62 zdjęcia z meczu z Pogonią

W niedzielne, upalne i słoneczne popołudnie na stadion przyszło prawie 18 tysięcy ludzi. Kibice, którzy dotarli na Bułgarską byli świadkami bardzo emocjonującego meczu, który trzymał w napięciu aż do 90 minuty, kiedy bramkę na 3:1 strzelił Abdul Aziz Tetteh.

Niedzielne spotkanie Lecha z Pogonią bez wątpienia było jednym z ciekawszych meczów Kolejorza na Bułgarskiej w tym roku. Ognie wrocławskie w Kotle, dobrze wypełnione trybuny, akcja za akcją w pierwszych 15 minutach, a potem emocjonujące widowisko niemal do samego końca. W wygranym meczu 3:1 działo się naprawdę sporo. Zapraszamy do obejrzenia 62 zdjęć z dzisiejszej potyczki Kolejorza z „Portowcami” autorstwa naszego fotografa. Więcej zdjęć w tym ogni, trybun i nie tylko znajdziecie również w raporcie meczowym.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause