DWA! Więc nie pieprz, bo jesteś tak zaślepiona, że szok. Można to porównać do bitych kobiet przez swoich facetów: „ale to nie ich wina, to przeze mnie”. Kurwa skąd się tacy ludzie biorą, żyjące w innej rzeczywistości. Patrząc na razie na kariery polskich trenerów tak z głowy kilku mogę wymienić lepszych: Skorża, Nawałka, Zieliński, Stokowiec, Smuda, Probierz, Moskal, nawet Lenczyk. W sumie o czym ja piszę. Pewnie każdy jest od niego lepszy.

Zabrzmi to kontrowersyjnie ale nawet Rumak jest lepszym trenejro od Jasia.

• pawelc83 pisze:

O matko !!!!
      Kobieto wyjdź już proszę i nie wracaj. Normalnie zwymiotowałbym Ci na buty…..

• seniorka pisze:

@powiatowy
      Przepraszam, ale gdzie ja napisałam, że trener Urban, to najlepszy trener na naszych podwórku?
      O.K. Napiszę to inaczej. Lech szuka nowego trenera. Wszyscy dobrzy, którzy mogliby zastąpić Urbana, są zajęci. Tak więc, NA TERAZ, nikogo lepszego nie
      widzę.
      Jak już mówiłam. Nie twierdzę, że Urban jest genialnym trenerem, ale dyletantem bym go nie nazywała.
      Jedno pytanie – czy dyletant, po 10 dniach pracy w nowym klubie, obejmując rozbity zespół znajdujący się na dnie tabeli, zdołałby odnieść tak wielkie zwycięstwo, jakim było pokonanie lidera Serie A Fiorentiny – i to na ich terenie? Należy też pamiętać z jakimi „tuzami” to zwycięstwo zostało dokonane – Dudka, Holman, Formela, Thomala.
      Co by nie powiedzieć – ten mecz zapisał się w annałach naszego klubu. Pozdrawiam.

Powtarzam. Może teraz przejdzie.

Ostatnie zdanie dot. tego, że post nie ukazał i powtórzyłam:)

• Mouze pisze:

hahaha uratował nas przed katastrofa.Dobre,dobre… zaraz zaraz ty tak na serio…
      No bo teraz to katastrofy nie ma….Nowa miotła chwile zamiatał i NIC WIĘCEJ.

Fartowne zwycięstwo z rezerwami Fiorentiny ma świadczyć o tym ze nie jest dyletantem? 10 dni,co niby po 10 dniach mógł swojego wprowadzić Urban?! Powiem ci,Bakero był lepszy,on po 60 godzinach już ograł Manchester City…
      Ps:Dzieki komu byliśmy w LE?

@seniorka – Mouze Ci odpowiedział i ja to potwierdzę w 100%. Nie ma możliwości by w ciągu 10 dni jakikolwiek trener( tym bardziej Urban) odcisnął swoje piętno na zespole. Fiorentina to był fart, nie oszukujmy się, a zawodnicy jechali tam na ambicji, po prostu grali co umieli by się pokazać. Oczywiście określone wskazówki pewnie trener dał, ale z całą pewnością nie miały one zdecydowanego znaczenia na zachowanie piłkarzy.
      Faktycznie, przepraszam troszkę le zinterpretowałem pierwszy twój wpis jeśli chodzi o poziom JU:)Mimo to, podtrzymuje swoje zdanie o jego dyletanctwie trenerskim a zwłaszcza taktycznym
      Pozdrowienia:)

• Mary pisze:

seniorka, a je myślałam, że Ty jesteś poważna, rozsądna kobita, eh… Rozumiem miłość do Rumaka ale Urban? Urban może Rumakowi buty czyścić. No, tego to Ci nie podaruję 🙂
      JU jest dyletantem. Z Violą wygraliśmy autobusem pod bramką, Jaśminem co miał dzień konia i błyskiem Kownasia z Gajosem. Tyle. To był mecz pucharowy, a puchary jak wszyscy wiemy rządzą się swoimi prawami. JU nic z Lechem nie zrobił, sprowadził nas na dno. Każdy zawodnik schodzi poniżej swoich możliwości. A do tego, JU powinien wylecieć z Lecha po pierwszym zachwycie nad Legią – jego wypowiedzi działają demotywująco na piłkarzy Lecha i wkurwiają kiboli. Takiego spustoszenia nawet JMB nie zrobił. Do boju Górnik – to tak poza tematem, ale na czasie 🙂

46. milekamps pisze:

Wygrali,dobra ale nie popadajmy w euforię,nic nie zamydli całego obraz tego co się dzieje w tym klubie

47. edi pisze:

Urban WON !

48. lej mi pół pisze:

Czyli jednak na serio…

49. KKs7 pisze:

kiedy info o tym, że osasuńczyk pampeluńczyk odchodzi?

• Sokoli pisze:

Czemu ma odchodzić ? Myślisz ze zmiana trenera co 3 miesiące jest ok ? Dali rade Duńczyk strzelił 2 jak wygrają z Cracowia to ma czysta kartę.

• KKs7 pisze:

Ty tak na poważnie?

50. Tomek pisze:

Seniorka popieram!!!
    Jak widać na załączonym obrazku jest Pawłowski jest impreza tylko debile mogą twierdzić że trener jest do dupy. Przykład tego był wiosną jak Hama i Douglas odeszli
    a Pawłoski się rozkraczył i widać to było teraz. Chyba każdy widzi co się świeci ta kadra jest poprostu słaba jak nigdy. Jeszcze nigdy gra Lecha nie znaczyła tak wiele od tego czy Pawłoski jest na boisku czy nie.

RUTKOSKI gdzie som transfery!?

jak Lech ma zależeć od Szymka i tym tłumaczycie fascynata ździry z Wwy to ja nie mam pytań. To było tylko Podbeskidzie. Hasta la vista JU

Korona Kielce, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin i kurwa pół ekstraklasy ma lepsze kadry niż Lech nawet bez Pawłowskiego? Czy ty kurwa jesteś normalny? Wydaje mi się, że to wyższy poziom niedojebania. Ja rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie, ale kurwa, nie tutaj. To tak jak powiedzieć na chleb, że to jest masło i chuj. Tego się nie toleruje. W skrócie – wypierdalaj.

• JR (od 1991) pisze:

oczywiście, że Urban WON to za mało… WON zarząd i Pałka!

51. leftt pisze:

Czemu ma odchodzić? Pomyślmy… Może dlatego, że z ostatnich 11 meczów ligowych wygraliśmy 1 ( i to o frytki) a każdy zawodnik gra poniżej swoich możliwości?

52. adixer90 pisze:

Jeden mecz wygrali i nagle znów zmiana zdania przez połowę że trener Urban nie jest winny…. albo rybki albo akwarium 🙂

53. robson pisze:

Ten troll Tomek to jakaś rodzina Urbana czy co?

54. roby pisze:

Nie ma co dożyliśmy takich czasów, że cieszymy się ze zwycięstwa z Pobiedziskami 🙂

55. Bartikk pisze:

Dzieki tej wygranej i zamieszaniu z Latalem Wesoły Jasiu zostanie… Legia odpuści PP więc Rutki wyczują szansę na europejskie puchary kosztem ekstraklasy i tak z Jaśkiem spędzimy kolejny sezon.

56. Linek pisze:

Po tym meczu Putnocky powinien być piewszym bramkarzem, a Jasiu niestety ale ławka.

57. jaLech pisze:

Jasne i co jeszcze?. Niech on najpierw sam się ogarnie bo to co wyprawia to nawet fizjologom się nie śniło !

58. babol pisze:

Jeśli Szymek tak ciągnie Lecha za uszy to tylko świadczy o beznadziejności trenera, który bez niego nie potrafi obrać odpowiedniej taktyki i przygotować zespół. Coś czuje, że cała gra opiera się na Szymku i skrzydłowych obrońcach grających ofensywnie i ot cała prawda o Lechu. Nie przekonują mnie argumenty mówiące o tym, że 3/4 ligi ma lepszy skład. To nie są słabi piłkarze, ich trenuje nieudacznik z nie gorszym sztabem na czele. Jeżeli przeciętniacy z Korony nie potrafiący sklecić ładnej akcji wypunktowali nas przewyższając kondycyjnie to o czym my tu rozmawiamy. Mecz z Koroną pokazał zero taktyki, kompletnie nic. Lech powinien się bronić i liczyć na kontry przy stanie 0-1 jak i 1-1, nawet przegrywając tego nie robił. Biegali po boisku jako w amoku. Ja wam mówię, że w Lechu na dzisiaj nie ma taktyki, zgrania, zespół nie jest przygotowany kondycyjnie. Zmiana trenera pomoże wyłącznie w przygotowaniu zespołu taktycznie, może i zgranie się polepszy, ale kondycja to temat na zimę. Urbanowi dziękujemy za awans i do widzenia.

59. seniorka pisze:

Powtórzyłam i nadal nie wszedł?:)

60. Chris65 pisze:

@seniorka… Nie chodzi oto by kogoś zjechać ponieważ ma własny punkt widzenia… Każdy któremu leży na sercu dobro klubu martwi się jak widzi nieprzekonywującą politykę właściciela i trenera który może był dosyć dobrym piłkarzem (pewnego poziomu nie przeskoczył) ale opiekun drużyny z aspiracjami to raczej nie ta półka dla p. Janka …
    Można oczywiście patrząc bardzo obiektywnie stanąć w jego obronie twierdząc że z g. bata nie ukręcisz to prawda niepodważalna niestety nie jest to skład na Mistrza Polski i bez wzmocnienia to raczej nie ma się co podniecać rozdmuchanym przez zarząd balonikiem…
    Nie wszystko jest winą Janka …. ale za przygotowanie zespołu do rozgrywek odpowiada Sztab szkoleniowy a jak przygotował zespół to widać po miejscu Lecha w tabeli.Tak więc niech każdy rozważy za i przeciw a i tak ostatnie słowo należy do p.Rutkowskich …

61. seniorka pisze:

Modero, dziękuję:)

62. Zzibi pisze:

Nie wiem czy sie nie mylę ale to był pierwszy wygrany mecz Lecha w którym zagrał M.Wilusz

No faktycznie jest to historyczny wyczyn godny odnotowania w annałach historii klubowej 😉
      Widać chłopak się przełamał. Powinni mu dać sowitą premię.
      Teraz już musi być lepiej bo przecież gramy tym co mamy, hahahahahaaa…