Eirik Horneland przed rewanżem z Lechem

Piłkarze FK Haugesund nawet mimo ubiegłotygodniowej wygranej z Lechem Poznań 3:2 nie są faworytami rewanżowego spotkania. „Biało-niebiescy” znajdują się aktualnie w wysokiej dyspozycji, jednak jak przyznał trener FKH, Eirik Horneland jego zespół chcąc awansować dalej musiałby zagrać raz jeszcze tak samo dobrze, jak na swoim obiekcie co będzie bardzo trudne.


Eirik Horneland (trener FK Haugesund):”Lech to dobry zespół i w pierwszym meczu musieliśmy wspiąć się na wyżyny, by wygrać. Niestety nie utrzymaliśmy świetnego wyniku. Boli nas bramka stracona w doliczonym czasie gry przez co znów będziemy musieli zagrać tak samo dobrze, jak u siebie. Aktualnie jesteśmy w szczytowej formie, mamy dobrą passę, wygraliśmy kilka meczów podczas gdy Lech nie osiągnął jeszcze pełni swojej formy, ponieważ dopiero zaczyna sezon.”

”Widziałem niedzielny mecz Lecha z Sandecją. Wiem, że Lech ma wielu dobrych zawodników, ale problemem tej drużyny jest zgranie przez wielu nowych piłkarzy, którzy niedawno przyszli. W Poznaniu jest słonecznie i panuje upał. To dla nas nowość, jednak mam nadzieję, że jutro wieczorem będzie chłodniej, dlatego warunki do gry będą lepsze niż dziś podczas naszego treningu.”

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. inny nick pisze:

    skoro Norwegowie są biało niebiescy to muszą zagrać w 3 komplecie strojów… To ważne zeby nie bylo sytuacji jaka mamy gdy tęczowi do nas przyjezdzaja z jednym kompletem zielonych strojow bo innych zapominaja. A sedziowie im pozwalaja grac przez co jest na boisku ogolny haos, powinni dostac pomaranczowe kamizelki.