Trwa akcja „Dumni z tradycji”

19 marca nasz klub będzie obchodził 95. rocznicę powstania. Jednym z elementów obchodów będzie akcja „Dumni z Tradycji”, która trwa już 7 dni. Celem akcji jest zebranie odpowiedniej kwoty pieniędzy na udekorowanie ścian Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Już niebawem gołe i szare dotąd ściany będą przypominały o historii Lecha Poznań.


Za sprawą akcji „Dumni z Tradycji” (więcej -> TUTAJ) na ścianach obiektu przy Bułgarskiej pojawią się wyjątkowe grafiki pokazujące najpiękniejsze momenty podczas 95-letniej historii Kolejorza. Będą grafiki z oprawami, klubowymi legendami, zasłużonymi piłkarzami czy ze wspomnieniami takich chwil jak zdobycie Mistrzostwa Polski czy Pucharu Polski.

Żeby dołączyć do akcji i wspomóc ją należy wejść na stronę fans4club.com, odnaleźć link do akcji „Dumni z tradycji”, wybrać nagrodę za wsparcie akcji oraz dokonać płatności. Nagrody są różne. Można dostać limitowaną koszulkę, zdjęcie piłkarza z autografem, załatwić sobie bilet na mecz, 24-godzinny kontrakt z Kolejorzem, wzięcie udziału w treningu z zawodnikami i całą drużyną, kolację z zarządem klubu czy otrzymać możliwość zareklamowania swojej firmy na stadionie.

Akcja „Dumni z tradycji” potrwa do 10 kwietnia. Celem jest uzbieranie 160 tys. złotych. Dzięki tej sumie pieniędzy zostanie wyprodukowanych 20 specjalnych grafik. Jak dotąd udział w akcji wzięło prawie 270 kibiców. Zebrano około 28 tysięcy złotych wykonując 17 procent akcji (stan na godzinę 10:30). Do zakończenia akcji z okazji 95-lecia Lecha Poznań pozostało jeszcze 45 dni.

Projekt „Dumni z Tradycji” -> KLIKNIJ

null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 8

 1. Piotr pisze:

  Zajebista opcja z tym nazwiskiem na krzeselku! Tego brakowało!

 2. arek z Debca pisze:

  Akcja jest super, ten kto na to wpadl jest kozakiem. Szkoda tylko, ze tak malo ludzi na razie wplacilo. Ja ciesze sie, ze dzieki mnie jakis dzieciak z domu dziecka obejrzy mecz, a te grafiki dodadza cos wartosciowego do naszego wielkiego bubla.

 3. powering pisze:

  Akcja na plus…dla każdego coś miłego,najlepsza opcja to pomoc dzieciom z domu dziecka !!

 4. kilo82 pisze:

  Tak jak koledzy wyżej piszą – możliwość wsparcia dzieciaków z domów dziecka to świetna opcja. Jeszcze jest czas, myślę, że uda się uzbierać wymaganą kwotę.

 5. Mohito pisze:

  Najlepsza opcja dzieciaki tylko nikt nie chce ufundować im biletu.

 6. kocianJanTratatam pisze:

  Świetna akcja, Wisła regularnie pozyskuje w ten sposób środki, nawet jak brakowało na bieżącą działalność klubu i obóz zimowy.
  Nie chodzi o to, by dokładać wronom do klubu, ale tym razem można coś zrobić razem, ponad podziałami dla nas samych, żeby ta pieczara nie była tak paskudna, jak jest teraz.

 7. klaus pisze:

  Pawełku już pisałem że twoja stara to pedał i nie miej do nikogo o to pretensji