Okazjonalna koszulka podczas najbliższego meczu + FOTO

W środę, 19 kwietnia, o godzinie 12:00 w Loży Prezydenckiej Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17 odbyła się specjalna konferencja prasowa podczas której poinformowano o szczegółach akcji charytatywnej w którą zaangażowali się sportowcy, działacze klubowi w tym prezes Kolejorza, Karol Klimczak oraz dziennikarze.


Fundacja „Sport Twoją Szansą” została założona przez strategicznego sponsora klubu – firmę STS. Fundacja ma wspierać m.in. sportowców, którzy chcieliby rozwijać sportowe kariery, ale brakuje im środków finansowych. W radzie honorowej zasiedli już m.in. sportowcy – Sebastian Mila i Monika Pyrek, dziennikarz Tomasz Smokowski, prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak, którego do rady zaprosił prezes STS, Mateusz Juroszek czy były sędzia oraz prezes PZPN, Michał Listkiewicz.

Podczas sobotniego meczu Lecha Poznań z Ruchem Chorzów (początek o 18:00) zawodnicy Kolejorza nie zagrają w koszulkach z logiem STS-u tylko z logiem fundacji „Sport Twoją Szansą”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej konferencji prasowej na której pojawił się m.in. Jan Bednarek. W galerii poniżej dostępny jest również wzór koszulki w której „niebiesko-biali” zaprezentują się w spotkaniu z „Niebieskimi”.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

 1. J5 pisze:

  Pierwsze co się narzuca w związku z tą koszulką oraz wiosną, której nie ma to to, że ta koszulka wygląda jakby miała wielkiego niebiesko- pomarańczowego tulipana, hahaha. Wolałbym aby na tym miejscu był wielki, niebiesko- biały herb KOLEJORZA

  • Nowy pisze:

   A mnie się kojarzy z niebiesko-pomarańczową koroną. Mistrzowską koroną. Oby.

  • Leszczynianin pisze:

   Czyli chciałbyś koszulkę rodem z NHL? W sumie nie głupie,tam fajnie się to prezentuje