69 zdjęć z meczu z Zagłębiem

W sierpniowe sobotnie popołudnie na Inea Stadion mieszczący się przy ulicy Bułgarskiej 17 przybyło ponad 15 tysięcy ludzi, którzy przyszli z wiarą w zwycięstwo Lecha Poznań nad liderującym Zagłębiem Lubin. Mimo prowadzenia 1:0 ekipa Kolejorza tylko zremisowała z „Miedziowymi” 1:1 co wydaje się być sprawiedliwym wynikiem i przy okazji stratą 2 punktów naszej drużyny.


Już przed meczem kibice, którzy dotarli na Inea Stadion mogli zobaczyć transparent skierowany do trenera Nenada Bjelicy. Później kibice na Bułgarskiej oglądali zacięte i co jedynie średnie widowisko, które zakończyło się remisem 1:1. Dla Lecha Poznań ten wynik to nic innego jak strata 2 punktów. Z kolei dla Zagłębia Lubin cenne oczko, które pozostawiło „Miedziowych” na podium. Wszystkich internautów KKSLECH.com zapraszamy do obejrzenia ponad 60 zdjęć z sobotnich zawodów autorstwa naszego serwisowego fotografa.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause


komentarzy 5

 1. Pele pisze:

  Transparent do trenera totalnie z dupy !

 2. Polak pisze:

  A jednak to był Radović. Zdjęcie nr 3, żołnierz nr 1. Póki nie zobaczyłem, nie mogłem uwierzyć.

  • Soku pisze:

   Też nam się to rzuciło w oczy przy oglądaniu. Od biedy to mógł być też Denis Lebiediew, są do siebie podobni z Wodogłowym jak bliźniacy.
   :-)

 3. robrob pisze:

  A ten w okularach to Seweryn Dmowski, niedawno dyrektor PR w Legii. Co oni tu robili? ;)