Regularne mecze wypożyczonych

keitaWykorzystując wolny czas średnio co 2 tygodnie w trakcie trwania rundy jesiennej będziemy przyglądali się postępom wypożyczonych lechitów. Aktualnie czasowo w innych klubach przebywa łącznie sześciu piłkarzy mających ważne kontrakty.

Muhamed Keita (Stabaek)

Muhamed Keita po przejściu w ramach wypożyczenia z Stromsgodset do Stabaek rozegrał dotąd 2 mecze notując odpowiednio 80 i 90 minut. W swoim ponownym debiucie w Stabaek zdobył bramkę w wygranym spotkaniu z Aalesunds 3:0. W nim ujrzał też żółtą kartkę.

Minuty: 1246
Mecze: 19
Gole: 7
Asysty: 2
Kartki: 3

Szymon Drewniak (Górnik Łęczna)

Szymon Drewniak był i jest podstawowym zawodnikiem Górnika Łęczna. W minionych 2 tygodniach zagrał oczywiście w obu ligowych meczach. W jednym zaliczył 82 minuty, a w drugim pełne 90 minut. Jedyny minus to słaba forma Górnika. Łęcznianie zdobyli dotąd raptem 5 punktów ogrywając tylko słabą Legię po jego asyście i bramce Vojo Ubiparipa.

Minuty: 622
Mecze: 7
Gole: 0
Asysty: 1
Kartki: 1

Jakub Serafin (Bytovia Bytów)

Jakub Serafin daje sobie radę na zapleczu Ekstraklasy tak samo jak Bytovia Bytów. Wystąpił na razie we wszystkich 6 meczach ligowych w tym 5 z rzędu od 1 do 90 minuty. 19-latek jest filarem drugiej linii I-ligowca robiąc regularne postępy.

Minuty: 534
Mecze: 6
Gole: 1
Asysty: 0
Kartki: 0

Mateusz Lis (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Wypożyczenie Mateusza Lisa do Podbeskidzia okazało się stratą czasu. 19-latek wystąpił dotąd tylko w PP przeciwko Lechowi. W lidze nie gra, a „Gorale” 2 ostatnie mecze przegrali.

Minuty: 90
Mecze: 1
Czyste konta: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Piotr Kurbiel (Pogoń Siedlce)

Pogoń Siedlce słabo gra w tym sezonie. Po odpadnięciu z PP już w I rundzie w lidze wygrała dotąd 1 spotkanie, 1 zremisowała i poniosła 4 porażki. Piotr Kurbiel wystąpił dotąd w 5 ligowych meczach na 6. W ostatnich 2 rozegrał rozegrał odpowiednio 86 i 82 minuty. W starciu z MKS-em Kluczbork 1:1 zdobył premierową bramkę na zapleczu Ekstraklasy.

Minuty: 206
Mecze: 5
Gole: 1
Asysty: 0
Kartki: 0

Krystian Sanocki (MKS Kluczbork)

Krystian Sanocki odgrywa coraz to większą rolę w MKS-ie Kluczbork. Do tej pory wystąpił w 5 meczach w tym 4 ligowych. 3 razy w I-lidze wychodził w podstawowym składzie. Swojej drużynie zbytnio nie pomógł. MKS w 6. kolejkach nie wygrał ani razu notując 5 remisów i 1 porażkę.