Ufffff. Wciąż lider!

O godzinie 20:30 na Stadionie Energa, początek meczu 13. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, pomiędzy drużyną Lechii Gdańsk a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO! z tego spotkania, na łamach naszego serwisu.

19:00 – Witamy z Gdańska! Na kolejnym w tym przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! tym razem prosto ze stadionu rywala. Wypadłoby dziś wygrać i zostać samodzielnym liderem.

19:04 – Lechia jest już na stadionie. Czekamy na lechitów.

19:07 – Poniżej skład Lecha. Bez niespodzianek.

19:08 – Lech dojechał na stadion.

19:17 – Poniżej także skład Lechii. Trochę dziwny. Mamy problem z właściwym ustawieniem.

19:20 – Murawa jest świetnie przygotowana do gry.

19:22 – W Gdańsku inna pogoda niż w Poznaniu. Jest tu trochę chłodniej i do tego mgła jak widzicie na zdjęciach powyżej. Mimo wszystko warunki do gry są fajne.

19:23 – Elementy do rozgrzewki są już rozłożone. Czekamy.

19:23 – Na trybunach na razie garstka widzów.

19:30 – Do meczu godzina. Ani w mieście ani na stadionie nie czuć żadnej atmosfery.

19:33 – Fajne wieści z Włoch. Karol Linetty znów zdobył gola 🙂

19:36 – Kownacki też trafił 🙂 To jego pierwsza bramka w Serie A!

19:38 – Dobra, wgramy do Gdańska. Trwa już rozgrzewka bramkarzy Lechii. Czekamy na naszych.

19:45 – Są Putnocky i Mleczko zastępujący dziś na ławce Buricia.

19:51 – Lech w komplecie na rozgrzewce. Gwizdy na trybunach.

19:52 – Lechia też jest.

19:56 – W Lechu dziś od początku 3 byłych lechistów – Trałka, Makuszewski i przede wszystkim Janicki dla którego to wyjątkowy mecz. Z kolei w Lechii z powodu kontuzji nie zagrają Wojtkowiak oraz Peszko.

20:00 – Lecha dziś nie ma ze względu na zakaz. Z kolei na sektorach fanatyków Lechii garstka ludzi. Nie ma na razie żadnej fany.

20:10 – Dziś w kadrze meczowej jest Jóźwiak zastępujący De Marco, który zagrał w rezerwach. Dostał tam zresztą czerwoną kartkę.

20:10 – Kibiców powitał właśnie spiker.

20:15 – Spiker czyta sukcesy Lecha. Kibice gwiżdżą.

20:20 – 10 tysięcy widzów może się dziś uzbiera.

20:22 – Spiker czyta składy.

20:25 – Remis pozwoli nam utrzymać lidera, jednak wygrana pozwoli odskoczyć reszcie na 2 punkty! Taki jest cel!

20:26 – Wychodzą. Obie ekipy w tradycyjnych strojach.

1 min. – Zaczął Lech. Płaski strzał Darko wyłapał Kuciak.
5 min. – Początek pod dyktando Lecha.
7 min. – Trałka wygrywa pojedynek bark w bark w polu karnym.
12 min. – Dobra akcja Lechii, którą wybiciem wyjaśnił Kostevych.
13 min. – Gol dla Lechii po rzucie rożnym. Błąd Putnockiego, który łatwo przepuścił piłkę. Źle krył także Nielsen.
15 min. – Lech zaczął ten podobnie jak niedawny we Wrocławiu. Atakował, by samemu stracić gola.

22 min. – Lech nadal atakuje tylko bez efektów.
25 min. – Lech w tyłach mocno spięty. Widać nerwowość.
27 min. – Słabo to wygląda. Taktycznie Lechia jest bardzo dobrze przygotowana.
27 min. – Radut zmienia kontuzjowanego Situma.
30 min. – Makuszewski upadł w polu karnym. Aż Kuciak musiał zawołać pomoc.

33 min. – Zamieszanie pod bramką Lechii. Gajos uderzył po rożnym za wysoko.
35 min. – Kolejny kontuzjowany. Dilaver za Janickiego.
37 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! 1:1 Gajos trafia w zamieszaniu po rzucie wolnym.
40 min. – Po golu na 1:1 nadal atakuje Lech.
43 min. – Fajna akcja Lecha po stracie Lechii zakończona fatalnym uderzeniem Makuszewskiego po ziemi.
45 min. – Uff. Putnocky łapie piłkę po groźnej wrzutce z prawej strony. Znów Nielsen był źle ustawiony.
45 min. – Po weryfikacji jest karny dla Lechii…
45+2 min. – Paixao trafia na 2:1. Po chwili sędzia zakończył I połowę.

48 min. – Lech zaczął II część od ataków. Brakuje jednak jakości.
50 min. – Gytkjaer po błędzie Lechii wychodzi sam na sam, przewraca się i nie ma nawet VAR-u.
52 min. – A jednak. VAR i czerwona dla Nalepy.
53 min. – Jevtić 2 razy w mur.
57 min. – Zobaczymy jak Lech wykorzysta przewagę. Na razie bije głową w mur.
58 min. – Jevtić nieczysto trafił w piłkę oddając słaby strzał z daleka.
59 min. – Kuciak świetnie broni strzał Gajosa z ostrego kąta. Tu powinno być 2:2.

62 min. – Kuciak wyłapał piłkę po wrzutce Lecha lewej strony. Po chwili zatrzyma akcja Gumnego.
65 min. – A teraz groźna kontra Lechii po stracie Lecha w środku pola.
68 min. – Lech zagra teraz na 2 napastników. Rakels za Nielsena, a na murawie Lech się gubi.
70 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! 2:2. Błąd Lechii, podanie na środek do Gytkjaera, który mając pustą bramkę wyrównał.
72 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!! Wrzutka z lewej strony prosto na głowę Makuszewskiego. 3:2
74 min. – Siły się wyrównują. Druga żółta dla Raduta.

76 min. – I już 3:3. Błąd Putnockiego po rzucie rożnym, którego przelobowała piłka.
77 min. – Gytkjaer przewracany w polu karnym. Sam się jednak przewrócił.
81 min. – Co za mecz. Akcja za akcję.
84 min. – Tu się jeszcze będzie sporo działo. Obie drużyny chcą wygrać.
89 min. – Lech w końcówce więcej utrzymuje się przy piłce.
90+2 min. – Jeszcze 2 minuty.
90+4 min – Koniec. Co za mecz. Lech pozostaje liderem! Ufffff.

Lechia Gdańsk – KKS Lech Poznań 3:3 (2:1)

Bramki: 13.Augustyn 45+2.Paixao – k. 76.Dilaver – sam. – 37.Gajos 70.Gytkjaer 72.Makuszewski

Asysty: 1:1 – Radut, 2:2 – Rakels, 2:3 – Jevtić

Żółte kartki: Jevtić, Nielsen, Radut

Czerwone kartki: 52 min. – Nalepa (za faul taktyczny) – 74 min. – Radut (za drugą żółtą)

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 13493

Lechia: Kuciak – Milos, Augustyn, Nalepa, Lewandowski – Stolarski, Slavchev, Joao Nunes, Wolski (79.Krasić) – F.Paixao (90.Oliveira), Paixao (77.Kuświk).

Rezerwowi: Podleśny, Matras, Mila, Krasić, Oliveira, Lipski, Kuświk.

KKS Lech: Putnocky – Gumny, L.Nielsen (68.Rakels), Janicki (35.Dilaver), Kostevych – Trałka, Gajos – Makuszewski, Jevtić, Situm (27.Radut) – Gytkjaer.

Rezerwowi: Mleczko, Dilaver, Tetteh, Majewski, Radut, Jóźwiak, Rakels.

Kapitanowie: Kuciak – Gajos

Trenerzy: Owen – Bjelica

Stan murawy: Bardzo dobry (równa płyta boiska)

4. Bart pisze:

Dlaczego wszystkie nasze akcje idą lewą stronę? Makuszewskiego i Gumnego nie ma na boisku?

5. Ekspert pisze:

Piszę już od dawna – BJELICA OUT! Już BAKERO był lepszy.

6. mateo pisze:

jak oni tego co najmniej nie zremisuja grajac cała druga polowe 11 na 10 to sa pizdami i tyle !!

7. arek z Debca pisze:

Setki podan do tylu…..Ja pie….tego meczu nawet nie zremisujemy.

13. Czlo pisze:

W końcu się odblokował! Jeszcze jeden Gytkjaer, dajesz!

14. kibic007 pisze:

JEST!!! Cóż za comeback!

15. Mc Mik pisze:

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST

16. tomasz1973 pisze:

BRAAAAAAma!!!!!
    I tak ma być, jeb…ać pierdolone betony i warszawskie kur…wy sędziowskie!!!!!!!!!!

17. Czlo pisze:

Makuszewski!

18. anonimus pisze:

i jest!!!!!!! Rakels ma grać za NBN a!!!!!!

19. Pawelinho pisze:

O już 2:3 i głupie dwie kartki Raduta. Kolejorz również kończy w 10.

20. klaus pisze:

Radut idiota

21. ArekCesar pisze:

Dobić, dobić, dobić. Chcemy więcej.
    Jebany sędzia. Czerwona.

22. Toruń pisze:

10/10 gram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!

26. arek z Debca pisze:

Nie dosyc, ze cienki ten Radut to jeszcze debil.

27. Toruń pisze:

3:3 gramy dalej!!!! dopierdolmy im!!!!!!!!!!!!!

28. mól pisze:

Wytrzymać do końca!!!
    Musicie!!!

29. kibic007 pisze:

Panie Putnocky… dlaczego się wybierasz na 11 metr…

30. jero12 pisze:

nieeeeeee

31. Joe pisze:

Czy jeśli Radut trafił w piłkę to należy się żółta?

35. tomasz1973 pisze:

Ja pierdole o co tu dzisiaj chodzi??? Po co Putnocki wyszedł z tej bramki???

36. JR (od 1991 r.) pisze:

Kurde jak Putnocky mógł zrobić takiego wielbłąda!!!???

37. nurz pisze:

Czemu kurwa nie ma varu przy faulu Raduta, czemu nie ma varu przy przewróceniu Gyrkjera? Drukarz jebany

• anonimus pisze:

nie przeginaj. był faula Raduta nie było faulu na Gytkjaerze. To co zrobił Putnocky to nie wiem jak opisać

38. melon1922 pisze:

Główny cienki jak polsilwer a najsłabszy sèdzia w busie i mamy co mamy.My tego meczu nie możemy wygrac rozkaz z góry czytak z wszawy.Dawac Kolejorz spiepszyc im ten plan i wygrac.

39. kibol z IV pisze:

Walczyć , KOLEJORZ , Walczyć !

40. kibol z IV pisze:

Tak hartuje się MISTRZ ! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ !!!

• Gadzuki pisze:

Pełna zgoda

• Siódmy majster pisze:

@kibol z IV-A pozwolą nam na mistrza?Widzisz kurwa mać co się wyrabia aby Kolejorz nie uciekł za daleko szmatowej poczwarze.Jasny chuj mnie strzela!Rywala można pokonać.Sędziów NIGDY!!!

41. Bary pisze:

Tak szalonego meczu to dawno nie widziałem

42. gruh pisze:

Czuję niedosyt ale mecz świetny, prawdziwy rollercoaster, walki im odmówić nie mizna

43. JR (od 1991 r.) pisze:

I kto jeszcze chce wywalić Rakelsa? Gość coś umie, trzeba go tylko pogonić batem do roboty.

44. v80 pisze:

wedlug redacji Rudy to jeden z najlepszych naszych graczy………

45. kibic007 pisze:

Znowu stracone punkty.
    Trzy gole po naszych wielbłądach.
    Rakels dobra zmiana.
    Makuszewski częściej wkurzony na sędziego, niż miał dobrych akcji.
    Od Jevticia trochę więcej oczekiwałem.

Nielsenowie – nigdy więcej!
    „Pracujemy” na konto L, mimo tego, że tak ujowo grają to mogą mieć 1 pkt straty…

46. piotr06 pisze:

Ufffff, daliśmy dupy jak w Białymstoku…

47. gruh pisze:

No i pamiętajmy o pechowych dwóch kontuzjach już na początku meczu :/

48. tomasz1973 pisze:

Remis (niestety) sprawiedliwy.Dzisiaj stratę 2 pkt zawdzięczamy Rudemu Nielsenowi i Putnockiemu. Ciekawe czy przy czerwonej nie powinno być karnego i czemu nie sprawdzili drugiej spornej sytuacji na karnego dla nas.

49. tom62 pisze:

No pięknie pierwsi w tabeli. Zgraja debili. To podsumowanie!!!!!!!!!

50. Krzys pisze:

Co za druga połowa. Ciągle brakuje nam trochę szczęścia. Znowu mogliśmy wygrać. Ale po pierwszej połowie brałbym remis w ciemno.

51. II pisze:

Tego meczu nie mogliśmy wygrać, panowie z gwizdkiem pilnowali wyniku, Radut trafia w piłkę a sędzia – kartka i wyjazd, Duńczyka kasuje obrońca nie zainteresowany piłką a sędzia – nic gramy dalej. Brawo chłopaki za walkę i ambicję, a ludzie którzy nazywają Raduta od idiotów niech lepiej idą do specjalisty od głowy!

52. Piasek pisze:

Ale rollercoaster! Trzeba chyba się z tym przespać, żeby wyciągnąć jakieś wnioski pomeczowe.

53. slavus pisze:

bardzo niesprawiedliwe varowanie

54. anonimus pisze:

Frajerstwem jest zremisować wygrany mecz. Lech niech kupi rasowego napadziora bo majstra nie będzie. Gytkjaer dostał patelnię od Rakelsa wiec strzelił reszta jego gry to dziadostwo. Rudy Nielsen to jakaś patologia w obronie. Radut to idiota zeby faulować w środku pola jak się ma żółtą plus no i Putnocky z farfoclem plus ujowy sędzia nie ogarniający tego co się dzieje. Miłego wieczoru

55. ketjow1978 pisze:

Szkoda. Radut zachował się jak debil. Mamy wynik, przewagę zawodnika a ten bez sensu fauluje na drugą żołtą. Wynik? Jak Legia przegra zyskaliśmy punkt, jak wygra straciliśmy dwa

56. tylkoLech pisze:

Naprawdę niewiele brakowało, ale i tak wielkie brawo za walkę do końca. Najbardziej cieszy, że dwa razy wrócili do gry i w końcu nawet prowadzili. Gdyby Matus był dziś w swojej normalnej formie, Lech by to wygrał.

57. Boa pisze:

Zaliczają taki powrót, a potem i tak frajersko oddając trzy punkty? Serio?

58. Pyra fan kksz breslau pisze:

War to nazwa nowej drukarki marki farsawa

59. aaafyrtel pisze:

a warcinka umiała wygrać i jest liderem!

60. Kibic Lecha pisze:

Jevtić biega w zwolnionym tempie. To stojanow. Przez Raduta tylko remis. Lasse i Matusz walili babole za babolem

61. Zdzichu pisze:

Mamy lidera

62. tylkoLech pisze:

63. cychu pisze:

Fajny mecz , szkoda tylko , że remis.

64. El Companero pisze:

za nami dwa mecze wyjazdowe z trudnymi przeciwnikami, na 6 pkt nie było sensu liczyć, może na 4 max. Są 2, więc wynik słabiutki. Liderem jesteśmy to pozytyw, jutro pewnie zobaczymy cyrki w Krakowie. Trzeba coś zrobić z obrońcami bo ciągle fiksują. Cieszy bramka Gytkjaera. Za tydzień trzeba sprać skisłę a w Zabrzu zagrać lepiej niż dziś. Póki co liczę na lidera po jesieni.

65. Olka pisze:

kocham takie mecze:) jak to mówi Hajto z nieba do piekła z piekła do nieba i tak po tysiąckroć:D

66. tomasz1973 pisze:

Muszę dodać, że zajebiście się to oglądało, a gardło mnie tak boli, jakbym był na stadionie.
    Zamiast 6 pkt, po ostatnich 2 meczach mamy 2, ale tydzień temu Jacek_komentuje napisał mądrą rzecz „jeżeli nie przegramy na wyjazdach, a u siebie ze wszystkimi wygramy, to będziemy mistrzem, a pkt z Białegostoku trzeba szanować” i ja się z tym zgadzam, jeżeli nie można wygrać, trzeba zremisować. Cholernie szkoda tych 4 pkt, ale mam nadzieję, że mimo wszystko te 2 pkt przyczynią się do majstra! Dobra teraz Wisła ogrywa szmatę, a za tydzień my pykniemy milicyjnych!

67. PozyN pisze:

To jest najlepszy mecz w tym sezonie ekstraklasy,jakby Lech nie przespał 1 połowy to byśmy wygrali.A no i Rakels mi dzisiaj zainponował,a Radut to debil,do rezerw

68. Mary pisze:

A mnie się mecz podobał, druga połówka oczywiście. Gorsze mecze w Gdańsku bywały. Emocje były, walka była i ciągle lider. No chyba, że Wisła strzeli te 11 goli :)) Przestańcie pieprzyć głupoty o tym VARze bo obciach Kolejorzowi robicie.

69. LTSK pisze:

Dzisiaj mieliśmy dwóch przeciwników Lechię i VARszawkę.Brawo dla drużyny za walkę

70. Bolek pisze:

Słuchajcie, ten mecz był megaprzezajebisty!!! Co prawda tylko jeden punkt ale poczułem się jak za Smudy!:)
    Wiara, w tym roku będzie Majster 🙂 teraz ograć Wisłę i później zdobywamy samodzielnego lidera w Zabrzu!! Jestem dumny z mojego Lecha!!

71. JRZ pisze:

Karny na Gytkajerze i gdzie jest do kurwy nędzy ten cały VAR? W polu karnym nie można ściągać rywala ale przewracać już tak?

72. ArekCesar pisze:

Uff, ale nerwy. Dobrze, że sędzia nie wywalił nam za kartki połowy składu. 4 żółte, a oni żadnej, dosłownie żadnej żółtej kartki.

73. v80 pisze:

wedlug redekcji rudy to jeden z naszych najlepszych graczy……

74. Olka pisze:

kocham takie mecze:) jak to mówi Hajto z piekła do nieba z nieba do piekła i gramy dalej:)

75. Kibic Lecha pisze:

Jevtić biega w zwolnionym tempie. To stojanow. Lasse i Matusz walili babole za babolem. Radut zabrał nam zwyciestwo.

76. Michu73 pisze:

Co za mecz! Przy takim sędziowaniu ugrać ten punkt to naprawdę było dużo! Jeszcze raz powiem, sędziowanie w naszym meczu to był kur….a skandal. Var raz działa, raz nie. Jak to sie mówi, suma szczęścia i pecha wychodzi zawsze na zero ale u nas jakimś dziwnym „przypadkiem” zawsze dostajemy po dupie i decyzje są na nasza niekorzyść. Brawo zespół za 2 połówkę! Przy lepszej formie bramkarza mieliśmy szanse na 3 punkty.

77. PozyN pisze:

Po meczu chyba tlenu będę potrzebować 🙂

78. deel pisze:

Remis pomimo takiego nawału niekorzystnych zbiegów okoliczności i po walce mnie cieszy. Nie rozumiem jednak idei tego var-u. Kto decyduje o tym żeby go użyć? Było widać jak zawodnicy biegną do Musiała, on im pokazuje że nic się nie wydarzyło po czym wyraźnie przyciska słuchawkę żeby lepiej słyszeć i pokazuje tzw ekran. Biegnie do telewizora… i co? Sam ocenia sytuację czy już wie jaka jest decyzja i tylko pajacuje? Dla mnie to manipulacja. Myślę, że każdy zespół powinien mieć trzy możliwości użycia var na wniosek trenera lub kierownika drużyny w meczu. Dzisiaj np. Radut wyleciał za drugą żółtą chociaż pierwszy dotknął piłki, Varciniak nie interweniował. Gytkyaer dwa razy był łapany w polu karnym, i nic. Trochę dziwny ten system.

• Michu73 pisze:

Deel, w 100% zgoda. System niestety niedopracowany i daje jeszcze większe możliwości manipulacji przebiegiem spotkania. Karny na Gytkiearze ewidentny i co? I nic! Radut pierwszy dotyka piłami i co? I wylatuje z boiska! Jaja po prostu jaja

• JRZ pisze:

Dlatego powinni wyjebać ten syf i to jak najszybciej bo tak jak powiedział chyba Piątek z Cracovii po meczu z …Lechia to zabija piłkę. Jedyny „wynalazek” jaki bym zostawił to goal-line.

100% racji, albo jakieś jasne zasady, albo wypierdalać z tym ustrojstwem!

• Alcatraz pisze:

Mnie też się nie podoba wybiórczość VAR. Intencje sędziów nadal pozostają, a Musiał się mocno zeszmacił.

79. Pobiel pisze:

co by nie pisać nie myśleć ambicji i walki niemożna im odmówić w tym meczu,ale frajerstwa i głupoty dwóm zawodnikom także,oby nasz trener przejrzał na oczy i posadził rudego na ławce,Rakels taki dzik może się jeszcze przyda,cieszy przełamanie napastnika,Gumny dla mnie najlepszy z naszych,przydał by się ten Bułgar na 8 u nasz.

80. tom62 pisze:

Ty czasami czytasz to co piszesz? Mnie nie pytaj.

81. 07 pisze:

2 mecze – 2 punkty na 6 możliwych. Jeśli idziemy na Mistrza to idzie Nam to bardzoooooo wolno.

82. Olka pisze:

kocham takie mecze:) jak to mówi pan Hajto z piekła do nieba z nieba do piekła 🙂

83. Slawek1978 pisze:

Mecz szalony ,sędziowanie brak słów , na plus Rakels Trałka oraz w końcu walka mimo przegrywanego meczu no i lider .Koooolejorz !!!!

84. Michu87 pisze:

Gratulacje za walkę szkoda bo dziś strasznie głupie, a zarazem dziwne bramki traciliśmy. Jest pkt który może za wiele nie daje, ale na wyjeździe trzeba go szanować. Najważniejsze, żeby utrzymać wygraną serie w domu.

85. Pawelinho pisze:

Szalony mecz i jakby nie patrzeć remis był sprawiedliwym rezultatem z przebiegu obu połówek.

86. Royber pisze:

Stan przedzawałowy. Niestety jak zwykle to bywa wiara nie koniecznie czyni cuda. Dobrze, że skończyło się tak jak się skończyło. Dobry mecz, nie koniecznie z dobrym zakończeniem. Trzymamy poziom, to jest najważniejsze. Tylko Lech.

87. tylkoLech pisze:

Naprawdę niewiele brakowało, ale i tak wielkie brawa za walkę do końca. Najbardziej cieszy, że dwa razy wrócili do gry i w końcu nawet prowadzili. Gdyby Matus był dziś w swojej normalnej formie, Lech by to wygrał.

88. Vivo pisze:

Przestańcie się podniecać tymi popaprańcami. Szrot nam majstra nie zrobi a młodych poza Gumnym nagle nie widać. Wszyscy chcą nam podbierać młodych. Za granicą grają jak z nut. Choćby Sampdoria, Linet gol, Kownaś gol, a u nas Jóźwiaka do rezerw a inni za słabi… na pewno nie słabsi niż ten szrot na boisku ale przynajmniej serce do gry mają.

89. tylkoLech pisze:

90. tom62 pisze:

A teraz oceny. Kto da więcej niż 3 to Chicken.

91. tomasz1973 pisze:

Karny dla Lechii 50/50 takich sytuacji jest w meczu bez liku, no ale można wszystko varem jak widać zinterpretować po swojemu, jakoś dziwnym trafem w stronę Lecha tak nie jest.
    Nie chcę się pastwić nad Nielsenem, ale wystawianie go w pierwszej 11 to kaszana do kwadratu, a wystawienie go na szybkich i technicznych zawodników takich jak w Lechii, to już kryminał!
    To samo jeśli chodzi o kartkę dla Raduta, też 50/50, owszem było agresywnie, ale najpierw trafił w piłkę, nie wiem jak to ocenić, ale mam wątpliwości.
    W momencie kiedy była wrzutka przy golu na 3-3 i zobaczyłem wychodzącego Matusa, to aż krzyknąłem, PO CO WYCHODZISZ…no i po chwili mogłem tylko walić w stół.

Normalny sędzia co najwyżej odgwizdałby faul Raduta, sędzia działał z premedytacją.

Ja w ogóle, abstrahując od tego meczu, obserwując piłkę od wielu lat zauważam , że sędziowie mają jakieś wyrzuty sumienia po czerwonej kartce, i podświadomie chcą wyrównać szanse karząc drugą drużynę też czerwoną kartką za gatunkowo dużo niższe przewinienie.

Czas podjęcia decyzji z karnym już mocno stawia wątpliwość z jego odgwizdaniem. Sytuacji Gytkjæra nie widziałem powtórki,taka transmisja, wiec się nie wypowiem.

92. tylkoLech pisze:

93. mól pisze:

Jest dobrze, drużyna walczy.

94. Ferion pisze:

Frajerski remis. Prowadzimy 3:2 i Radut wchodzi wślizgiem w nogi Wolskiego w niegroźnej sytuacji. Trudno to inaczej nazwać niż głupota. Do tego dwa błędy rudego, który dziś zupełnie nie radził sobie i ma koncie ma 2 bramki. Putnocky też nie pomógł dziś drużynie. Może w następnym meczu szansę dostanie Jóźwiak i Rakels.

95. tomasz1973 pisze:

Cholernie mądre słowa Bielicy o varze, powiedział, że to jest cyrk! I ma rację, jak powiedział to nie piłka, to zabija emocje, nie może być tak, że po 2 min. po meczu, ktoś dostaje karnego!

96. mz pisze:

Dziś mecz zremisowany tylko i wyłącznie przez Putnockiego, spierdolił wygrany mecz, szkoda

97. 07 pisze:

2 mecze – 2 punkty na 6 możliwych…. bez komentarza. Niepokojące jest to, że Lech po raz drugi nie potrafi wygrać prowadząc w meczu. Moim zdaniem oba mecze były do wygrania i jak ktoś mi jeszcze raz powie, że najlepsza defensywa itp… to można to włożyć między półki z bajkami.

• woo pisze:

Bardziej przez Nielsena i Raduta. Nie chcę tych kolesi więcej widzieć w jedenastce Lecha.
      A ogólnie to cały czas gramy padło. Mały plusik, że lepiej wytrzymaliśmy kondycyjnie. Do tej pory z tym również było średnio.

98. legat3 pisze:

Szalony mecz jak za Smudy!

99. Tadeo pisze:

Brawo Kolejorz , takich chcemy Was oglądać. Dzisiaj stracilismy dwa punkty przez własne błędy. Dwa wyjazdowe remisy z druzynami , można powiedzieć z czołówki, to nie jest zły wynik.Mecz dzisiejszy , super . Z taką grą jak dzisiaj zmierzamy po mistrzostwo.Brawo Kolejorz.