106 zdjęć z rewanżu z Utrechtem

W letni czwartkowy wieczór 3 sierpnia na Bułgarską przyszło ponad 34 tysiące ludzi, którzy dali z siebie absolutnie wszystko. Głośny doping od 1 do 97 minuty niósł piłkarzy Lecha Poznań do walki o zwycięstwo do ostatnich sekund, którzy przegrywając 0:1 również dali z siebie bardzo wiele. Walka i ataki do końca nie przyniosły niestety powodzenia.

W czwartek na Inea Stadionie kibice stworzyli prawdzie piekło. Atmosfera na Bułgarskiej + emocje przebiły to co działo się przy okazji rewanżu z FK Haugesund. Po takim meczu kibice śmiało mogą sobie powiedzieć, że dali z siebie absolutnie wszystko tak jak i piłkarze, którzy mimo dwukrotnego przegrywania do końca wierzyli w zwycięstwo. Zapraszamy do obejrzenia 106 zdjęć z wczorajszych zawodów autorstwa naszego fotografa.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause