Zimny koniec serii

lechjagielloniaW meczu 18. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, zawodnicy Lecha Poznań przegrali na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:2 (1:1) kończąc tym samym swoją bardzo dobrą serię. Tym razem Kolejorz zagrał dużo słabiej niż ostatnio na co wpływ mogła mieć też mocno zmrożona murawa.

1 min. – Pierwsza akcja i pierwszy zły strzał. Niepotrzebnie z daleka uderzał Makuszewski.
4 min. – Jevtić trafia w boczną siatkę po wrzutce Kędziory.
5 min. – Dobry rajd Makuszewskiego prawą stroną tylko dośrodkowanie złe.
10 min. – Mimo zmrożonej murawy Lech stara się na niej grać w piłkę.
11 min. – Niecelny strzał Jagiellonii z około 20 metrów.

16 min. – Ciekawie wygląda gra Kolejorza.
17 min. – CO ON ZROBIŁ?! Putnocky niepotrzebnie wyszedł z bramki i Jagiellonia przy najprostszej kontrze zdobywa gola na 1:0.
21 min. – Kolejny błąd Putnockiego. Na szczęście naprawił go Bednarek.
23 min. – Dwie dobre wrzutki Makuszewskiego. Po jednej z nich minimalnie niecelnie główkował Majewski.
29 min. – Kolejne dwie niepewne interwencje Putnockiego. Jest dziś nie do poznania.

33 min. – Niecelny strzał Jevticia z daleka.
35 min. – Jagiellonia już zaczęła kopać po nogach. Szybkie dwie żółte kartki dla zawodników gospodarzy.
39 min. – Dobra interwencja Kelemena po dośrodkowaniu Jevticia z wolnego.
41 min. – Bombę Świderskiego broni Putnocky!
45 min. – Znów Świderski i znów Putnocky górą.
45+2 min. – GOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1. Po wrzutce z wolnego Kelemen wpadł z piłką do bramki. Prawidłowy gol.
45+2 min. – Do przerwy 1:1. Lech grał dobrze tylko przez pierwszy kwadrans. Po stracie gola z kontry Jagiellonia groźnie kontrowała.
45 min. – Z powtórki jasno wynika. Strzelcem gola Arajuuri.

47 min. – Kadar złym podaniem do Jevticia zepsuł dobrą akcję.
52 min. – Jagiellonia gra otwartą piłkę w II połowie.
55 min. – Znów dobra wrzutka Jevticia z wolnego. Było groźnie pod bramką Jagi.
60 min. – W końcu lechici pograli z klepki. Strzał Gajosa na końcu był fatalny.
60 min. – Niezwykle ciężko gra się Lechowi na zmrożonej murawie. To nie jest jego mecz.

63 min. – Gol dla Jagiellonii. W zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobył Cernych. Kolejna szczęśliwa bramka dla Jagi.
64 min. – Mecz na chwilę został przerwany z powodu dymu od rac.
72 min. – Przerwa w grze trwała 8 minut.
72 min. – Jóźwiak zepsuł świetną kontrę. Nie wiadomo, dlaczego nie strzelił.
76 min. – Lech rzucił się do przodu.

77 min. – Świetny strzał po równie dobrej akcji Majewski broni Kelemen!
81 min. – Pawłowski do Robaka i znowu broni Kelemen!
86 min. – Niewiele dzieje się na boisku.
90 min. – Kolejorz zaczął więcej grać piłkę, ale nie daje sobie rady na tej trawie.
90 min. – Frankowski zepsuł kontrę Jagi.
90+5 min. – Kolejny błąd Bednarka. Bez konsekwencji.
90+8 min. – Koniec. Koniec też serii Lecha.

Jagiellonia Białystok - KKS Lech Poznań 2:1 (1:1) Bramki: 17.Świderski 63.Cernych - 45+2.Arajuuri Żółte kartki: Romanchuk, Świderski - Kadar, Arajuuri Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz) Widzów: 10000 Jagiellonia: Kelemen - Grzyb, Runje, Guti, Tomasik - Góralski, Romanchuk - Frankowski, Świderski (77.Klimala), Khomchenovsky - Cernych. Rezerwowi: Węglarz, Straus, Wasiluk, Szymonowicz, Polkowski, Szymański, Klimala. KKS Lech: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Arajuuri, Kadar - Trałka, Gajos - Makuszewski (38.Jóźwiak), Majewski (81.Pawłowski), Jevtić - Kownacki (69.Robak). Rezerwowi: Burić, L.Nielsen, Wasielewski, Tetteh, Pawłowski, Jóźwiak, Robak. Kapitanowie: Grzyb - Trałka Trenerzy: Michał Probierz - Nenad Bjelica Pogoda: -7°C, pogodnie >> Przeczytaj więcej w dziale Raporty przedmeczowe i meczowe Źródło: inf. własna Fot: KKSLECH.com > Śmietnik Kibica - (komentuj nie na temat) <