Wyniki sondy na temat Raduta

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda dotycząca Mihaia Raduta, a konkretnie jego przydatności do Lecha Poznań w którym Rumun gra od ponad pół roku bez większych efektów. Między innymi przez dość rzadkie występy, a zwłaszcza w pierwszym składzie.


Po 7 dniach prezentujemy wyniki ostatniej sondy. Mimo rzadkiej gry Rumuna, który często nie wchodzi nawet z ławki rezerwowych kibice Lecha Poznań nie oceniają źle Mihaia Raduta. Najwięcej, bo 35,8% ankietowanych średnio ocenia 27-latka twierdząc, że oczekiwania wobec niego były większe. 23,5% kibiców dobrze ocenia tego pomocnika żałując małej liczby szans na grę prawonożnego piłkarza.

Pozostałe możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 20% głosów. Poniżej pełne wyniki niedawnej ankiety w której udział wzięło 6566 kibiców Kolejorza. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za oddanie swojego głosu i zachęcamy do licznego udziału w kolejnych sondach. Następna już za kilka dni.

Wyniki sondy: Jak oceniasz Mihaia Raduta?

35.8% – Średnio. Gdy przychodził moje oczekiwania w stosunku do Raduta były większe
23.5% – Dobrze. Choć otrzymuje za mało szans, by pokazać wszystko co potrafi
17.8% – Przeciętnie. Jego gra zupełnie mnie nie przekonuje
16.1% – Słabo. Od roku nie wnosi nic ciekawego do Lecha
5.9% – Bardzo słabo. Zupełnie nieudany transfer miernego piłkarza
0.9% – Mam inne zdanie na temat Raduta. Napisz w komentarzu jakie

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <12 komentarzy

 1. Jack pisze:

  Ciekawe czym kierowali się ci którzy głosowali że dobrze. Radut to taki sam szrot jak większość zagranicznych piłkarzy którzy grają w Lechu.Dobrze ze nie można odpaść z ligi bo ci magicy na pewno by do tego doprowadzili tak jak odpadli z wszystkich możliwych pucharów.Okazało się że bardzo słaba postawa w pucharach sprawiła że te lenie pograją sobie raz w tygodniu albo nawet nie a kasa leci.

 2. Judi pisze:

  Radut? W tamtym sezonie jeszcze coś próbował. W tym gra gówno jak cały zespół. Po przyjściu nowego trenera w rundzie wiosennej może odpali, o ile zostanie

 3. J5 pisze:

  Radut wiosną może nie czarował, ale rozgrywał całkiem niezłe mecze, imponując bardzo dokladnymi dośrodkowaniami głównie ze stałych fragmentów gry. Rzeczywiście, wtedy wydawało się że otrzymuje zbyt mało minut na boisku. Natomiast latem zanotował ostry zjazd z formą, jak reszta piłkarzy Lecha. Wizja wprowadzenia go na zmianę budzi obawę, że będzie gorszy od piłkarza za którego wchodzi. I niestety sprawdza się ta obawa na boisku. Nie jest to zły piłkarz, ale tak jak reszta jego kolegów nie jest przygotowany do sezonu. Wydaje mi się że z oceną przydatność do zespołu Raduta trzeba poczekać do wiosny, gdzie jeszcze raz przepracuje sezon pod okiem Nenada Bjelicy, bądź innego szkoleniowca który być może zastąpi Chorwata. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość, i wstrzymać się z ostateczną oceną gry Mihaia Raduta

 4. MaPA pisze:

  Ocena danego piłkarza zależy głównie od poziomu gry całego zespołu.Inaczej ocenia się zawodnika gdy wygrywamy a inna ocena jest gdy przegrywamy.To naturalne ze na pytanie jak oceniasz danego piłkarza,ocena po wygranym meczu jest wyższa.Powiedzenie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz w takiej sondzie się sprawdza.Kibic nie analizuje zachowań,nie ocenia realizacji tego co trener zadał danemu zawodnikowi.Kibic patrzy tylko na to czy delikwent potrafi celnie podać,kiwnąć,strzelić w kierunku bramki celnie lub nie itd.Na chłodną ocenę w takiej sondzie nie ma co liczyć.Nie zmienia to faktu że przy słabej grze całego zespołu Radut jest nawet poniżej tego słabego poziomu.Sondę traktuję jako zabawę ,aczkolwiek postawa piłkarzy naszej drużyny to sprawa poważna i ostatnio wqrwiająca.

 5. Grimmy pisze:

  Zgadzam się z Twoją opinią.

 6. Kaktus pisze:

  Pisałem to już kilka razy. Radut na początku sezonu grał w składzie „szrot” i nie miał z kim poklepać. Dałbym mu więcej szans, szczególnie, że Majewski i Gajos nie zachwycają ostatnio…

  • Szafcik pisze:

   Hahahha kuwa zajebiste… co ten gosciu zagral ogolnie 1 kasta i 3 udane dryblingi… przy nim Keita to byl mistrz swiata

 7. kilo82 pisze:

  Podobnie jak kolega @Jack jestem ciekaw, jakie są przesłanki, żeby Raduta oceniać dobrze… No ale nic, w końcu każdy może mieć swoje zdanie. Jak dla mnie, kiedy wchodzi potrafi zagrać przyzwoicie, ale bez błysku. Kiedy gra od początku nie daje drużynie zupełnie nic, Rajstopek w przeciętnej formie jest o wiele lepszy.

 8. Alcatraz pisze:

  Radut wydaje się uzupełnieniem składu, nie pokazał nic ponad przeciętnego. Dobra technika użytkowa(drybling i przyjęcie piłki) to zdecydowanie za mało.
  Uważam,że w drużynie jest potrzebnym ogniwem, bo mimo że nie wnosi wiele to jednak też nie obniża poziomu drużyny, rola jaką obecnie pełni jest optymalna.
  Ja go rozpatruję w kontekście Darko Jevticia i Radosława Majewskiego i zdecydowanie liczę na Jevticia jako podstawową dziesiątkę u nas.

 9. oko pisze:

  Kolejny piłkarz w tej paczce któremu siły starcza na 25 minut więc nadaje się tylko na zmiany. No nie zauroczyl mnie może tylko tym że leci do przodu, choć zazwyczaj na jedno dwa odegrania. Liczyłem na następcę Pawłowskiego a tu słaba podróba