Karna inauguracja wiosny

W meczu 21. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/2017, Lech Poznań wygrał w mroźny lutowy wieczór na Bułgarskiej z Termaliką Nieciecza 3:0 (1:0). Podobnie jak rok temu Kolejorz ograł na inaugurację wiosny zespół z Niecieczy trzema golami i przeskoczył Termalikę w ligowej tabeli wskazując już na 4. miejsce.

Przedmeczowy raportu NA ŻYWO:

19:09 – Witamy z Bułgarskiej! Na pierwszym w tym roku przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto ze stadionu. Witamy w nowej rundzie oczekując dziś wygranej!

19:10 – Poniżej skład Lecha. Nie ma niespodzianek.

19:11 – Na murawie rozkładane są właśnie elementy potrzebne do rozgrzewki.

19:12 – Obie drużyny już na stadionie. Niechętnie wyszły na murawę. Niektórzy piłkarze zrezygnowali.

19:23 – Na trybunach na razie garstka widzów.

19:29 – Kto szuka wiadomości i ciekawostek na temat meczu Lech – Termalica znajdzie wszystko w newsie „Warto wiedzieć”. Polecamy!

19:31 – W skrócie: Lech nie przegrał u siebie na inaugurację wiosny od 2012 roku. Jeśli dziś zwycięży wskoczy na 4. miejsce. Kolejorz poprawi też bilans z czołówką. Z prowadzącą czwórką zdobył na razie tylko 1 punkt na 15 możliwych.

19:35 – Temperatura dziś typowo zimowa. -5 a do tego wieje, więc jest jeszcze zimniej. Na trybunach niecałą godzinę przed meczem pustki.

19:36 – Ciężko się pisze w takich warunkach. Przez to raport może być dziś trochę krótszy niż zwykle.

19:52 – Kibiców powitał właśnie spiker. Też witamy!\

19:52 – Od paru minut lechici są w rozgrzewce w komplecie. Czekamy na gości.

19:58 – Poniżej skład gości. Większych niespodzianek nie ma.

20:00 – W pierwszym dzisiejszym meczu Ruch – Cracovia 0:1. Brawo!

20:00 – Termalica dopiero teraz wyszła na rozgrzewkę.

20:01 – Spiker poinformował o wyniku Cracovii. Oklaski na stadionie 🙂

20:10 – Jeszcze 20 minut. Fany w Kotle wywieszone, na trybunach z kilka tysięcy.

20:15 – Uwaga na Plevę. Ten zawodnik ma 49 fauli (najwięcej w lidze) i 6 żółtych kartek. Gra bardzo chamsko.

20:18 – A tymczasem Kadar o dziś jest już oficjalnie zawodnikiem Dynama. Kontrakt na 4-lata.

20:22 – Spiker czyta składy. Zaraz zaczynamy wiosnę zimą!

20:26 – Doping rozpoczęty! Na dwa głosy z III trybuną.44

20:27 – Lech ostatni ligowy mecz z Wiluszem grającym od 1 minuty wygrał 20 września 2014. Z Zawiszą 6:2.

20:28 – Hymn Lecha śpiewają kibice. Obie drużyny już na boisku.

1 min. Pierwszy strzał wiosną. Majewski.
5 min. – Początek bez niespodzianki. Lech atakuje, Ternmalika się broni.
8 min. – Klepka Darko z Makuszewskim. Strzał tego drugiego obronił Pilarz.
13 min. – Termalica dotąd nie wyszła z żadną groźną kontrą.
14 min. – Niecelna główka Wilusza po rożnym.

18 min. – Przewaga Lecha jest bardzo wyraźna. Niestety brakuje strzałów.
20 min. – Jevtić trafił z wolnego w boczną siatkę.
26 min. – Bardzo zła główka Kownackiego.
28 min. – Lech chcąc strzelić gola musi zdecydowanie przyspieszyć grę. Termalika jest dobrze ustawiona.
30 min. – Kownacki z bliska uderza w poprzeczkę!

32 min. – Karny po wrzutce Jevticia!
33 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOWNACKI !!!!!
38 min. – Pilarz wyłapał groźną wrzutkę Makiego po szybkiej kontrze.
39 min. – Putnocky broni strzał z daleka
44 min. – Majewski indywidualnie. Piłka przeleciała tuż obok słupka.
45 min. – Niepewna interwencja Matusa. Wybija Kędziora.
45+2 min. – Do przerwy 1:0. Gol na 2:0 zakończy tu emocje.

47 min. – Już atak Lecha. Kownacki obok słupka z woleja.
50 min. – Majewski zablokowany w ostatniej chwili!
51 min. – Odpowiedź Termaliki. Gracz gości nie trafił z paru metrów.
56 min. – Termalika gra teraz otwartą piłkę, ale to Lech atakuje. Jest coraz groźniejszy.
60 min. – Bardzo zły strzał Gajosa.

63 min. – To się nie dzieje! Kędziora z paru metrów uderza prosto w bramkarza. Po chwili obrońca był blisko samobója.
65 min. – Lech ma dziś kolejny raz sporego pecha.
69 min. – Jeśli Lech szybko nie strzeli na 2:0 znów będzie nerwowo
74 min. – Po zmianach w Termalice jest 3 nominalnych napastników na boisku.

76 min. – Putnocky łapie strzał Gutkovskisa.
79 min. – Termalika przycisnęła po rożnych.
82 min. – Już jest nerwówka.
88 min. – Lech się przebudził.
89 min. – Karny za zagranie ręką!
89 min. – ROOBBBAAAAK !!!!!!!! 2:0!!!!!
90+2 min. – Robak psuje kapitalną okazję.
90+4 min – Kolejny karny po faulu na Robaku!!!!! JEVTIĆ NA 3:0!!!!
90+4 min. – Koniec! Brawo Lech!

KKS Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (1:0)

Bramki: 33.Kownacki – k. 89.Robak – k. 90+4.Jevtić – k.

Asysty: 1:0, 2:0 i 3:0 – bez asysty

Żółte kartki: Trałka – Misak, Osyra, Babiarz, Putivtsev, Jovanović

Czerwona kartka: 90+4 min. – Putivtsev (za faul taktyczny)

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Widzów: 10453

Lech: Putnocky – Kędziora, L.Nielsen, Wilusz, Kostevych – Trałka (36.Tetteh), Gajos – Makuszewski (90.Wasielewski), Majewski, Jevtić – Kownacki (84.Robak).

Rezerwowi: Burić, Wasielewski, Dudka, Tetteh, Pawłowski, Tomczyk, Robak.

Termalica: Pilarz – Pleva, Putivtsev, Osyra, Guilherme – Kupczak (73.Nowak), Babiarz – Misak (46.Gergel), Jovanović, Stefanik (65.W.Kędziora) – Gutkovskis.

1. Rikson pisze:

Nie wiem czy zauważyliście, ale wejście Robaka, niemal na pewno zwiastuje to, ze wydarzy się coś ciekawego, zazwyczaj jest to karny 😀

2. tylkoLech pisze:

Dobry początek. Przez godzinę fajny mecz i dobra gra Lecha. Później trochę gorzej. Ciągle do poprawy skuteczność. Wygrana po trzech zasłużonych karnych – tego chyba najstarsi górale nie pamiętają. Brawo Kolejorz!

3. kibic007 pisze:

Pierwsza o wiele lepsza od drugiej połowy. Potem za bardzo się cofnęliśmy i daliśmy Termalice pole do popisu.
    – Skandaliczne pudła Kędziory (trochę go usprawiedliwia to, że jest obrońcą) i Robaka.
    – Brawo za grę na małej przestrzeni – piłka ładnie chodziła.
    – Szkoda, że Kownacki strzelił w poprzeczkę po świetnej akcji.

Przez cholerny limit musieliśmy drzeć o zdrowie Putnockiego… Ciekawe co miałby do powiedzenia zarząd, gdybyśmy grali w 10 ostatnie kilkadziesiąt minut…

4. pyra fan kks z breslau pisze:

kostek nawet daje rade oby tak dalej

5. KKs7 pisze:

brawo Lech, ważne 3 pkt!!!,

6. KKS pisze:

Brawo!!! Dzisiaj LECH przyniósł nam wiele radości, pomimo w sumie przeciętnej gry.

10. arek z Debca pisze:

Gratulacje dla zespolu, bylo widac zaangazowanie. Przod dobry ale obrona niepewna i tu trzeba wiele poprawic. Karne troche tak wymuszone ale jak najbardziej prawidlowe.

11. Lechita62 pisze:

3:0 super, ale mogę trochę ponarzekać? Na samych karnych do mistrza nie dojedziemy. Takie setki jak Robaka po podaniu Majewskiego trzeba trafić. Limit piłkarzy spoza UE jest śmieszny. Jedenastki Brazylijczyków jak kiedyś Antoni Ptak w Pogoni Szczecin nie wolno stworzyć, ale jedenastkę Słowaków już można? Dajcie limit obcokrajowców, albo obowiązek powiedzmy 3 wychowanków w kadrze meczowej. Fajnie, że klątwa Wilusza została zdjęta 😉

12. bartek pisze:

BRAWO!! Idziemy na majstra!!

13. melon771 pisze:

Co by nie mówić to Wilusz dużo lepszy od Nielsena. Duńczyka sprawiedliwiej byłoby porownywać z Dudką.

• 07( pisze:

Ale będą jaja jak Wilusz okaże się największym wygranym okresu przygotowawczego….zagrał dobrze więc nie jest to żart.

• Michu73 pisze:

Nie zgadzam się z tą oceną. Lasse zagrał dobre zawody. Dwa razy ratował tyłek Willemu jak podszedł pod piłkę na kozioł i się przeliczył. Ogólnie trzeba powiedzieć, że cała drużyna trzymała dzisiaj dobry poziom:)

14. JRZ pisze:

Co wy się dziwicie przecież od początku sezonu po kazdym meczu są płacze ze coś tam nam wydrukowali. Przypomnijcie sobie Borka w meczu z Wisła w PP czy Murawskiego ze Slaskiem 🙂 Po dzisiejszym meczu hitem jest płacz ze nie było karnego dla Niecieczy za faul Nielsena za… polem karnym czy to ze Kownacki nie był faulowany a ręka Kędziory (tzw. błąd techniczny) była przypadkowa dlatego nie powinno być karnego 🙂 Co do naszej postawy to bardzo dobra gra Lecha w ofensywie a w obronie nerwowo czyli standard. Jak poprawia skuteczność to może być megaaa wiosna ale trzeba też brać pod uwagę kolejne poprzeczki i słupki bo to fatum już chyba nigdy nas nie opuści.

15. Siódmy majster pisze:

Wnioski na szybko:zasłużone zwycięstwo, 3 karne dla nas i każdy prawidłowy, mimo tego podejrzenia ,że Gil nam sprzyjał, atak dużo lepszy od obrony co światlejsi bywalcy tego forum wieszczyli od dawna.Nowy i w dodatku dobry ŚO potrzebny od zaraz mimo,że klątwa Wilusza przełamana.Fajnie zaczyna się weekend.My i Cracovia wygraliśmy.Arka Gdynia do boju, wytrzyjcie sobie piłkarskie buty szmatą ;)))

16. Siódmy majster pisze:

Już pierwszy mecz zajebiście ale to zajebiście dokladnie pokazał ile może nas kosztować limit graczy spoza Unii.Tym razem Matus szybko wydobrzał ale następnym razem tak nie będzie i albo na bramce stanie nam dzieciak albo będziemy się gonić w … dziesiątkę.

• 07; pisze:

Buffon, De Gea, – oni kiedyś też zaczynali. W czym masz problem? W Lechu zawsze dziadek po 30 ma bronić?

• enter pisze:

Zawsze mozemy do 88 min. robić tylko jedna zmiane-)

gwarantuję ci że to nie bedzie tylko nasz problem i nasza konkurencja moze mieć z tego powodu większy kłopot, będą płakać a my sobie poradzimy

17. 07* pisze:

Robak mimo, że wszedł na ostatnie minuty to jeszcze mógł zdobyć hat trika. :)… gdyby wykorzystał podanie Majewskiego oraz strzelił 3 karnego. 🙂
    Co do meczu – na gorąco można powiedzieć, że dopisujemy 3 punkty, a tak naprawdę 6, bo ktoś z liderów, lub obaj stracą punkty. Fajnie wygląda gra na 1-2 kontakty, ale dziś widzieliśmy może 10 -15 minut takiej gry i to w pierwszej połowie. Czyli Bielica mówi prawdę, że nie zawsze grają tak jak on chce. Cieszy wygrana w trudnych warunkach atmosferycznych, bo nie atakowało się przyjemnie. Cieszy dobra atmosfera w szatni którą widać na każdym kroku, a to szalenie ważne. ( Brawa Tetteha jak schodził Trałka – szacunek)

18. liszka pisze:

chłopaki piszą na tt że ostatnio taki mecz z 3 karnymi był w roku 2003 ,a co do meczu ważna wygrana i oby tak dalej .

19. mateo pisze:

Michniewicz jak płacze na konferencji prasowej hahahahaha:-)

no cóż, Czesiu się pączków najadł co było widać, a tu teraz trzeba się będzie tłumaczyc z porażki przed Herod-babą z Niecieczy…

20. Paweł pisze:

O dobrej atmosferze też świadczy, że Robak oddał karnego Darko bez żalu. Widać jak się serdecznie Maki ściskał z trenerem. Widać chemię w drużynie.

21. Kolejorz Dania pisze:

Jak siegnac pamiecia do zeszlorocznego meczu po przerwoi to od razu sie rzuca w oczy zupelnie inne przygotowanie fizyczne i gra do ostatniego gwizdka. Kownacki, Makuszewski, Jevtic, Majewski, Gajos i Tralka(do zejscia) to sama przyjemnosc w ogladaniu. I trzeba pamietac ze to co grali to grali przy 5 stopniowym mrozie. Ciekawe jak to bedzie wygladalo gdy pogoda sie zacznie poprawiac. Mogliby juz grac jutro z Piastem:)

• JRZ pisze:

o właśnie trafne spostrzeżenie. Przygotowanie fizyczne to był klucz do zwycięstwa w dzisiejszym meczu bo gdyby siedli w 60 minucie to obawiam się ze tego meczu byśmy nie wygrali. Austriacy od Nenada robią super robotę oby tak dalej!

22. powiatowy pisze:

widać, że sciana wschodnia zaczela ferie….
    mecz całkiem dobry jak na pierwsze spotkanie po przerwie zimowej. troche niepokoiły mnie kurcze Wilusza, Putnockiego, ale to chyba efekt mrozu, gdzie mieśnie inaczej reagują na obciążenia. Na plus cała drużyna, ale szczególnie Kownaś, Maja i Gajowy.
    Jest sporo do poprawienia ale ważne 3pkt na początek.
    – dla Nielsena za początek. Czy ktoś widział czy to nie był aby karny dla Niecieczy??? Co Duńczyk tam odpierdolił???

23. tomasz1973 pisze:

Hej Duda, podpisz co trzeba!
    To akurat Ci się udaje, a nam tym razem Twój podpis wyjdzie na dobre!
    PASZPORT DLA BURICIA!

24. junior pisze:

t1973.nie mieszaj polityki do sportu chlopie.

Nie mieszam, ani ja, ani Ty nie możemy tego podpisac, jakiś poseł od Jarka obiecywał, że sprawa załatwiona. ty nie widzisz, co się dzieje przez ten pierdzielony limit?

• Siódmy majster pisze:

@tomasz1973-poczytaj sobie co ten @junior pisze za brednie pod wypowiedziami trenerów to Ci się odechce dyskusji z nim.

• Soku pisze:

Podpisuję się pod zdaniem Tomka, teraz czas na Dudę, może apel jakiś do Jarka żeby to on mu podsunął dokument do podpisu? Do tej pory to się sprawdzało całkiem nieźle.

W pierwszej lidze jest jeszcze lepiej, grać może tylko jeden spoza UE, w takim KSG praktycznie co kolejkę Cerimagić się z Szeweluchinem na boisku wymieniał, jeden wchodził, drugi schodził. 😉

25. Bart pisze:

Co to się odurbaniło z tymi trzema karnymi to ja nawet nie 😉

26. tomasz1973 pisze:

Moderator, a tego wschodniego zjeba genetycznego nie idzie wykasować?

27. Marecki60 pisze:

Nie przypominam sobie takiego meczu, żeby Lech miał 3 karne…chyba w swoim życiu nie widziałem takiego meczu. Najważniejsze są 3 punkty. Były takie sezony, że Lech na cały sezon miał nie wiele więcej jak 3 rzuty karne. Jest dobrze, tak trzymać i nie odpuszczać. Jak jeszcze Arka by pozamiatała Legię to do końca miesiąca będę abstynentem.

28. seniorka pisze:

No to poooszłooo!!! Pierwsze koty za płoty. Po dobrej pierwszej połowie i początku drugiej – później zbyt się cofnęliśmy – mamy 3 ważne punkty i wskakujemy na 4 miejsce. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo wynik mógł być wyższy. No i bramki byłyby też z gry, a nie tylko z karnych. Ale nie ma co marudzić.
    Brawo Kolejorz!!!

29. Mary pisze:

No i co marudery? :)) Nie było -15 tylko -3 (oficjalna temp z Ławicy). Tylko ten pieprzony wschodni wiatr (jak widać trochę nawet tu na stronę przywiał). W tej naszej pieczarze straszny cug – piździ jak w kieleckim. Mogliby drzwi zamykać albo co. Mecz wygrany, Wilusz elektryczny, ale klątwa zdjęta może? Do szału doprowadzał mnie Tetteh. Co się kurde z facetem dzieje? Czy ktoś pamięta trzy karne dla Lecha? No i już pierwszy mecz pokazał co mogą oznaczać limity. Żeby nie było tak różowo – wszystko się popsuło. System biletowy nie przekazywał biletów, parking zamknięty, brak prezentacji zawodników na telebimie. No na szczęście w kiblu była woda i było ciepło 🙂 Teraz wypiję drinka i napiszę jeszcze 99 komentarzy na złość bezjimiennemu 🙂

• Marecki60 pisze:

Czym Tobie tak mocno podpadł bezimienny ? Co do pogody to na trybunach dało się wytrzymać, najbardziej zmarzłem jak mi się kawy zachciało. Wiatr hulał na pseudo korytarzach stadionu, że łeb chciało urwać. Co do limitów obcokrajowców z po za Unii to przynajmniej dla mnie jest bzdurą i nie sprawiedliwością. Jeśli już do powinien on dotyczyć wszystkich obcokrajowców (co jest nie możliwe ze względu na obowiązujące przepisy Unii).
      Właśnie zaczynam oglądać powtórkę meczu!!!

• bezjimienny pisze:

Bo pisałem, że jak wygramy to będzie cisza, co prawda miałem na myśli śmietnik, gdzie rzeczywiście jest, no ale niech będzie, że ten komentarz zaliczę 🙂
      A co do limitów- Kostiewicz jest spoko, ale sprowadzenie LO spoza Unii zamiast niego rozwiązałoby problem w zarodku.

Po wygranych meczach przeważnie jest o wiele mniejsze zamieszanie na forum jak po przegranym meczu. To jest w zasadzie norma.

Przecież Abdul rozwgrał świetny mecz (moim zdaniem). Nie rozumiem czym się Tobie naraził? Chłopcy z termaliki odbijali się od niego jak od ściany:) A w naszej pieczarce nie było dzisiaj aż tak źle 🙂 można było wytrzymać 🙂

• Mary pisze:

Tej, chyba inny mecz widzieliśmy. Samochodem byłam, więc się nie rozgrzewałam 🙂 Przecież marnował wszystkie piłki – podawał do pomarańczowych, a to chyba Słoniki były. Nie walczył. Tylko raz coś zatrzymał. Dobra, obejrzę jutro powtórki, czy aby mi się coś nie uroiło. Ale nikt nie reagował obok mnie, jak go wyzywałam, więc coś w tym musiało być 🙂

• kocianJanTratatam pisze:

@Mary – zwróć uwagę, że ta tandetna pieczara ma bardzo 'otwartą’ konstrukcję, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych obiektów. Nawet tych przysłowiowych drzwi na klatkach nie ma jak zamknąć, zawiewa po plecach, a dach jaki jest to wszyscy wiemy. Projektant nie przewidział tam ani opadów ani zimy :>

Mary, ja tez kierowca:) W moim „otoczeniu” każda interwencja Abdula wzbudzała entuzjazm. Muszę przyznać, ze bardzo go lubię, może dlatego moja ocena może być trochę subiektywna. Obejrzałem jednak przed chwilą raz jeszcze mecz w TV i podtrzymuję swoje zdanie:)

Marecki takie są odwieczne zasady rządzące forami internetowymi. Jak jest dobrze to wszyscy są zadowoleni i ograniczają się do stwierdzenia faktów, a jak jest źle to każdy dołącza się do krytyki, która często pomaga wstrząsnąć zespołem a im większa burza tym szybsza poprawa. Gdyby kibice nigdy nie krytykowali piłkarzy po porażkach to już za Skorży albo za Urbana bylibyśmy w 1 lidze.

30. Lolo pisze:

…uj się pode mnie podszywa

31. you pisze:

Właśnie wróciłem z meczu. Mecz z pozycji stadionu przyzwoity, ale wynik za to bardzo dobry. Z mojej perspektywy – obrona zagrała (jako całość) całkiem dobrze – w zasadzie żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Ofensywa niby si, pozostaje jednak ale… bo były momenty, gdy trzeba było strzelić brame z akcji. Jest jednak zasada – zwycięzców się nie sądzi. I tego się będę trzymał. Tym bardziej, że jest to pierwszy mecz po przerwie. Oby tak dalej, aż do zdobycia majstra.
    Co do kiboli – sporo wiary na „dwójce” i za to brawa!
    Hej Lech!

32. ArekCesar pisze:

Ja bym dał tytuł : ” Karny trening „.
    Dzięki chłopaki za fajne wejście w rundę i fajny weekend.
    Do tego jutro Arka wygra 2-0 i będzie gites.
    Co do obrony to mi się dzisiaj podobała ich gra i jestem mile zaskoczony. Za to te setki Kendiego i Robaka to masakra.

33. RobertLech!!! pisze:

Cieszą trzy punkty, oby w kolejnych meczach skuteczność była na wyższym poziomie.

34. Michu73 pisze:

Świetny mecz! Wynik trafiłem idealnie:) Pełna dominacja, momentami termalika nie wiedziała co się dzieje:) Przy lepszej naszej skuteczności wynik mógł być znacznie wyższy. Czekam na Raduta i Darko na środku. Bedzie dobrze! Tylko KOLEJORZ!!!

35. kocianJanTratatam pisze:

Brawo Kolejorz, tak konkretna przewaga nad(zwykle) dobrze ustawianą przez Cz.M. drużyną, przekładająca się na sporą ilość sytuacji i gole to powód do dumy. Bardzo dobry start, choć trochę kuleje wykończenie akcji. Mi tam nie przeszkadza trójka do zera zrobiona z samych karnych, były momenty naprawdę solidnego naporu, sporo schematów ćwiczonych wcześniej wypaliło, a pomarańczowi to wyglądali często jak dzieci we mgle. To cieszy!
    Ciekawe co będzie dalej…
    PS sytuacja z Putnockym chyba na dobre już uciszy zwolenników ściągania kolejnych Sadajewów, prawda? No właśnie.

PS numer dwa :>
      10 tysięcy widzów na pewno nie pękło, system znów doliczył karnety, które zaklepały sobie miejsca na mecze z Legią, Lechią, a nie przyjdą na jakieś Termalici przy srogim mrozie. To nie jest liczba z czytników tylko wszyscy uprawnieni tak jak leci, założę się o dobrą whisky.

Co do frekwencji to pełna zgoda !!! Jakoś nie che mi się wierzyć, że dzisiaj było ponad 10000 tysięcy kiboli. Może się mylę?

Byłeś na meczu? Bo mnie się o dziwo wydawało, że obok mnie było dużo więcej ludzi niż poprzednio, gdy frekwencja była niby wyższa. Na oko to jeden w szpitalu umarł. Do tego przeziębienia i grypy hulają, część moich znajomych karnetowców też na mecz nie poszła ale bilet przekazali innym.

• Wezuwio_fon pisze:

Dobra gra. Dobry wynik. Ale zaprawdę powiadam Wam, dajcie jakieś sensowne ujęcia trybun to ludzi Wam wykropkuję i wyjdzie z 8500 przy dobrych wiatrach.

Jak na dłoni widać że wiara zaklepała miejsca na lepsze mecze i jak będzie cieplej. Do liczb w klubie liczą nawet nieodbite darmowe zaproszenia dla rodzin grajkow, legend, sponsorów itp itd

Przekazywanie biletów nie działa od nowego roku nie wiem czy awaria czy co.

36. ArekCesar pisze:

Mogło być.

37. Alcatraz pisze:

Mecz mi się podobał, gra momentami bardzo dobra, te poprzeczki i słupki obudziły wspomnienia o ubiegłym sezonie. Najważniejsze punkty.

38. kibol69 pisze:

Planowe 3 pkt. zainkasowane, chociaż nie bez bólu, ale te zmarnowane setki Kędziory i Robaka to nawet Steve Wondera doprowadziły by do wrzenia. Jedziemy dalej. Teraz dwa wyjazdowe mecze prawdy, jak poradzimy sobie w obronie.

39. leftt pisze:

1. Wreszcie liga wróciła! Opatrzność i Ekstraklasa SA czuwały i graliśmy w piątek a nie, nie daj Boże, w niedzielę. I pewnie jeszcze wyniki ułożyłyby się pod nas a wiadomo, co to oznacza.
    2. Jak mawiał klasyk: „Gramy bez bramkarza, kurwa, gramy bez bramkarza!”Wydaje mi się, że dopóki Jasiu nie ma obywatelstwa, na takie awaryjne sytuacje Mleczko powinien być włączany do osiemnastki. Gdzie ten podpis, do kurwy nędzy?!
    3.Z drugiej strony oglądając wybijanie piątki przez Wilusza przypomniałem sobie mecze sprzed 30 lat, kiedy to obrońcy wybijali auty bramkowe.
    4.Zakaz dzid poskutkował. Zamiast tego szybka gra z pierwszej piłki. I o to chodzi, żeby przeciwnik nie wiedział, o co chodzi.
    5.Za Urbana często jeden robił, reszta patrzała. I nawet za Skorży też. Za Bjelicy wreszcie jest gra bez piłki.
    6.Trałka do momentu zejścia profesor i to on powinien zaczynać mecze, nie tylko ze względu na limit.
    7. To skandal, że Majewski skończył mecz z bilansem 0 goli, 0 asyst.
    8. Już dawno nie widziałem równie frajerskiego karnego jak ten na 2-0. Ale wszystkie trzy karne bezdyskusyjne. Chociaż fajnie byłoby coś uderzyć z gry, jak twierdzi mój wewnętrzny malkontent.
    9. Jak drużyna jest dobrze przygotowana to wszystkie klątwy można sobie wsadzić, gdzie światło nie dochodzi.
    10. Czesiu Michniewicz – you`ve made my day. Stwierdzeniem, że mecz był wyrównany. Szkoda, że dopiero ok. 22.30. Ale dzięki!

40. Przemo33 pisze:

Spokojny mecz, spokojne zwycięstwo. Są 3 punkty i awans w tabeli. Oby tak dalej. A ten mecz z powodu 3 karnych przejdzie do historii.

41. roby pisze:

Co do meczu to szczerze było widać moc już w pierwszym meczu, mam nadzieję że tak będzie do końca sezonu, nie ma co marudzić oby tak dalej, niech inni się boją 🙂

42. Siódmy majster pisze:

Czekamy na dobre wieści z Gdyni 🙂

43. babol pisze:

Jedyny mankament tego spotkania to fakt, że nie wpadło nic z gry. Nie ma co jednak narzekać jak na 1 spotkanie. Wszak było kilka sytuacji, które mogły zamienić się na gole. Co do przeciwnika to naprawdę dawno nie widziałem w Poznaniu tak słabego rywala. Wracając do Lecha to było czuć moc w wielu akcjach. Można pozytywnie zapatrywać się na przyszłość. Sprawa osobna to paszport dla Jasia. To musi przejść w trakcie rundy. W dodatku przynajmniej 1 transfer do obrony i to podnoszący rywalizację, a nie typowy na ławkę, od tego mamy Dudkę.

44. Telofis pisze:

I teraz wszyscy narzekacze powinni odszczekać swoje słowa! Tym składem spokojnie możemy grać o mistrza! A przecież jeszcze będziemy mocniejsi: Bednarek, Radut, NBN!! Bedzie ogień!