Brawo Lech!

lechkoronaW meczu 19. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/2017, Lech Poznań wygrał na Bułgarskiej z Koroną Kielce 1:0 (0:0). Mimo wielu okazji Kolejorz zdobył gola dopiero 82. minucie. Piękna bramka Dawida Kownackiego pozwoliła „niebiesko-białym” zdobyć kolejne 3 punkty i awansować już na 4. miejsce w tabeli.

Przedmeczowy raportu NA ŻYWO:

14:10 – Witamy z Bułgarskiej! Na ostatnim w tym nieudanym roku przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto z Bułgarskiej. Witamt oczekując dziś pewnej wygranej.

14:10 – Poniżej skład Lecha. Tetteh znów na ławce.

14:16 – Poniżej również skład Korony. Pełno zmian i defensywne ustawienie.

14:17 – Oba zespoły dojechały już na stadion. Jest Gostomski, którego nie ma jednak w kadrze na ten mecz.

14:17 – Dopiero teraz malowane są linie na boisku.

14:17 – W Kotle są rozkładane elementy oprawy.

14:19 – Na stadionie i przed pustki. Dosłownie. Nie ma atmosfery.

14:22 – Murawa jeszcze jest i wizualnie prezentuje się nieźle. Pod bramkami mamy jednak małe błoto.

14:23 – Pogoda dziś fatalna. Leje, wieje i jest chłodno. Trudne warunki dla wszystkich.

14:34 – Pod stadionem wybucha achtung za achtungiem.

14:35 – W razie wygranej Lech wskoczy minimum na 3. miejsce. Najniżej po tej kolejce będzie 4 lub 5.

14:37 – Tomasz Kędziora rozegra dziś 100 mecz w Ekstraklasie.

14:43 – Bramkarze Lecha już się rozgrzewają.

14:48 – Korona w komplecie na rozgrzewce. Czekamy na lechitów.

14:49 – Kibiców powitał właśnie spiker.

14:51 – Lech już na rozgrzewce. Skromne „Kolejorz” z Kotła.

14:53 – 15 minut przed meczem dojdzie do pożegnania Paulusa Arajuuriego.

14:58 – W Kotle może być ciężko z podniesieniem folii po bokach. Na razie trybuny słabo wyglądają.

15:11 – Dobra celność strzałów podczas rozgrzewki.\

15:12 – Przypomnijmy, że Lech jeszcze nigdy nie przegrał u siebie z Koroną. W lidze stracił tylko 1 bramkę i 3 razy zremisował w tym 2 z rzędu.

15:18 – Na murawie odbyło się oficjalne pożegnanie Paulusa Arajuuriego. Piotr Rutkowski wręczył mu pamiątkową tablicę.

15:20 – Spiker czyta składy. Za 10 minut zaczynamy.

15:23 – W Kotle są wywieszane pierwsze fany w tym Powstania Wielkopolskiego. Na murawie są za to żołnierze.

15:29 – Hymn Lecha śpiewają kibice. Zaraz gramy.

1 min. – Co za akcja! Pawłowski z lewej strony na środek, gdzie Jevtić posłał piłkę tu z obok słupka.
6 min. – Na razie wyrównany mecz.
8 min. – Plaski strzał broni Putnocky.
10 min. – Znów Putnocky. Niebezpiecznie.
12 min. – Dwie akcje Lecha w tym jedna zakończona uderzeniem Majewskiego.
15 min. – Teraz Lech! Zablokowane strzały Robaka i Jevticia.

18 mim. – Gra długą piłką dobrze wychodzi poznaniakom.
21 min. – Jevtić do Kędziory, a ten… no właśnie.
23 min. – Piłka przeleciała tuż obok słupka po kąśliwym strzale Pawłowskiego.
25 min. – Lech zyskuje wyraźną przewagę.
27 min. – CO ZA PECH! Najpierw Pawłowskiego zatrzymuje bramkarz, a potem Robak głową zamiast do bramki trafił w poprzeczkę.

33 min. – Zdecydowana przewaga Lecha. Brakuje tylko gola.
34 min. – Główka Arajuuriego nad bramką.
36 min. – Mecz został na chwilę przerwany z powodu dymu.
43 min. – Już gramy. Putnocky łapie mocny strzał.
45 min. – Piłka trafiła w rękę gracza Korony. Karnego nie ma.
45 min. – Małkowski broni uderzenie Gajosa z wolnego.
45+4 min. – Do przerwy 0:0. W grze Lecha brakuje tylko gola.

50 min. – Na razie po przerwie nie układa się gra Lechowi.
53 min. – Gajos źle trafił w dobrej sytuacji.
55 min. – 2 na 2. Pawłowski nie trafił do siatki…
57 min. – Pawłowski psuje kolejną setkę. Niebywałe.
58 min. – Co się dzieje! Korona stłamszona we własnym polu karnym.

63 min. – Putnocky odbija bombę Aankoura.
68 min. – Jevtić nad bramką. Lech jest dziś bardzo nieskuteczny.
70 min. – Putnocky wybija na rożny. Było niebezpiecznie.
75 min. – Lech miał atakować, a robi to Korona.

77 min. – Dwa zablokowane strzały i poprzeczka Lecha! Nadal 0:0…
82 min. – CO ZA GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kownacki!!! Cudowny strzał z lewej nogi !!!!!!
85 min. – Mecz na chwilę znów przerwany.
88 min. – Korona nie rezygnuje. Dwa razy próbował Kiełb.
90 min. – Jeszcze 6 minut nerwów.
90+3 min. – Robak psuje kontrę.
90+5 min. – Robak… brak słów.
90+6 min. – CO SIĘ DZIEJE!
90+6 min. – KONIEC !!!!!!

KKS Lech Poznań – Korona Kielce 1:0 (0:0)

Bramki: 82.Kownacki

Żółte kartki: Gajos, Arajuuri, Jevtić – Dejmek

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Widzów: 12025

KKS Lech: Putnocky – Kędziora, Bednarek (80.L.Nielsen), Arajuuri, Kadar – Trałka, Gajos – Pawłowski (65.Jóźwiak), Majewski (71.Kownacki), Jevtić – Robak.

Rezerwowi: Burić, L.Nielsen, Wilusz, Tetteh, Formella, Jóźwiak, Kownacki.

Korona: Małkowski – Gabovs, Rymaniak, Dejmek, Grzelak – Marković, Możdżeń – Cebula (85.Przybyła), Aankour, Kallaste (46.Pylypchuk) – Abalo (77.Kiełb).

Rezerwowi: Pesković, Diaw, Trafford, Zając, Kiełb, Pylypchuk, Przybyła.

Kapitanowie: Trałka – Dejmek

Trenerzy: Nenad Bjelica – Maciej Bartoszek

Pogoda: +6°C, przelotny deszcz, wietrznie

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

166 komentarzy

1. Lechita62 pisze:

Tak jak pisałem, cały dzień w szkole… Będę tu zaglądać, liczę na dobre wieści. Nieciecza dostała w pysk, trzeba to wykorzystać i wskoczyć na 4 miejsce!

2. gruh pisze:

Ja dzisiaj idę, mam nadzieję że zobaczę ofensywny mecz i zmiażdżenie Koroniarzy. Musimy mocnym akcentem wyprzedzić Termalicę i wskoczyć na 4 miejsce, a do tego liczyć, że kibloniści się potkną i może nawet załapiemy się na podium i tak do wiosny. Na Arkę niestety nie liczę, Jagiellonia w swoim stylu 0:1 po mękach i kontrze wywiezie z Gdyni 3 pkt.

3. Mary pisze:

Pogoda pod psem. Murawa pewno niczym bagno. Może być tragedia. No ale Fińczyk pożegnać się przecież musi i ze dwie brameczki strzeli. Czego nam i jemu życzę.

4. Ekstralijczyk pisze:

Po zwyciestwo.!!!!

5. karollo33 pisze:

Szkoda ze Makuszewski nie zagra…

• Rafal82 pisze:

Mamy Formelle☺trzeba uważać na największą gwiazdę Korony Mozdzenia (który wyjechał za granicę województwa ☺)

6. sas pisze:

Chcąc godnie pożegnać Paulusa i być może Kadara więc trzeba by ten mecz wygrać najlepiej wysokim wynikiem.

7. enter pisze:

Patrzac na to co się dzieje za oknem i naszą murawę to wydaje się, ze mecz wygra ten kto bardziej się pobrudzi i nie bedzie się obawiał zepsucia fryzury.

• poirytowany pisze:

Powiedzcie szczerze – czy Wam naprawde podobaja sie te race? Zadymiony stadion, przerwany mecz? itd O co tak naprawde w tym chodzi? Ja naprawde staram sie zrozumiec tych kibicow jak i tych ktorzy na to pozwalaja ale mimo wielkich staran nie potrfie.

• seniorka pisze:

I jak tu nie strzelić kielicha:) Co za horror. Myślałam, że z papci wyskoczę:)
      Kownaś, słoneczko☼ – piękny gol!!! Duuuuże brawa!!!

8. LechGol pisze:

Dzisiaj beda strzelac tylko lechici, Arajuri i Kadar po swojaku, Kownaś dwie i Robak karnego 😉 Bedzie 2-3 😉

9. Mary pisze:

Psa by nie wygnał z domu w taką pogodę ale kibic wyjść musi. Do boju Kolejorz! Tylko zwycięstwo.

10. KotorFan pisze:

Czyli jednak rzeczywiście Trałka wygryzł Tetteha ze składu.

• gruh pisze:

Tetteh ma gorszą formę niż przed kontuzją, widać to było jak ostatnio wchodził. Dzisiaj jeśli nie będzie wymuszonych kontuzjami zmian pewnie też wejdzie w drugiej połowie zależnie od wyniku albo za Trałkę albo za Gajosa. Do tego Jóźwiak pewnie 15-20 min za Pawłowskiego i Kownacki za Robaka też na 15-20 min. Chyba, że będziemy przegrywać, wtedy może zagramy na 2 napastników.

• Bydgoszczanin pisze:

Mega dziwna decyzja NB . Tralka jest od Abdula o klasę gorszy no ale coz

11. Ejber pisze:

Trałka z Jagą grał tragedię, nie rozumiem dlaczego czorny grzeje ławę. Może mu za zimno 🙂

No głównie środkiem przegraliśmy mecz w Białymstoku tralka nie istniał wręcz grał. Padline

12. Bart pisze:

Spodziewałem się jednak Tetteha od 1 minuty, a tu niespodzianka z Trałką

13. ArekCesar pisze:

Ja się wybrałem. Czekam w 12 i za chwilę na stadion. Muszą odrobić straty z Białegostoku. Dzisiaj będzie 2-0.

14. Majkelinho pisze:

Kolejorz dziś tylko zwycięstwo!

15. mario pisze:

Korona rzeczywiście wyjdzie składem bardziej defensywnym niż ofensywnym. Nam to nie jest na rękę. Coś mi się wydaje, że to będzie ciężki mecz, cięższy niż się tego spodziewamy. Ale: w górę serca!

16. gruh pisze:

Co do defensywnego ustawienia Korony. Pawlowski bedzie gral, co by nie mowic jednak potrafi byc kreatywny….oby sie nie zamieszal tylko podniosl czasem glowe :/

17. mól pisze:

K O L E J O R Z!!!

18. aliz pisze:

no to stratujemy po 3 pkt. DO BOJU

19. tomasz1973 pisze:

Czemu nie ma Teteha i Jóźwiaka? Dziwne decyzje trenera, Teteh jest o klasę lepszy od Trałki, czego najlepszym dowodem był przegrany środek pola w Białymstoku, a Jóźwiak powinien dostać całe 90 min, kiedy i w jakim meczu, jak nie przeciwko Koronie.

• ANVIL pisze:

Chyba trener wie lepiej od ciebie kolego.

• tomasz1973 pisze:

Oby!

• Glos pisze:

Tomasz: dobry pomysl kiedy jak nie w takim meczu mozna poeksperymentowac.

Glos
      A gdzie Ty widzisz eksperymenty, dla mnie Teteh lepszy niż Trałka, a Jóźwiak lepszy niż Pawłowski w obecnej tragicznej formie.

N0 chociazby w tym ze w takim skladzie nigdy nie grali. Pomysl jak najbardziej popieram

Glos
      Poczekaj, bo nie możemy dojść do sedna – wolałeś skład wystawiony z Pawłowskim i Trałką, czy z Tetehem i Jóźwiakiem? Napisz bezpośrednio.

20. RobertLech!!! pisze:

Taki mecz u siebie, musimy wygrywać – TYLKO ZWYCIĘSTWO.

21. RobertLech!!! pisze:

Takie mecze u siebie, musimy wygrywać – TYLKO ZWYCIĘSTWO.

22. mól pisze:

Dalej bramę walnjcie

23. RobertLech!!! pisze:

Robak, kolejna setka – kolejna zmarnowana…

Oby to nie zaważyło na wyniku, bo już to przerabialiśmy we Wrocławiu, Gdańsku i Białymstoku, tam dobry napastnik, przy tych sytuacjach zapewniłby nam pkt.

• RobertLech!!! pisze:

Dokładnie.

24. seba86 pisze:

Już sędzia zaczyna mi ciśnienie podnosić! Już powinniśmy prowadzić!

25. mól pisze:

Qrwa grać!

26. Varane pisze:

Tetteh pewnie odchodzi stąd ławka. Przecież umiejetnościami przewyzsza Trałe

• Szczun pisze:

Podpisał nowy kontrakt żeby odejść, niezła logika kolego. Widocznie Trałka jest lepszy w tej chwili

• Kkslech pisze:

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby podpisał kontrakt i miał teraz odejść

Ty tak na poważnie z tym „nic dziwnego..” ? Przypomnę tylko. Tetteh pierwszy kontrakt do 2018 teraz przedłużony do 2020 a wszystko po to żeby odejść w zimie 2017 lub pół roku później ?

• Mouze(kom) pisze:

To po co Lech przedluzyl tak wczesnie kontrakt skoro nigdy tak nie dziala.Zobaczysz ze ktos z dwojki Tetteh-Jevtic zima odejdzie.Chyba niektorzy juz zapomnieli jak dziala nasz zarzad

Mouze w innym poniższym poście odpisałem. Być może mamy do czynienia z pierwszym tego typu zagraniem Zarządu związanym z zabezpieczeniem swoich i naszych interesów (patrz m.in. koniec kontraktu Sramalajnena). Jednak nie wierzę że przyczyną nowej umowy Tetteha jest możliwość jego zimowej sprzedaży. Kompletnie irracjonalna sytuacja.

27. pyra pisze:

2-0

28. mario pisze:

Jevtić, Majewski, Pawłowski, Robak i może Kędziora – to powinny być bramki. Obawiam się, że nie wygramy tego meczu.

29. ANVIL pisze:

No i w ten sposób debila z kotła wytrącili z rytmu dobrze atakującego Lecha….

30. tomasz1973 pisze:

A Pawłowski tradycyjnie- hol, łeb w dół i dośrodkowanie na pierwszego obrońce.

31. Mouze(kom) pisze:

Normalna praktyka,podpisuje kontrakt przed odejsciem aby klub wiecej zarobil.Tak bylo chocby z Linettym.

Mouze nie porównywałbym Linettego wychowanka można rzec do najemnika z Ghany. Poza tym co znaczy że więcej zarobić. Rozumiem gdyby kontrakt kończył się w czerwcu przyszłego roku i taki manewr z kontraktem miałby sens ale Tetteh miał go do 2018 więc w czym problem ?

Najemnicy jak Lewandowski czy Tonev tez przedluzali kontrakt na chwile przed odejsciem.Tetteh latem mialby tylko rok kontraktu i bylby warty 40% wartosci.Nie lud sie ze Lech nie bedzie wyprzedawal swoich najmocniejszycy ogniw.

Przypomnij mi proszę kwestię przedłużania kontraktu przez Lewego lub Toneva na chwilę przed jakimkolwiek odejściem? Coś mnie chyba ominęło. Co do Lewego którego życiorys zna mniej więcej każdy jestem w stanie założyć się że nigdy w swojej karierze nie przedłużył kontraktu z jakimkolwiek klubem po to tylko by ten zarobił więcej na jego transferze. Oczywiście nie łudzę się też że Lech nie sprzeda każdego o ile pojawi się na stole godna sumka

Nie musisz kochac klubu w ktorym gras,wystarczy najzwyklejszy szacunek najemnika do swojego pracodawcy.Nie sadze zeby akyrat Tetteh teraz odszedl z racji ostatniej kontuzji,ale taka sytuacja by mnie nie zdziwila,ale jestem przekonany ze odejdzie najpozniej latem,jezeli utrzyma forme.

Mouze chodzi mi tylko o to że nie wierzę że został przewidziany jako transfer wychodzący zimą skoro podpisali z nim kolejny kontrakt. Latem oczywiście wszystko może się zdarzyć

32. Baca pisze:

Murzyn zaś siedzi na ławie? niepojete.

33. legolas pisze:

Nosz kurde, chyba się wystrzelali w poprzednich kolejkach. No ale ktoś w końcu musi chociaż tą jedną wcisnąć

34. Baca pisze:

Lech wpadł w lekki dołek. Transfery do klubu konieczne. Z defensywy odchodzi Arajuuri i być może Kadar. Ciekawe czy jeszcze ktoś. Brak Tetteha w kolejnym meczu niepokojący.

35. Szymek pisze:

Jak dla mnie Robak do zmiany i ogolnie do wymiany.

36. JERICHO pisze:

W prawie każdej akcji brakuje czegoś. A tu piłka podskoczy i zły strzał, a tam źle ułożona stopa do strzału itd. Do tego pierwsze 10 minut niezwykle gorące (w złym znaczeniu dla nas). Gdyby Pawłowski tyle nie kombinował tylko próbował podać to byłby gol. Karnego nie było, bo piłkarz Korony dostał w klatę. Znaleźć brakujący element, strzelić i zgarnąć 3 punkty.

37. robson pisze:

Bramka Jevticia nieuznana nieprawidłowo, bo piłkę do niego odegrał zawodnik Korony…

38. Stary Marych pisze:

To już 10 lat, jak Pralka udaje Lokomotywę…

39. b@cca pisze:

Śmierdzi mi tu remisem niestety.Tetteh na boisko zamiast bezproduktywnego Trałki.

40. Baca pisze:

Pawłowski maści mnóstwo sytuacji. Gość ma problemy aby trafić w prostej sytuacji

41. werty pisze:

Po prostu Korona musi sobie sama wbic ta bramke aby Kolejorz prowadzil.

42. pytalski pisze:

ten koroniarz co się wkulał na boisko ale piz*a

43. tomasz1973 pisze:

Kur…wa niech mi ktoś wyjaśni, co robi na boisku Pawłowski, sabolub pierdolony, 3 sety w 3 min, a ostatnia po błędzie Małkowskiego to aż sie prosiło, żeby podac!

44. mól pisze:

Tą jedną jedyną, dalej KOLEJORZ!!!

45. Arso pisze:

No Pawlowski zmarnowal kilka setek, dobrze ze zszedl.

46. Mouze(kom) pisze:

@Szczun Moze nie zostal przewidziany do sprzedazy ale przedluzeniem kontraktu chcieli sie bardziej zabezpieczyc pod katem zarobku anizeli sily druzyny.A pamietajmy zew Lechu od dluszego czasu nie ma zawodnikow nie na sprzedaz

47. enter pisze:

Nasi obroncy to troche, jak tyczki slalomowe..a mecz wyrownany u siebie z korona wiele mowi…..

48. bombardier pisze:

Widać doskonale, że tym składem niewiele ugrają.

49. undertheskin pisze:

I jak zwykle: straty, niecelne podania, nieumiejętność przyjęcia piłki. Zawodowcy, a nie potrafią grać atakiem pozycyjnym. Ja rozumiem, nie zawsze się uda dobrze zagrać, ale do cholery, 75 procent akcji jest niweczonych przez zwykły brak umiejętności piłkarskich.

50. kibol z IV pisze:

Kużwa poprzeczka !

51. majkel76 pisze:

Z takim szrotem jak Robak i Pawłowski to my za dużo nie ugramy…

52. Kkslech pisze:

Ja pierdole…

53. John pisze:

Wciśnijcie chociaż jedną.Tu powinien paść już cały worek bramek.

54. jero12 pisze:

Goooool 1

55. JERICHO pisze:

Kownaś jak tyś mnie teraz zaimponował!

56. aliz pisze:

ja pitole KOWNAŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ !!!!!!!!!!!

64. RobertLech!!! pisze:

Bjelica powinien powiedzieć Jevticowi, że w momencie gdy masz setke – to zajeb w tą piłkę i strzel gola. Techniczne zagrania, zostaw na asysty lub strzały zza obrońców.

• Soku pisze:

Analogicznie Pawłowski powinien dostawać po kieszeni za każdym razem gdy będzie przy piłce dłużej niż 5 sekund i do nikogo nie poda.
      Pawłowem ich, Pawłowem! 😉

Jestem za, powinien zacząć myśleć – ale, wtedy nie byłoby go u nas.

68. robson pisze:

UFFFFFFFFFF, ten doliczony czas to było najdłuższe 6 minut w moim w życiu.

69. legolas pisze:

Niezły fuks, ale taaaaak, weszło w końcu takie mecze też są potrzebne!

70. mól pisze:

Tą jedną jedyną-dzięki! Scyzory na szkieletczyznę!

71. jero12 pisze:

Brawo, brawo i dzięki za fajny zwycięski mecz. Szkoda tylko, że odchodzi Palusa Arajuuri!!!!!

72. mario pisze:

ok, jest sztuką wygrać mecz, gdy nic nie chce wejść. Kownacki chyba wrócił. Co zrobił Jevtić w akcji z Jóźwiakiem, to tylko on wie. Dobrze, że mamy 3 pkt. Kamień z serca.

73. undertheskin pisze:

Emocje 5, poziom 2, punkty 3!

74. F@n pisze:

Nasi dzisiaj zachowywali się jak jakieś totalne młoty przy tych kontrach. Robak w szczególności. Na szczęście 1:0.

75. robson pisze:

Co za zmiana Dawida – cudowna bramka i mogła być fantastyczna asysta. Mam nadzieję, że nie pójdzie do tych Włoch. Jeszcze nie teraz.

76. GROSZKINS pisze:

Ważne 3 punkty, takie mecze będą się zdarzały.

77. JERICHO pisze:

Mecz-dramat w wykonaniu Robaka, wszystko spowalniał, psuł (dopełnieniem dramatu było zepsucie kontry, gdy bramkarz Korony wracał we własne pole karne z naszej połowy, nie wiedziałem, że tak można zepsuć akcję). Całe szczęście, że udało się wymęczyć 3 punkty po pięknym golu Kownackiego. Na plus Kownacki, Majewski, Jevtić. Trałka wydaje mi się, że trochę zbyt często był ogrywany, ale zrobił świetną akcję Pawłowskiemu, który spartolił. No właśnie, Pawłowski, też na minus jak Robak. Szymon potrafił zepsuć kilka setek w odstępie kilkudziesięciu sekund. Jako, że Paulus wyłapał kartkę to już teraz wypada mu podziękować za grę u nas, a w meczu też grał przyzwoicie, nie ustępował, walczył, jak zawsze. Dzięki Paulus!

78. tylkoLech pisze:

Brawo! Brawo Lech! Brawo Dawid!
    Kiedyś zejdę na zawał, wszystko mi się trzęsie, ale nic to. Są trzy punkty ?. Zszedl pan Nieskuteczny, a Kownas zrobił, co trzeba.

• przem37 pisze:

I za to kocham, Lecha, za Austrię, po której nie mogłem mówić, za Barcelonę, po której gotowało mi się na widok Pacheli i takie mecze po których drżysz do końca aby nie wywinęli numeru jak z Wisłą.
      Potem 2 godziny dochodzisz do siebie i cieszysz się jak dziecko, że im się znowu udało.

79. RobertLech!!! pisze:

Jevtic, Robak i Pawłowski łącznie powinni strzelić 5,6 goli – no nic, mamy 3 pkt.

80. Soku pisze:

Jedno co mnie zaniepokoiło to fakt, że dzisiaj lechici odbijali się od scyzoryków jak od ściany. I to praktycznie wszyscy, bez wyjątków.

Karmią ich kauczukiem, czy co? 🙂

81. John pisze:

Zwycięstwo i to się liczy a Jóźwiak niech dostaje kolejne szansę i gra,jeśli już to oddać Formellę.Robak dzisiaj słabo,nie wiem co z tym napastnikiem,potrzebny czy nie potrzebny,raczej to pierwsze wróci NBN ale z nim wielkich nadziei nie wiąże.

82. KKs7 pisze:

brawo Lech

83. kilo82 pisze:

Najważniejsze 3 punkty, pomimo naprawdę dobrej gry Korony, powinno być spokojnie wyżej, dobrze, że Kownaś zrobił swoje i to w taki sposób. Pożegnania Paulusa udane.

84. slash pisze:

Chciałem zimą obrońców. Ale, no właśnie, ale NAPASTNIKA! nam trzeba i skrydłowego też.

85. PAWEL pisze:

jak szukają obrońcy w Skandynawii, to niech odkupią z powrotem Paulusa.

86. Bart pisze:

Ważne 3 punkty. Takie mecze gdzie zupełnie nic nie idzie też trzeba umieć wygrywać.

87. Toruń pisze:

KOLEJORZ!!!!

88. Ekstralijczyk pisze:

Tak jest.! Brawo Lech.

Ogólnie meczyk widowiskowy , który powinien zakończyć się wyższym wynikiem.

Na szczęście udało się zgarnąć pełną pulę , bo remis byłby mega niesprawiedliwy.

89. bombardier pisze:

Oczywiście, że 3 pkt. bardzo cieszą. Ale trzeba powiedzieć,
    że przegrana z Jagą nie była wypadkiem przy pracy.
    Niestety ta drużyna jest cienka jak barszcz.

90. Glos pisze:

Skutecznosc tragiczna, gdyby nie Kownas i jego spokoj to byloby bez zwyciestwa. Widac jak dobrze na zmianie trenera wyszedl mlody. To juz nie ten sam zawodnik co u Jasia, spokoj w polu karnym, przeglad boiska, widzi co sie dzieje wokol niego. Nie to co Robak, zjebal 2-3 kontry swoim egoizmem. Wazne sa 3 punkty.

91. Pobiel pisze:

fajny meczyk,brakowało tylko szybciej strzelonego gola,brawo Kownacki,dziś jakby Darko lewa noga bolała

92. Pawelinho pisze:

Pierwszej połowy nie oglądałem więc nie będę oceniał meczu całościowo tylko drugą polowe. Skuteczność strzałów Jevticia oraz Pawłowskiego pozostawię bez komentarza podobnie jak wybory Robaka, który parę akcji mógł lepiej rozwiązać, ale za to wyróżnić mogę Jóźwiaka oraz Kownackiego tego pierwszego za dobrą zmianę, a drugie za bramkę dającą trzy punkty z Koroną, która w moim odczuciu grała nieźle, ale również zwyczajnie po chamsku szczególnie grzelak (nr 27) lub ten piłkarz z 15. Wg mnie obaj powinni dostać po żółtej kartkach za celowe odpychanie piłkarzy Lecha (Jevticia oraz Bednarka). Podsumowując najważniejsze były trzy punkty no i szkoda, że ten mecz z Koroną był ostatni Arajuuriego w barwach poznańskiego Lecha.

93. michuk pisze:

tej bombardier świerzbią mnie paluchy by odpowiedzieć tobie ale dam sobie spokój po co polemizować z gałganem

94. michuk pisze:

aaaaaa jeszcze jedno przeżuć się na legie lub barcelone na cholerę będziesz sie męczył oglądając „ekipę cienka jak barszcz”

• bombardier pisze:

Jesteś chyba bardzo młody – więc jeszcze dużo nauki przed Tobą.
      Przeczytaj jedno z ostatnich zdań relacji „jeszcze 6 minut nerwów”
      Czy tak gra drużyna która chce zdobyć najwyższe laury?

• zibi pisze:

@bombardier ma rację czemu go strofujesz?

95. Alcatraz pisze:

Mecz niewykorzystanych szans, ale ze szczęśliwym trzypunktowym końcem.
    Kielczanie niby walczyli ale tak naprawdę to tylko wrażenie artystyczne, zagrożenie było niewielkie.

Sędziowanie pod koronę, czyli lekkie faule opuszczamy. Teoretycznie sędzia bezstronny ale jak się popatrzy na styl gry obydwu drużyn to sędziowanie pod koronę.

96. tomasz1973 pisze:

Mecz horror, po co?
    2 poprzeczki, setki, których nie można nie wykorzystać!
    Pawłowski to jest nadal dno, a Robak???? Szkoda pisać, większego drewna nie ma w naszym zespole, technika użytkowa = ZERO, kolejna SETA niewykorzystana ( poprzeczka) kontra w końcówce meczu, szkoda gadać, do tego to co zrobił jak wyszedł Małkowski, zamiast strzelac z daleka-holował, jak juz miał podac na lewą strone strzela. DNO i jak najszybciej kupić nowego!
    Brawa dla KOWNACKIEGO i JÓŹWIAKA wprowadzili to czego nie dali Pawłowski i Robak!
    Najważniejsze 3 pkt.

• prezol pisze:

Pawłowski zagrał dziś po dłuższej przerwie,szarpał dużo starał się,poza skutecznością nie zagrał najgorzej.

• Mary pisze:

Ja co prawda na stadionie byłam a nie przed TV więc mogę się mylić. Czy to nie Robak miał asystę dziś? Wiem, że grał źle, ale nasz trener jest jednak mądrzejszy od Ciebie bo po coś zostawił go na boisku.

Mary
      Obejrzyj mecz jeszcze raz, potem zacznij się mądrzyć.

Tomasz
      Nie mądrzę się i nic nie będę drugi raz oglądać. Potrafisz odpowiadać merytorycznie? Kluczowe podanie Putnocky, asysta Robak, gol Kownacki. Popraw mnie jeżeli to nie jest prawda.

97. Guralesko pisze:

W 70 min pomyślałem że to już koniec z tak nieskuteczna gra będzie 0:0 na szczęście Kownas zrobił swoje. Gratulacje dla druzyny