Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem z Wisłą P.

W niedzielę o godzinie 15:30 Lech Poznań zagra u siebie z Wisłą Płock. W składzie Kolejorza na pewno dojdzie do jednej wymuszonej zmiany. Niewykluczona jest też zmiana w drugiej linii, a to za sprawą większego pola manewru przed najbliższym meczem niż przed spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz i jeszcze wcześniejszym.


W niedzielę z powodu pauzy za kartki nie zagra Lasse Nielsen. Do zdrowia powrócił już Rafał Janicki i to on jest naturalnym zastępcą Duńczyka. Poza nim pojutrze nie zagra jeszcze jeden stoper Nikola Vujadinović. Czarnogórzec od kilku tygodni trenuje z całą drużyną, jednak nie ma na razie zgody na występy z powodu kontuzji braku.

Oprócz tej dwójki wszyscy inni piłkarze są zdrowi i gotowi do gry. Od ponad tygodnia na pełnych obrotach ćwiczy Mario Situm. Do łaski po podpisaniu umowy wrócił za to Kamil Jóźwiak, aczkolwiek 19-latek dawno nie grał, a w ostatnich dniach zmagał się z przeziębieniem, dlatego jego załapanie się do meczowej osiemnastki stoi pod dużym znakiem zapytania.

Początek niedzielnego meczu Lecha Poznań z Wisłą Płock o godzinie 15:30. Kolejorz na zwycięstwo czeka od 1 października i nie wygrał 5 kolejnych spotkań. Jeżeli „niebiesko-biali” przełamią złą passę i zdobędą pełną pulę wtedy mogą wskoczyć nawet na 3. miejsce w ligowej tabeli. Najbliższy domowy bój przyciągnie na Bułgarską około 15 tysięcy widzów.


PRZEWIDYWANA meczowa „18” na mecz z Wisłą P.:

Bramkarze: Matus Putnocky, Jasmin Burić

Obrońcy: Robert Gumny, Emir Dilaver, Rafał Janicki, Volodymyr Kostevych, Vernon De Marco

Pomocnicy: Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Maciej Gajos, Darko Jevtić, Radosław Majewski, Mihai Radut, Maciej Makuszewski, Mario Situm, Niklas Barkroth

Napastnicy: Christian Gytkjaer, Nicki Bille Nielsen

PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz z Wisłą P.:

Putnocky – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Trałka, Gajos – Makuszewski, Jevtić, Radut – Gytkjaer.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <5 komentarzy

 1. Bart pisze:

  Skoro ostatnio pojawiają się doniesienia, że Makuszewskiemu po powołaniu do kadry odbiła sodówka, to może warto by w niedzielę spróbować sprowadzić go na ziemię posadzeniem na ławce?

 2. J5 pisze:

  Mnie się wydaje że zamiast Raduta wyjdzie w pierwszym składzie Situm

 3. Janek pisze:

  gdzie jozwiak?

 4. Tadeo pisze:

  Jóźwiak był przeziębiony,dlatego może go zabraknąć w 18 meczowej .Moim zdaniem powinien wyjść Barkroth w pierwszej 11 , dostaje zbyt mało szans a ma dobre dośrodkowania..Makuszewski w drugiej połowie na zmęczonego przeciwnika.

 5. Siódmy majster pisze:

  Redakcji przytrafiła się literówka i napisała,że Vuja nie ma pozwolenia na grę z powodu …kontuzji braku.No to jak przy braku kontuzji nie może grać to co to będzie gdy BĘDZIE MIAŁ KONTUZJĘ? ;)))Renta i żebry pod kosciołem :)