Terminy najbliższych meczów

Po odpadnięciu w ciągu tygodnia z dwóch frontów przed Lechem Poznań pozostało już tylko 16 spotkań do końca 2017 rok w tym raptem 7 na Inea Stadionie mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17. Znane są dokładne terminy czterech najbliższych meczów w tym dwóch wrześniowych.


Za 4 dni o godzinie 18:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe z Termaliką Nieciecza. Na kolejny mecz poczeka sobie tydzień i przy okazji będzie to ostatnie spotkanie przed pierwszą z trzech dwutygodniowych przerw na pojedynki reprezentacji narodowych. W niedzielę, 27 sierpnia o 15:30 Kolejorz podejmie na Bułgarskiej ekipę Arki Gdynia.

Po wrześniowej przerwie na kadrę w niedzielę, 10 września, o godzinie 18:00 podopieczni Nenada Bjelicy zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Pomiędzy meczem 8 a 9. kolejki będzie nieco mniej czasu na spokojny trening, bowiem już w piątek, 15 września, o godzinie 20:30 Lech Poznań podejmie na Inea Stadionie kielecką Koronę.

We wrześniu Kolejorza czeka jeszcze wyjazd do Wrocławia, jednak dokładny termin spotkania ze Śląskiem nie został jeszcze ustalony. Po nim Lech Poznań zagra na Bułgarskiej z Legią. Jeśli warszawianie będą rywalizować w fazie grupowej Ligi Europy to spotkanie odbędzie się już nie we wrześniu a w niedzielę, 1 października o 15:30 lub o 18:00.


Plan najbliższych meczów Lecha Poznań:

6. kolejka, Termalica Nieciecza – Lech Poznań (niedziela, 20 sierpnia, godz. 18:00)
7. kolejka, Lech Poznań – Arka Gdynia (niedziela, 27 sierpnia, godz. 15:30)
8. kolejka, Pogoń Szczecin – Lech Poznań (niedziela, 10 września, godz. 18:00)
9. kolejka, Lech Poznań – Korona Kielce (piątek, 15 września, godz. 20:30)

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <7 komentarzy

 1. 07 pisze:

  Pamiętam,że za Smudy nie było odopczynku w przerwach na reprezentacje tylko ostry trening. Zdaje się, że czas wrócić do tego pomysłu.

 2. BRAGA pisze:

  Przecież ze Bjelicy tez tak jest….

 3. Przemo86 pisze:

  Kurde między meczem z Pogonią a Koroną „tylko” 5 dni wolnego… Już się boję meczu z Koroną bo przecież się nie zregenerują

 4. Kibic Lecha pisze:

  Panowie jako kibic Lecha mam się interesować Legią która gra na wszystkich frontach.a nasz ukochany Lech tylko w słabej Polskiej lidze i to jeszcze kulawo.Kurna zarząd i trener do raportu.

 5. melon1922 pisze:

  Do meczu kadry 6 punktów inna opcja nie wchodzi w grę.Żadnych tłumaczen nie przyjmujemy!!!