Spalony mecz

lechlegiaW meczu 13. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/2017, Lech Poznań pechowo przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 1:2 (0:0). Mimo bramki w 90. minucie Kolejorz przegrał po golu ze spalonego w 93. minucie gry. Tym samym „niebiesko-biali” po raz kolejni zostali okradzeni i wracają z niczym.

3 min. – Na razie gra toczy się głównie w środku pola.
6 min. – Sporo niedokładnych podań. Widać nerwowość.
10 min. – Lech lekko przyczajony. Stosuje pressing i czeka na straty Legii w środku pola.
13 min. – Pierwszy, niecelny strzał w tym meczu. Uderzał Makuszewski.

17 min. – Płaski i niecelny strzał Pawłowskiego z daleka.
19 min. – Groźna wrzutka Ofoe ze skrzydła.
20 min. – Prosta strata Lecha w środku. Szybka kontra Legii i minimalnie niecelny strzał Nikolicia.
24 min. – Na razie dość wolne spotkanie.
29 min. – Wciąż wiele strat w obu zespołach.

31 min. – Kiks Nielsena. Łapie Putnocky.
33 min. – Aj! Malarz minął się z piłką po rożnym, ale nie ma gola.
33 min. – Trzy rzuty rożne dla Lecha i małe zagrożenie. Szkoda.
36 min. – Dobra akcja Lecha. Makuszewski zagrywa do środka, gdzie nikogo nie było…
40 min. – Co za fuks! Najpierw Kędziora przegrywa główkę, a potem idzie akcja Legii jak po sznurku. Na szczęście Nikolić zepsuł setkę.
45 min. – Najpierw zablokowane uderzenie Ofoe, a po chwili w odpowiedzi Jevticia.
45 min. – Do przerwy 0:0. Na razie słabe oraz wyrównane spotkanie.

48 min. – Putnocky ratuje nas po rzucie rożnym.
49 min. – Pawłowski tańczył z piłką pod bramką Legii tracąc piłkę. Fatalny mecz.
50 min. – Makuszewski strzela! Malarz broni!
50 min. – Teraz nad poprzeczką Pawłowski!
55 min. – Początek II połowy też wyrównany.
58 min. – Indywidualna akcja Jevticia, który wywalczył rożny.
59 min. – Ajjj. Niewiele zabrakło!
60 min. – Celny i płaski strzał Radovicia.

61 min. – Putnocky kapitalnie broni strzał Nikolicia!
64 min. – Fatalny błąd Nielsena. Nikolić wyszedł sam na sam i zdobył gola w sytuacji 1 na 1.
67 min. – Dobra sytuacja Robaka.
70 min. – Techniczny, choć niecelny strzał Radovicia.
72 min. – Robak biegł z piłką i na końcu się przewrócił.
75 min. – Minimalnie niecelny strzał Trałki z daleka.
75 min. – Kolejna dobra sytuacja przez Lecha zmarnowana!

80 min. – Dobra interwencja Putnockiego po wrzutce Guilherme.
85 min. – Zostało coraz mniej czasu, a akcje Lecha są bardzo słabe.
87 min. – Pawłowski do Robaka, ten strzela, ale jest zablokowany!
88 min. – Karny dla Lecha!
90 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!! ROBAK!
90+3 min. – Hamalainen trafia ze spalonego na 2:1. Kogo to jednak obchodzi?!
90+3 min. – Koniec. Jesteśmy w Polsce.

Legia Warszawa – KKS Lech Poznań 2:1 (0:0)

Bramki: 64.Nikolić 90+3.Hamalainen – 90.Robak – k.

Żółte kartki: Rzeźniczak, Nikolić, Malarz – Makuszewski, Kownacki

Czerwona kartka: 90 min. – Burić (za agresywne zachowanie)

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 28842

Legia: Malarz – Broź, Dąbrowski (46.Kucharczyk), Czerwiński, Rzeźniczak – Moulin (90.Hamalainen), Jodłowiec, Odidja-Ofoe – Guilherme, Nikolić, Radović (84.Kopczyński).

Rezerwowi: Cierzniak, Wieteska, Kopczyński, Hamalainen, Qazaishvili, Kucharczyk, Prijović.

KKS Lech: Putnocky – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar – Tetteh, Trałka (81.Majewski) – Makuszewski, Jevtić (64.Robak), Pawłowski – Gajos (81.Kownacki).

Rezerwowi: Burić, Wilusz, Arajuuri, Majewski, Formella, Kownacki, Robak.