Z Norwegami o 20:00

UEFA w porozumieniu z klubami ustaliła już dokładne terminy meczów Lecha Poznań z norweskim FK Haugesund. Oba spotkania odbędą się w czwartki odpowiednio 13 i 20 lipca o godzinie 19:00 i 20:00. Zgodnie z czerwcowym losowaniem pierwszy mecz Kolejorz rozegra na wyjeździe, zatem to na Bułgarskiej rozstrzygnie się, kto z tej pary awansuje dalej.


Pierwszy mecz w Haugesund z FK Haugesund obędzie się na niespełna 9-tysięcznym obiekcie o nazwie Haugesund Stadion w przyszły czwartek o 19:00. Stadion norweskiej drużyny rzadko zapełnia się choćby w połowie. FK Haugesund już 4 lipca rozpoczął sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań. Wejściówki kosztują od 100 do 200 koron norweskich (około 90 złotych).

Lecha Poznań czekają na miejscu inne warunki niż wczoraj w Strumicy, kiedy rywalizował w ostrym słońcu oraz w upale sięgającym 35 stopni. W ostatnich dniach w Haugesund jest od 14 do 15°C, zatem panują tam idealne warunki do gry. FKH, choć jest w trakcie ligowego sezonu 2017, do pierwszego spotkania z Kolejorzem nie rozegra żadnego spotkania.

Lech Poznań ustalił już ceny biletów na rewanż z Norwegami w czwartek, 20 lipca, o godzinie 20:00. Wejściówki są za 20 – 30 zł, czyli kosztują tyle samo, ile bilety na niedawny bój z FK Pelister Bitola. Karnetowcy mają 50% zniżki na ich zakup. Na razie nie wiadomo czy któraś z polskich telewizji zechce transmitować pierwszy lub drugi pojedynek z Norwegami.

Warto przypomnieć, że za tydzień w piątek, 14 lipca, o godzinie 13:00 odbędzie się losowanie par III rundy eliminacyjnej Ligi Europy 2017/2018. Wtedy Kolejorz dowie się, z kim zagra dalej jeśli wyeliminuje Norwegów. Trafi na parę lub na rywala, który grę w europejskich pucharach rozpocznie od III fazy kwalifikacyjnej i będzie w niej nierozstawiony.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <10 komentarzy

 1. golasik pisze:

  Taaa….przeciwnik znany, godzina umówiona a obrońców jak nie było tak nie ma….

 2. Ro pisze:

  Pytanko?Kto będzie nierozstawiony w losowaniu? Kolejorz czy Rywal?

 3. Pszczółka pisze:

  cieszy mnie godzina meczu w Poznaniu.Mam nocki i nie będę zmuszony brać urlopu:))

 4. Pawelinho pisze:

  Godzina w sam raz teraz jeszcze przydałaby się informacja na temat tego, gdzie i w jakiej TV pokażą oba mecze. Osobiście liczę na transmisję live z LechTV.

 5. Sumita pisze:

  Pszczółka a jeśli odpukac będzie dogrywka?

 6. bolek pisze:

  patrząc na to co zarabia norweg to bilety za 10 -20 zł

 7. Fl pisze:

  A może Arka Gdynia???

  Wiem – nie możliwe