Kolejna żenada pogubionego Nenada

O godzinie 18:00 na stadionie Termaliki w Niecieczy, początek meczu 16. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, pomiędzy drużyną Sandecji Nowy Sącz a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zachęcamy do śledzenia raportu na żywo z tego spotkania, na łamach naszego serwisu.

1 min. – Pierwsza akcja Lecha lewą stroną po której nikt nie oddał strzału.
4 min. – Zmarnowany rzut wolny przez złe dośrodkowanie Majewskiego.
7 min. – Gliwa dotyka ręką piłkę poza polem karnym. Powinna być czerwona kartka dla golkipera Sandecji.
11 min. – Sandecja nie może wyjść z własnej połowy i od 4 minut powinna grać w 10 gdyby nie kolejny błąd sędziego.
14 min. – Wrzutki Lecha ze stałych fragmentów gry są niezłe, choć brakuje po nich celnych strzałów.

17 min. – W 3 ostatnich meczach po kwadransie Lech przegrywał 0:1. Na razie 0:0 i ma 92% posiadania piłki.
19 min. – Kocioł w polu karnym Lecha po rożnym. Putnocky łapie piłkę na linii.
23 min. – Sandecja gra bardzo siłowo. Lech ma z tym problemy.
26 min. – Niezła indywidualna akcja Jevticia. Brakowało tylko strzału.
30 min. – Mecz się wyrównuje.

34 min. – Z dominującego Lecha jak na początku pozostało wspomnienie.
35 min. – Piszczek zagrał w pole karne. Do piłki nie doszedł Kolev.
39 min. – Lech sprawia wrażenie jakby nie miał siły dalej biegać.
43 min. – Fatalny strzał Gałeckiego po przypadkowej akcji.
45+2 min. – Groźne dośrodkowanie Jevticia wybił obrońca.
45+2 min. – Zablokowane uderzenie Majewskiego.
45+2 min. – Niecelne uderzenie Koleva na koniec I połowy. Do przerwy 0:0.

47 min. – Strzał Brzyskiego z powietrza wyłapuje Putnocky.
50 min. – Gra się zaostrza.
53 min. – Niezły strzał Kostevycha nieznacznie minął bramkę.
55 min. – Niecelne uderzenie Gytkjaera po zamieszaniu w polu karnym.
60 min. – Było gorąco pod bramką Lecha po strzale Szufryna.

64 min. – Nic nie gramy. Trener nie reaguje.
65 min. – Niecelne uderzenie Trochima.
70 min. – Tym razem niecelne uderzenie Trochima z wolnego.
75 min. – Katastrofa = strzał Trałki.

78 min. – Na razie zanosi się na remis.
84 min. – Trwa kopanina w środku pola.
88 min. – Nie ma z czego strzelić gola.
90 min. – W końcu coś się działo. Zablokowane uderzenie Rakelsa i niecelny strzał Barkrotha.
90+3 min. – Koniec

MKS Sandecja Nowy Sącz – KKS Lech Poznań 0:0 (0:0)

Żółte kartki: Trochim, Brzyski, Kolev, Piszczek – L.Nielsen

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Widzów: 2544

MKS Sandecja: Gliwa – Basta, Szufryn, Krachunov, Brzyski – Kasprzak, Cetnarski (41.Gałecki) – Piszczek, Trochim (87.Danek), Małkowski (61.Dudzic) – Kolev.

Rezerwowi: Radliński, Kuban, Straus, Mraz, Gałecki, Danek, Dudzic.

KKS Lech: Putnocky – Gumny, L.Nielsen, Dilaver, Kostevych – Trałka, Gajos (75.Radut) – Makuszewski, Majewski (71.Barkroth), Jevtić (80.Rakels) – Gytkjaer.

Rezerwowi: Burić, De Marco, Tetteh, Barkroth, Rakels, Radut, Nielsen.

Kapitanowie: Szufryn – Gajos

Trenerzy: Mroczkowski – Bjelica

Stan murawy: Bardzo dobry (równa płyta boiska)

Pogoda: +3°C, pochmurno

354 komentarze

1. tomasz1973 pisze:

Kurwa kto to sędziuje, ten sie dopiero z jakiejś wysokiej gruszy spuścił, facet nie ogarnia już nic, za co Rudy Duńczyk dostał żółtą?

5. Soku pisze:

Gdybym był tylko władny, wcisnąłbym na pilocie „fast forward” … ten mecz generalnie wygląda jak w trybie slow-motion.

Dla C+ mam już wskazówkę, jak będą puszczali „akcje meczu” pod koniec, proszę tylko o ładnie opakowaną scenę wyjścia skórokopów na murawę a później proponuję ostatni gwizdek arbitra.

6. Czlo pisze:

Zmiany, zmiany, ofensywę wzmacniać!

7. tomasz1973 pisze:

Bielica!!!!!!!!! ZMIANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. Rojber pisze:

60 minuta dno i 3 metry mułu

9. africaislam pisze:

Zero celnych strzałów???

10. tomasz1973 pisze:

Czy on śpi!?!?!!? Sandecja zaraz nam wciśnie, słaby gra ze słabszym, ale obiektywnie to gospodarze są bliżsi prowadzenia.

14. marcin pisze:

Powiem tyle szkoda strzepic ryja na To to wszystko kompletne dno dziękuję!

18. Czlo pisze:

Śmiem twierdzić, że Kebsen dziś zrobiłby coś więcej od Gytkjaera.

19. 07; pisze:

Zaraz wejdzie pazerny napadzior który ” odpalił” w Tarnowie. hehehehehehe.

20. anber pisze:

Dobra zmiana tylko 20 mn wcześniej

21. werty pisze:

Ten zespol nie ma wlasnego stylu. Brak taktyki, brak pomyslu na gre, kompletna bezradnosc ktora doprowadza do frustracji. Z tego nic dobrego nie bedzie. Nie chce byc zlym krakiem ale to moze skonczyc sie bez punktu.

22. Sławek pisze:

Sięgneliśmy dna . Pytanie co dalej ?

23. John pisze:

Skandaloza,takie męki z Sandecją.

24. tomasz1973 pisze:

Kurwa, przecież oni nie umieją jednej celnej piłki zagrać. Kostewicz biegnie pół boiska i podaje do przeciwnika, za chwile Gajos pod nogi rywala, to samo Makuszewski.

25. Chris65 pisze:

Za mocny sparing partner trzeba było grać z Tęcza Skrzynki.

26. kibic007 pisze:

Tu był jakiś celny strzał?

27. KKS pisze:

Oddalismy juz ten PIERWSZY celny strzal? Jest 76 min…

28. Konin pisze:

Jak na razie Sandecja walczy, a my na alibi nic tylko czekać na gównogola dla miejscowych tak to niestety wygląda.

29. Siódmy majster pisze:

Ci goście odziani w nasze koszulki oraz ich genialny wódz nas testują.To jakiś kurwa sadystyczny eksperyment ile jest w stanie wytrzymać kibol liczący przed sezonem na majstra i PP, a otrzymujący co mecz jakąś tragiczna parodię sportu i piłki nożnej.Ktoś tam czeka na newsa ,że ktoś z nas się pochlastał, powiesił czy spalił sobie chatę albo brykę.Przecież tego NIE DA SIĘ WYTŁUMACZYĆ INACZEJ!!!A może ktoś potrafi?

Tak gra przyszły MISTRZ POLSKI!
    Rozpędzić na 4 stron świata tych NIBY PIŁKARZY.

32. klaus pisze:

A niech przegrają, może się ktoś w końcu obudzi że Żenad to szarlatan – a nie trener

33. woo pisze:

Gra i wyniki Lecha po roku pracy Bjelicy kompromitujące.
    Moim zdaniem jest gorzej niż w momencie obejmowania przez Bjelicę Lecha.

34. tomasz1973 pisze:

No to nasz trener jest jak widać konsekwentny, tak jak w Zabrzu, nie ma Kalesoniarza, nie ma Jevticia, nie ma już nic!

35. Bolo pisze:

tak jak pisałem wcześniej koniec roku nie będzie udany dla nas,dzisiaj remis a na puchary poczekamy jeszcze jeden sezon bo w ten to jest porażka,szkoda że nie gramy w PP bo byłby 4 finał z rzędu przegrany 😀

36. majkel76 pisze:

Do dzisiaj ufalem Bjelicy, niestety tylko głupi człowiek nie potrafi wyciągać wniosków z własnych błędów, znowu zajechal Jevtica na skrzydle, odbierając sobie atrybut posiadania najlepszej „10” w lidze, żeby Majewski mógł sobie potruchtac w środku i się nie zmeczyc. „żenada Nenada”!!!!

37. Arsov pisze:

Sorry, ale Padliniorz nie gra nic

38. 07) pisze:

Ku..a mać zacznijcie grać !!!! Ku..a mać Kolejorz grać !!!!

39. Biały 65 pisze:

Z tym trenerem i z tym ustawieniem nic nie wygramy.

40. anber pisze:

Widze juz remis zmiany nic nie dały

41. werty pisze:

Oni zamiast grac coraz lepiej to graj jeszcze wieksza padake.Jest naprawde bardzo trydno doszukac sie w ich grze pozytywow.

42. zoto pisze:

ten trener nie wyciąga żadnych wniosków – ciągle uparcie Lech gra to samo – oczekiwać innych wyników może tylko ktoś niespełna rozumu

43. WielkaLegia pisze:

Jak tam cipeczki że średniego klubiku

44. fox pisze:

Z tym trenerem to mu już nic nie osiągniemy.Teraz piłkarze dostaną ze 3 dni wolnego a po tym znowu to samo czyli kicha.Bielica do widzenia.

45. 07( pisze:

Jeśli taki Trochim dwa razy remisuje z Lechem z Majewskim w składzie który grał w Anglii kilka lat to niech temu Majewskiemu płacą tyle co Trochimowi….

46. El Companero pisze:

no ciekawe co Rutek teraz powie… Jego słowa nikogo nie zmobilizowały, wszyscy mają go w d… razem z trenerem

47. Czlo pisze:

Jeśli tak to ma wyglądać przez następne pięć kolejek, to zarząd zdecydowanie powinien rozważyć zmianę trenera w przerwie. Tylko na nikogo z polskiej karuzeli trenerskiej.

48. Konin pisze:

Chryste trzymaj mnie jakiej oni potrzebują okazji aby trafić chociaż w bramkę???

49. woo pisze:

Wypierdalać….Wszyscy…

50. Chris65 pisze:

Na tym to gówno zakończono Żenad.

51. Marecki88 pisze:

skoro Lech ma lepszych zawodników od Sandecji i nie może wygrać to coś jest nie hallo. Odcinamy kupony ( zawodników) kto pierwszy do odstrzału?

55. mateo pisze:

Korona Kielce przed nami w tabeli. Smiech na sali !!
    A zawodnikom nalezy zlozyc wizyte na treningu i dac po lisciu !!!

56. konin pisze:

kompletne dno

57. Olos77 pisze:

Po takim meczu powinni wracać już bez trenera!

• tiffosi pisze:

Oni mogą nie wracać, te pionki w niebieskich koszulkach. Trenera bym nie winił.

58. fan pisze:

lubimy remisy

59. Soku pisze:

Gdzie był niby ten celny strzał? Zdrzemnąłem się najwyraźniej na chwilę. Mecze przy piwku odchodzą do historii, dzisiaj wymogiem jest ogromny kubeł mocnej kawy, cholera.

60. paco pisze:

Moim zdaniem tylko kupowanie młodych wyróżniających się Polaków do Lecha może coś zmienić.przykład Górnika.dość ściągania graczy na emeryturę.Pora na mlodych którzy chcą coś osiągnąć.Tak jest w Bazylei

61. tomasz1973 pisze:

No to 18 pkt poszło się jeba..ć już po pierwszym meczu!
    Bielica wypierdalaj!!!!
    I żadnego czekania, żadnego gadania typu niech zakończy swój projekt, jak tu co niektórzy lubią się mądrzyć! Albo gramy o tytuły, albo realizujemy jakieś projekty! To nie biuro projektowe, a trener to nie „kreślarz na desce” !
    Przepraszam Wszystkich, którzy Zenada rozszyfrowali znacznie szybciej, a ja głupi go broniłem i usprawiedliwiałem, jakimś zgraniem, jakimś brakiem okresu przygotowawczego. Chu..j nie trener!

62. gg pisze:

Sandecja wiecej strzalow. No brawo panowie

63. John pisze:

Chcemy zdobyć 18 punktów.:-)
    Super mecz ,cenny punkt zdobyty na ciężkim terenie.Jedziemy dalej.:-)
    Ps.Chyba wszyscy w tym zespole będą zadowoleni z drugiego miejsca.

• Siódmy majster pisze:

Tyle,że takie drugie miejsce to trzeba zdobyć.Oni mają to zrobić?Przecież Kolejorz to obecnie jedna z NAJGORSZYCH drużyn całej ligi.Nie będzie drugiego miejsca.Nie będzie powtórki wyniku Rumaka bo Bjelica jest gorszy, a przede wszystkim głupszy od niego.Małpa kurwa mać wie,że jak wsadzi łapę do ogniska to się poparzy.A ten idiota bałkański nie wie!Co mecz wsadza od nowa grabę w ogień i nadal nie rozumie ,że to kurwa boli!!!

64. Kiko pisze:

Zdecydowanie najwięcej w Lechu przebiegł… Nielsen, środkowy obrońca.

65. Pszczółka pisze:

najważniejsze że układy od pewnego czasu Redakcji z zarządem układają się znakomicie reszta jest nieważna

66. Kolejorz Dania pisze:

Jedyne co Lech ma to fantastycznych kibicow I nie dostosowuje sie do Ich poziomu. Jednak zaczyna sie Zenada Nenada. Szkoda:)

Nie wygraliśmy z nimi u siebie , to nie dziw że nie daliśmy rady na wyjeździe. Wystarczy trochę wybiegania i pressingu, a Lech jest w wielkich tarapatach. Przy tym jeszcze sędzia wyraźnie nie chciał, żeby Lechowi się powiodło. Tak już mają ci sędziowie.

Czyli wg ciebie przegraliśmy przez sędziów? Człowieku ogarnij się.

67. ojciec pisze:

cirkus i skandaloza
    dawać do składu wychowanków, bo gorzej nie będzie

• szpaq pisze:

jakich kurwa wychowanków???? Ty myślisz ze wychowankowie będą klepać wszystkich??? buhahahah

Może nie, ale gorzej nie zagrają.
      Chociaż nie–ojciec–z tym trenerem młodzież zostanie wystawiona na nie swoich pozycjach, więc i tak będzie z tego żenadowe gówno.

68. milekamps pisze:

Jeden celny strzał,wszystko w temacie

69. GROSZKINS pisze:

Dobrze że pije

70. Dawid pisze:

Według mnie Maja,Radut, Abdul to pewniacy bo brak u nich zaanagażowania chęci walki o Mistrza

71. Olo pisze:

Jest kryzys i to całkiem spory wydaje mi się ze to głowy nie działają.

72. Biniu pisze:

Jedyne uczucia jakie we mnie wzbudzają to żałość. Trzeba było sprowadzić Trochima itp przynajmniej wszyscy by wiedzieli ze gramy o górna ósemkę i nie było by rozczarowań.

73. Dawid pisze:

Oczywiście miałem na myśli ludzi do odstrzału

74. KotorFan pisze:

Jak obrona gra dobrze, to w ogóle nie stwarzamy sytuacji. A jak stwarzamy sytuacje, to obrona popełnia głupie błędy. I tak jest od pięciu kolejek.

Czemu na boisku przez 90 minut przebywa beznadziejny Gytkjaer, który nie pokazał dziś kompletnie niczego? A NBN, strzelając 4 bramki w ostatnim sparingu, nie dostaje nawet minuty? I kolejny już raz Bjelica wystawia Jevtica na skrzydle (o co były kiedyś mega pretensje do Urbana). Czy on nie czai, że jego optymalną pozycją jest środek pola, a jak już koniecznie chce go upchać z Majewskim, to niech Gajosa zdejmie. Aczkolwiek według mnie miejscem Majewskiego jest ława.

Czas na wielki come back Jacka Zielińskiego. Innego kandydata nie widzę.

75. Franco pisze:

Jedyny emocjonujący moment meczu ?
    Jak sędzia fiknął

76. Legat3 pisze:

Kurw…. Mam już dość. Bylłem orędownikiem trenera ale z takim składem to chyba i nawet Ja na ławce dałbym radę wycisnąć więcej. Za jakie grzechy musimy oglądać. Mam dość pięknego gadania…. Jest już chyba za późno. Niech ten rok sie juz kończy-osobiście bardzo mnie doświadcza i jeszcze Lech ehhhhhhhh

77. KibicWojttin pisze:

Ktoś widział DOGODNĄ okazję Lecha? Ja nie. Powiem szczerze. Do teraz mówiłem: DAMY RADĘ, ale teraz zaczynam wątpić. Pachnie mi katastrofą. My, kibole jedynie się pokazujemy. Piłkarzyki nie. Dziś nie było lidera na boisku. Zawodnicy nie robili sobie dużo, że ten mecz trzeba wygrać. Mam dość. Dobrze, że za tydzień nie będę miał okazji oglądać spotkania, bo to masakra. Nic dzisiaj się nie działo, tak jak ostatnio. Mam nadzieję, że wytrzymamy tę masakrę… 🙁

78. Olos77 pisze:

Trener pracuje już 1,5 roku i fakty są takie , że potrafi tylko gadać. Żeby przez 1.5 roku nie wypracować własnego stylu i kilku schematów to już samo kwalifikuje gościa do posłania na zieloną trawkę. Coś niemamy szczęścia do trenerów! To był mój ostatni mecz który oglądałem w tv bo cenię swoje zdrowie psychiczne.

• Royber pisze:

No to witaj w klubie, dodam jeszcze,ze na stadionie tez nnie nie zobaczą. Szkoda zdrowia na tą żenadę.

79. stendi pisze:

Nenad to jest wina Varu

• klaus pisze:

To co piszesz to cirkus i skandaloza, przecież begalym i walczylym, ale się zesralym i musimy to zaakceptować…

80. KKS pisze:

Rece opadaja. Kopanina niegodna aspiracji tego klubu. Banda kopaczy hanbiacych naszego Koloejorza!!!

81. Czlo pisze:

Sądząc po tym co ostatnio mówił Rutkowski w PS to z dzisiejszego składu powinni zostać Trałka, Kostevych, Gumny, Putnocki, Jevtić.

• seth pisze:

Sorki ale zaden z nich ,nic ich nie broni co pilka do przodu to strata a w obronie jak dzieci we mgle.

Putnocky??? każda piłka do przodu to strata!
      Trałka chaos widzę, chaos!
      Oczywiście zgadzam się, że do odstrzału jako ostatni, ale dzisiejszym mecz na to nie zasłużyli, nikt nie zasłużył.

82. Legat3 pisze:

Bujaj sie słoiku

83. Pawelinho pisze:

Brak kolejny przegrany mecz Lecha pod wodzą Bjelicy bo tak należy traktować ten remis jako zwyczajnie porażkę i nic więcej.

84. Alcatraz telefon pisze:

Ale kupa!
    Po 15 minutach czułem to samo co 90 minucie czyli bezradność. Co mecz to gorzej. .

85. tiffosi pisze:

Nie wygraliśmy z nimi u siebie , to nie dziw że nie poszło na wyjeździe. Wystarczy trochę wybiegania i pressingu, a Lech jest w wielkich tarapatach. Przy tym jeszcze sędzia wyraźnie nie chciał, żeby Lechowi się powiodło. Tak już mają ci sędziowie.

86. paco pisze:

Niestety nie mamy tego co ma legia graja do konca jak niemcy i wierza że cos wcisną

87. Stary kibic pisze:

Może tak Mary, święta krowa portalu, wytłumaczyłaby na czym polega problem?

88. Alcatraz telefon pisze:

Widziałem 3, wszystkie skopane. .

89. kb55 pisze:

Przecież Trener mówił, że Sandecja to bardzo dobra drużyna, zresztą jak wszystkie, z którymi gramy. A nasza drużyna jaka jest?

90. Piasek pisze:

Ku*#a mać! 2 tygodnie czekania i nakręcania się i znowu to samo… Ostatni raz tak beznadziejne odczucia towarzyszyły mi podczas meczu z ruchem, po którym wyleciał Bakero. Długo broniłem Bjelicy, ale dziś przelała się czara goryczy. Piłkarze wcale nie muszą sabotować gry, bo trener odwala to za nich, zestawiając skład na mecz (wszyscy wiedzą o co chodzi). Do tego brak reakcji aż do 70 minuty tego „spektaklu”. Zmiany powinny być NAJPÓŹNIEJ w przerwie. Dopiero dziś tak naprawdę zrozumiałem, że on nie ma już żadnego pomysłu jak ogarnąć ten bajzel. Stoi bezradny przy linii i czasem się o coś doczepi do sędziego.

Kolejny raz przytoczę tutaj słynne słowa Alberta Einsteina:
    „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

Dla mnie czas szaleńca w Lechu właśnie dziś dobiegł końca. Nie ma na co czekać, bo z tej mąki już chleba nie będzie. Nawet Kostevych, Gumny, czy Makuszewski byli dziś beznadziejni…

91. miki pisze:

Przestańcie piep rzyć. Jesteśmy na samym dnie i tyle. Gorzej już nie będzie. Chyba że TRENER ZASTANIE. KRZYŻ MU NA DROGE.

92. Musimy pisze:

W tym roku pucharów nie będzie! Słaby, przepłacony skład. Kadrowo lech jest najwyżej 5-6. Połowa składu to totalne ogórki!

93. junior pisze:

Spadaj do warszafy @paco ty niemcu!

94. liroy pisze:

Kolejny dobry mecz , Bjelica pewnie zachwycony a młody Rutek pewnie się zastanawia gdzie ja ten szrot znalazłem. Nasze grajki jak samochodu z Zachodu kupione u Turka, liczniki cofniętę minimum o 150 tyś .

Wielki wyczyn ani razu nie trafili w bramkę !

95. deel pisze:

Myślę, że nie ma co się pastwić. Obserwujemy po prostu proces dopasowywania się letnich zakupów. Dzisiaj możemy jasno powiedzieć, że nadal nie mamy napastnika, który potrafi SAM strzelać bramki. Gytkyaer dobrze się nawet ustawia, ale kiedy ma możliwość gry sam na sam to wydaje się, że ciągnie za sobą wagon z węglem. Reszta letnich wzmocnień też nie olśniewa. Kiedy dodamy spadek formy Gajosa, Majewskiego czy Jevtića to obraz gry nie może być inny. Nie pomaga też trener ustawiając zawodników na podstawie numerów w Lotto – niestety na chybił trafił. Uważam, że pomysł na rozwój zespołu w lecie był logiczny. Niestety o sukcesach decydują detale. Z tych detali nabytych w lecie sprawdzają się się, jako tako na razie dwa. To dużo za mało żeby myśleć o trofeach, zwłaszcza kiedy już na starcie rozgrywek pogrzebaliśmy PP. Na dziś chyba jedyną nadzieją na ciułanie punktów jest w mojej ocenie gra TT na środku i kontry. Smutne ale jakoś trzeba dociągnąć do końca roku.

96. inowroclawianin pisze:

Tragedia. Odnoszę wrażenie, że oni nie znają istoty tej dyscypliny i tego o co w tym chodzi. Chodzi o strzelanie bramek. A oni tylko biegają z tą piłka i nie wiedzą co zrobić. Przyjąć nie potrafią, dokładnie i szybko zagrać też to i nie ma sytuacji. Nikogo nie można wyróżnić. Zmiennicy nic wielkiego nie zrobili, sędzia też kiepski. MP nie będzie z tą grą, nadal nic nie poprawili. Trener chyba z nimi śpi na tych treningach. Jak dla mnie to większość tego składu się nie nadaje łącznie z tym trenerem.

97. 07* pisze:

Nenad kasuje Lecha ostro dysponując najliczniejszym kadrowo zespołem od lat. Do tego ten zespół ma sporo jakości z najlepszym pomocnikiem tej ligi – Jevticiem. No i …. jesteśmy na bezpiecznym miejscu…. w środku tabeli…. nie grozi nam spadek, a za chwilę puchary. Lech nie gra od meczu z Legią. W tym czasie winny był już system var i zaangażowanie grojków…. ciekawe kto ustalał skład z dwoma 10-mi i bez drugiego napastnika w meczu kiedy wszyscy wiedzieli, że rywal będzie się głównie bronił…..