Kolejne bardzo dobre dni juniorów

Za najstarszymi juniorskimi drużynami Lecha Poznań kolejny udany weekend i dni. Młodzież Kolejorza kolejny tydzień z rzędu stanęła na wysokości zadania wygrywając wszystkie cztery mecze w swoich ligach. Dwa zespoły aktualnie liderują w swoich grupach.


Jeszcze przed weekendem zaległy mecz w grupie 2 III-ligi rozegrały rezerwy Lecha Poznań, które na wyjeździe bezbramkowo zremisowały z KKS-em Kalisz. W weekend Lech II Poznań rozbił już Energetyka Gryfino 3:0 przesuwając się na 4. miejsce w ligowej tabeli. W środę graczy Ivana Djurdjevicia czeka wyjazd do Rogoźna na mecz 1/16 OPP, a później w weekend ligowy bój w Koninie z ostatnim Górnikiem.

Tempa w CLJS nie zwalniają też juniorzy starsi, którzy wygrali kolejny mecz. Tym razem Lech Poznań rozgromił we Wronkach Odrę Opole 7:0. Juniorzy starsi prowadzeni przez Krzysztofa Kołodzieja są na 3. pozycji w grupie zachodniej tracąc 5 oczek do liderującej Pogoni Szczecin z którą zagrają w sobotę na wyjeździe.

W CLJ do lat 17 nie zawiedli również juniorzy młodsi. Lech Poznań wygrał z AP Pogoni Szczecin 2:1. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Bartosza Bochińskiego wciąż liderują. W następnej kolejce podejmą na swoim boisku drużynę Arki Gdynia.

Udane dni za sobą mają także trampkarze starsi Lecha Poznań szkoleni przez Huberta Wędzonkę. Jeszcze przed weekendem zespół Kolejorza rywalizujący w CLJ U-15 ograł CWZS Bydgoszcz 4:0. Kolejorz pewnie prowadzi mając komplet zwycięstw. Wkrótce czeka go wyjazd do Gdańska na mecz z Lechią.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.


Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: KKS Kalisz – Lech II Poznań 0:0
III-liga: Lech II Poznań – Energetyk Gryfino 3:0
CLJS: Lech Poznań – Odra Opole 7:0
CLJM: Lech Poznań – AP Pogoń Szczecin 2:1
CLTS: Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz 4:0

Kolejne mecze młodzieży:

OPP: Orły Rogoźno – Lech II Poznań (środa, 04.10, godz. 16:30)
III-liga: Górnik Konin – Lech II Poznań (sobota, 07.10, godz. 15:00)
CLJS: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (sobota, 07.10, godz. 14:00)
CLJM: Lech Poznań – Arka Gdynia (sobota, 07.10, godz. 12:00)
CLTS: Lechia Gdańsk – Lech Poznan (niedziela, 08.10, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. 07; pisze:

    Rezerwy były na ostatnim miejscu a teraz są już na 4. Idą ostro w górę i tylko szkoda pierwszych kolejek.

  2. andi pisze:

    Musimy pamiętać że i tam doszło do przemeblowania. Mecze kontrolne wypadły nieżle. Ale start za to już gorzej. Grają tam wszyscy młodzi z 1-go zespołu, a i czasem (zawodnicy dla odzyskania formy). To jest wielu z młodszego rocznika: na bramce nasz Mleczko, ale Mrozek, gra w juniorach starszych, to ten (co odmówił anglikom). W obronie mieszanka rutyny i młodzieży,od Dudki po Zalewski(17), Pleśnierowicz(16). Dalej, Mróz, Sobol,Kaczmarek, to 17-18-latkowie. Oni pukają do 1-szego zespołu. Nie dla wszystkich będzie miejsce (tak jest i teraz). Ivan wykonuje tam wspaniałą robotę. Szansa na liderowanie jest już do przerwy zimowej (a byli na końcu tabeli, po pierwszych meczach). Awans do drugiej ligi jak najbardziej aktualny. (nie ucieknie nam o 1 punkt). A na końcu uwaga do tych co woda sodowa miesza w głowach-zechcijcie spojrzeć rezerwy-tam wielu puka do kadry 1-go zespołu. Zastąpią was niebawem. Powodzenia IVAN.