Trybuny i sektor Lecha we Wrocławiu (FOTO)

Piątkowy mecz Śląska Wrocław z Lechem Poznań zakończony rezultatem 2:0 dla WKS-u zgromadził na trybunach ponad 20 tysięcy ludzi. Mimo bardzo słabego wyniku 1066 kibiców Kolejorza do końca wspierało „niebiesko-białych”, którzy w drugiej połowie zagrali jeszcze słabiej niż w pierwszych 45 minutach.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć trybun podczas piątkowego starcia Śląsk Wrocław – Lech Poznań + sektor gości, który został nieźle wypełniony przez kibiców Kolejorza. Na stadion we Wrocławiu przybyło w piątek ponad 22 tysiące ludzi, a Lech Poznań kolejny nie umiał go zdobyć. Nie wygrał we Wrocławiu już od ponad 7 lat. W 6 spotkaniu na nowym obiekcie poległ po raz 2.