106 zdjęć z rewanżu z Utrechtem

W letni czwartkowy wieczór 3 sierpnia na Bułgarską przyszło ponad 34 tysiące ludzi, którzy dali z siebie absolutnie wszystko. Głośny doping od 1 do 97 minuty niósł piłkarzy Lecha Poznań do walki o zwycięstwo do ostatnich sekund, którzy przegrywając 0:1 również dali z siebie bardzo wiele. Walka i ataki do końca nie przyniosły niestety powodzenia.


W czwartek na Inea Stadionie kibice stworzyli prawdzie piekło. Atmosfera na Bułgarskiej + emocje przebiły to co działo się przy okazji rewanżu z FK Haugesund. Po takim meczu kibice śmiało mogą sobie powiedzieć, że dali z siebie absolutnie wszystko tak jak i piłkarze, którzy mimo dwukrotnego przegrywania do końca wierzyli w zwycięstwo. Zapraszamy do obejrzenia 106 zdjęć z wczorajszych zawodów autorstwa naszego fotografa.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause


Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. LP1922 pisze:

    Kiepsko się trochę ogląda bo fotki nie są poukładane zgodnie z przebiegiem meczu. Konferencja prasowa prasowa nie odbyła się przecież w przerwie meczu tak samo jak zawodnicy Utrechtu z awansu cieszyli się na końcu. Fotki fajne tylko zamiast wstawiać dwie niemal identyczne a niekiedy trzy, cztery można wybrać jedną najlepszą.

  2. ww pisze:

    No tak, Wołąkiewicz… Inaczej się to nie mogło zakończyć (bez urazy p. Hubercie ;) ).