Sonda: Czego najbardziej brakuje tej jesieni?

Trwająca runda jesienna sezonu 2017/2018 nie obfituje w zbyt dużą liczbę spotkań. Meczów jest najmniej od paru lat, dlatego nie ma się co dziwić złości kibiców, kiedy Lech Poznań przygotowuje się cały tydzień do ligowego meczu, a czasami nawet przez dwa tygodnie, by w weekend nie potrafić wymienić 2-3 podań czy stworzyć sobie ani jednej dobrej sytuacji.


Tak było właśnie we wrześniu, kiedy w spotkaniach ze Śląskiem Wrocław i Pogonią Szczecin drużyna Lecha Poznań nie stworzyła praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką rywala. We wrześniu oddała raptem 4 celne strzały w 3 meczach zdobywając 1 bramkę. Ostatni raz Kolejorz odpadł z Pucharu Polski już w 1/16 rozgrywek 5 lat temu, przed 2 laty o tej porze rywalizował co 3-4 dni na 3 frontach, a podczas ostatnich jesieni zawsze grał w Pucharze Polski.

Meczów było więcej, emocji również, sprawy Lechowe toczyły się także w środku tygodnia, a rzeczy, którymi można było się zajmować było po prostu więcej. Teraz czeka się od przerwy na kadrę do następnej przerwy na kadrę. W między czasie Lech Poznań rozgrywa tylko 4 mecze pomiędzy którymi czasami jest aż 9 dni przerwy. Życie klubu z Bułgarskiej od kilku tygodni w trakcie tygodnia toczy się spokojnie, bez żadnych ciekawszych wydarzeń i od meczu do meczu. Na dodatek od teraz do końca listopada na Inea Stadionie „niebiesko-biali” podejmą tylko 2 przeciwników.

Wykorzystując więc drugą tej jesieni, ale już przedostatnią w tym roku kalendarzowym przerwę na obozy reprezentacji narodowych ruszamy na KKSLECH.com z kolejną okazjonalną sondą. W niej pytamy Was czego najbardziej brakuje wam w Lechowym życiu tej jesieni? Ankieta dostępna jest poniżej oraz w „Śmietniku Kibica”. Wyniki sondy ogłosimy tradycyjnie w osobnym newsie za tydzień. Wszystkich kibiców Kolejorza zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na ten temat.


[wpgform id=’135562′]

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <9 komentarzy

 1. kibol z IV pisze:

  Czego mi brakuje ? I to nie tylko tej jesieni ? Lecha naznaczonego piętnem sukcesu. Bo jesli będzie sukces wówczas nie będzie tej ankiety.
  Brakuje mi Lecha zwycięskiego , Lecha w pełnej krasie , Lecha na miarę oczekiwań wszystkich kiboli. Tego brakuje , bo umieramy co sezon trapieni kolejnymi niepowodzeniami. Umieramy i odradzamy się w swej kibicowskiej pasji . Żyjemy od sezonu do sezonu i na koniec znów dostajemy dawkę zawodu. Znów gdzieś tam , w decydującym momencie przegrywamy …PP , MP , puchary …ciągły przypływ goryczy… Jesień jest w dużej mierze lustrem poprzedniego sezonu , ale jesień jest też nadzieją na lepsze jutro… Czego mi brakuje tej jesieni na tym forum ?…Wiary i optymizmu. Całą resztę już przerabialismy do znudzenia. Wiara więcej wiary :)…Będziemy majstrem , zacznijmy w to wierzyć właśnie teraz. Każda passa porażek ma swój kres…Kiedyś musimy zacząć wygrywać. JEDEN JEST MISTRZ POLSKI…od pewnego czasu powtarzam to w swych komentarzach…bo wierzę w to . W tej ankiecie zaznaczyłem przedostatni punkt… Budujmy sukces w samych sobie , być może będzie to budulcem do sukcesu pieknej wiosny…jesli przegramy nie będzie wybacz dla nikogo…Ale nie przegramy ! :)

 2. Panda1922 pisze:

  @ Kibol z 4 , ale dałeś tej!
  Niczym Sienkiewicz:-) W każdym razie brawo! Rozumiem Cię w 100%.
  Jak bym mógł to zaznaczylbym 1,2,3 i 5 .
  WUCHTA WIARY TEJ!!!!
  Będzie dobrze.
  TYLKO I WYŁĄCZNIE LP!

 3. 07) pisze:

  Najbardziej to mi bakuje atmosfery jak za Uszola i Zarowy na 5.

 4. J5 pisze:

  Ja zaznaczyłem opcję ” bardziej emocjonujących meczów w e- klapie”, ponieważ tego co straciliśmy w sierpniu nie da się już odwrócić, więc nie ma sensu już więcej się nad tym umartwiać. Jest oczywiście nudniej, kiedy przerwa na kadrę trwa dwa tygodnie, a pomiędzy poszczególnymi meczami dochodzi do dni dziewięciu. Ale jest to też czas dla Nenada Bjelicy na to, aby lepiej poznać ludzi z którymi przyszło mu pracować, na dokończenie selekcji kadry, i wytypowanie pozycji na których potrzebne będą zimą wzmocnienia, i wreszcie na trening oraz dotarcie do głów piłkarzy. Ten czas dla nas zmarnowany na nudę, dla trenera jest niezbędnym czasem na budowę drużyny. Wszyscy chcemy jakiegoś sukcesu choć wiemy że bez spokojnej ale ciężkiej pracy osiągnąć się go nie uda. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i czekać, dając czas trenerowi i drużynie a wtedy ich gra będzie wyglądała tak jak tego oczekujemy, a pierwszym tego symptomem było rozbicie Legii. Wierzę że teraz już zawsze będziemy oglądać tak walczącego Lecha, a takie drużyny jak Jaga, Lechia z którymi niebawem zagramy, będą tylko etapami w drodze po majstra

 5. bombardier pisze:

  Odpowiedzi na każdą sondę są subiektywne, bo każdy ma prawo
  do WŁASNEJ oceny.
  Dlatego zgadzam się ze wszystkimi wpisami.
  Zaznaczyłem ostatnią, ponieważ czas przeznaczony na KOLEJORZA
  siłą rzeczy przeznaczamy na coś innego – TEŻ POŻYTECZNEGO.

 6. anonimus pisze:

  1 odpowiedź jak najbardziej.

 7. inowroclawianin pisze:

  Mi najbardziej brakuje lepszych wynikow w lidze oraz gry w europejskich pucharach. Mam nadzieję, ze za rok będzie duzo lepiej.