Wasze oceny za mecz z Termaliką. Gytkjaer najlepszy, Tetteh najsłabszy

ocenyChristian Gytkjaer (średnia ocen: 5,53) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Termaliką Nieciecza. Zaraz za nim byli Darko Jevtić oraz Volodymyr Kostevych. Najsłabszym zawodnikiem był tym razem Abdul Aziz Tetteh (średnia nota: 3,05). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania zawodników.


1 – fatalny mecz, to nie był jego dzień
2 – slaby występ, nie pokazał nic ciekawego
3 – występ bez błysku (ocena wyjściowa)
4 – dobra gra, był mocnym punktem zespołu
5 – bardzo dobry występ, wyróżniał się
6 – świetnie, był gwiazdą meczu

Matus Putnocky
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 44.8%
Średnia ocen: 3,08

Robert Gumny
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 61.8%
Średnia ocen: 4,02

Rafał Janicki
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 67.8%
Średnia ocen: 3,88

Emir Dilaver
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 63.8%
Średnia ocen: 4,15

Volodymyr Kostevych
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 48.4%
Średnia ocen: 4,43

Łukasz Trałka
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 66.1%
Średnia ocen: 3,90

Maciej Gajos
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 55.7%
Średnia ocen: 3,58

Darko Jevtić
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 51.2%
Średnia ocen: 4,47

Mihai Radut
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48.2%
Średnia ocen: 3,52

Mario Situm
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 54.4%
Średnia ocen: 3,78

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 6 – 69.3%
Średnia ocen: 5,53

Rezerwowi:

Abdul Aziz Tetteh
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 39.7%
Średnia ocen: 3,05

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48.2%
Średnia ocen: 3,46

Nicki Bille Nielsen grał za krótko, by był poddany ocenie


Trener Nenad Bjelica:

5 – bardzo dobrze (pewne zwycięstwo Lecha i udane zmiany)

Sędzia meczu Paweł Gil (Lublin):

4 – dobrze, nie popełnił większych błędów

Poziom meczu Lech – Termalica 3:1

4 – dobry mecz i spokojne zwycięstwo Lecha (występ bez historii)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Jan Mucha – 72%

Skład Lecha Poznań w meczu z Termaliką Nieciecza:

Putnocky – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Trałka (55.Tetteh), Gajos – Jevtić, Radut, Situm (76.Jóźwiak) – Gytkjaer (88.Nielsen).

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 12

 1. vojo pisze:

  Gajos to główny hamulcowy drugiej linii. To nie dobrze, jeśli tak słabo gra kapitan drużyny. Radut dużo biega, stara się, ale piłkarsko mizernie.

  • Lechita62 pisze:

   Chyba znowu musiałby wylecieć na 3 mecze, żeby zmienić o nim zdanie :) Taka sama krążyła o nim opinia zanim go zabrakło. Wyleciał i zrobił się kłopot.

  • Pele pisze:

   Dokładnie Gajos musi grać

  • JR (od 1991 r.) pisze:

   Największym hamulcowym jest Tetteh, zbyt ciężki do walki o górne piłki, za wolny i doskonały pozorant.

 2. wienio pisze:

  Wszystko co można było przegrać w 2017 roku, Kolejorz przegrał koncertowo. Nic nie broni trenera i piłkarzy. Z taką grą 8 tys. widzów, to nic dziwnego. Męczyli siebie i nas.

 3. old lawica pisze:

  nie będę oceniał indywidualnie zawodników i komentował ocen, wygrali, chwała im za to, wlali w nasze serca nadzieję, podarowali radośniejsze Święta i mają w stosunku do prezentowanej gry fantastyczną pozycję do walki o mistrzostwo wiosną. To zwycięstwo nie przesłoni jednak fatalnej, beznadziejnej gry w 80% spotkań. Nie wiem, czy Gytkjaer uratował posadę Bjelicy, ale z pewnością uciszył burzę, która rozpętałaby się wokół trenera i drużyny w razie choćby remisu z Termalicą. Stąd życzenia i apel do piłkarzy, panowie polubcie bieganie, nie cieszcie się ciekawym obozem, zajęciami z piłkami (dziadek i siatkonoga), bo potem np. Jevtić po godzinie gry potyka się o własne nogi, strzela Panu Bogu w okno, i nie może dokopnąć piłki z rogu. Dlatego biegajcie po tureckich plażach, bo w naszych realiach zimą trzeba wypracować siły na cały rok, gdy rozpoczynamy grę w pucharach na początku lipca, a piłka nożna, czy to się komuś podoba, czy nie, polega głównie na bieganiu. Gdy tę „oczywistą oczywistość” zrozumieją piłkarze i trener, to będziemy cieszyć się na koniec z mistrzostwa, bo umiejętności jak na naszą ligę z pewnością temu zespołowi nie brakuje. Z tą nadzieją spuśćmy już zasłonę milczenia nad rundą jesienną i do zobaczenia wiosną.

 4. Stary kibic pisze:

  W tym miejscu należy pogratulować wszystkim użytkownikom portalu. Wszystkie oceny poszczególnych zawodników i trenera są bezpośrednią wykładnią ich formy, umiejętności i zaangażowania w rundzie. Wystarczy tylko wyciągnąć średnią że średnich z wszystkich meczów danej rundy i zarząd ma jak na tacy podane, kto jak się starał, czy się nadaje, itp. Średnia doskonale odzwierciedla formę oraz umiejętności, bo poszczególny kibic może mieć skrzywiony obraz zawodnika w pojedynczym meczu, ale tak szerokie audytorium już nie. Najlepszy przykład oceny Janickiego i Dilavera w ostatnim meczu. Trener też może się kierować wynikami sondy, bo kibic jest szczery do bólu. Jeśli jego drużyna gra padlinę, to dostaje średnią poniżej 2. Ale jeśli zagra dobrze, no to proszę – obiektywny kibic odrazu to doceni, nie koncentrując się na uprzedzeniach. Dobra sonda, wiele wnosząca. Teraz czekam na średnie za całą rundę. Wesołych Świąt dla wszystkich kibiców Kolejorza.

 5. piotr06 pisze:

  Ten idiota Gil został oceniony na „dobrze”?? Chyba byłem na innym meczu…

  • leftt pisze:

   Chyba byłeś na innym meczu.

  • Michu73 pisze:

   Zgadzam sie z Piotrem. My już kurwa jesteśmy tutaj tacy „łaskawi” co do oceny sędziów, ze hej:) Gdyby mecz był na styku ten jego babol z piłką metr za linia boiska mógł wypaczyć wynik. Dlaczego on tego nie widział z 4 metrów jak ja widziałem z 40 to nie wiem. Tyle w temacie z mojej strony.

 6. dziadek62 pisze:

  Czytam sobie wszystkie komentarze pod każdym artykułem redakcyjnym i tak podziwiam wszystkich kibiców,z ich opinii można by zbudować największy rollercoaster na świecie,co kibic to inna opinia,a to o trenerze,o piłkarzach, o sędziach czy o zarządzie,i wszystko było by w porządku gdyby nie ci sami „kibice komentatorzy” co tydzień pisali co innego,a wszystko super w jednym tygodniu,a to wszystko „be” w drugim i tak w kółko to samo,według tych opinii trenera nie powinni już być,połowa kadry powinna być wymieniona,zarząd powinien poddać się do dymisji,tak naprawdę tych najbardziej obiektywnych,cierpliwych można by na palcach jednej ręki policzyć,no może dwóch i są oni w mniejszości,zachęcam więc do większej wstrzemiężliwości i umówmy się na komentarz po 37 kolejce,albo będzie negatywny albo pozytywny,poczekajmy,na razie wszystkim życzę Zdrowych,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Do siego Roku AD.2018,pozdrawiam