Doskonały weekend młodzieży

Miniony weekend byłby kapitalny dla Lecha Poznań gdyby nie rozczarował pierwszy zespół. W sobotę świetnie spisały się najstarsze juniorskie drużyny Kolejorza, które wygrały wszystkie cztery mecze. Dwie ekipy pewnie pokonały Pogoń Szczecin strzelając „Portowcom” aż 9 bramek.


W sobotę bardzo dobrze spisali się podopieczni Ivana Djurdjevicia. Lech II Poznań gromiąc na wyjeździe Pogoń II Szczecin 4:1 odniósł najwyższe zwycięstwo w tym sezonie III-ligi. Rezerwy Kolejorza z 7 punktami są na 11. miejscu w tabeli, ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej. Jeśli je wygrają będą tracić do lidera raptem 4 oczka. Za tydzień Lech II Poznań zagra z dołującym GKS-em Przodkowo we Wronkach.

Z kolei juniorzy starsi wyszli ze strefy spadkowej grupy zachodniej CLJS. Lech Poznań awansował na 5. miejsce i do lidera traci 4 oczka. W sobotę gracze Krzysztofa Kołodzieja pokonali na wyjeździe dołujący Falubaz Zielona Góra 3:1. W ten weekend Kolejorza czeka domowy mecz z będącym w czołówce Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Na 2. lokacie w grupie CLJM są za to juniorzy młodsi, którzy rozbili u siebie Pogoń Szczecin 5:2. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Bartosza Bochińskiego mają komplet oczek i bramkowy bilans 18:4. Lech Poznań jest drugi, gdyż Lechia Gdańsk legitymuje się bilansem goli 18:0. Lechici zagrają z lechistami na wyjeździe już w środę o 16:00. Będzie to bardzo ważny mecz dla juniorów młodszych.

W grupie 2 CLTS prowadzą natomiast trampkarze starsi Lecha Poznań. Podopieczni trenera Huberta Wędzonki w sobotę przejechali się po Chemiku Bydgoszcz triumfując na swoim boisku aż 15:0. W najbliższy weekend „niebiesko-biali” pojadą do Kalisza na pojedynek z tamtejszym Włókniarzem.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.


Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Pogoń II Szczecin – Lech II Poznań 1:4
CLJS: Falubaz Zielona Góra – Lech Poznań 1:3
CLJM: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 5:2
CLTS: Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz 15:0

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Lech II Poznań – GKS Przodkowo (sobota, 16.09, godz. 12:00)
CLJS: Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała (niedziela, 17.09, godz. 14:00)
CLJM: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (środa, 13.09, godz. 16:00)
CLTS: Włókniarz Kalisz – Lech Poznań (niedziela, 17.09, godz. 16:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. J5 pisze:

    Tradycyjnie młodzież Kolejorza nie zawodzi. To są prawdziwi Lechici!!! Aż chciałoby się zawołać :” Djuka na trenera pierwszej drużyny! „. Niech zwycięża LECH POZNAŃ

  2. inowroclawianin pisze:

    Jakos mlodzi potrafią wygrywac z Pogonią i to wysoko. Brawo mlodzi, czekalem na te pozytywne wiesci.