Spokojnych Świąt i bardziej szczęśliwego nowego roku

Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz przede wszystkim dużo lepszego, bardziej szczęśliwego i bogatszego w pozytywne sportowe emocje 2018 roku wszystkim pracownikom klubu, naszym czytelnikom oraz kibicom Kolejorza życzy grupa dbająca o największy oraz najpopularniejszy nieoficjalny serwis o poznańskim Lechu – KKSLECH.com.


Na nasze podsumowanie nieudanego 2017 roku dla Kolejorza, choć pozytywnego dla KKSLECH.com przyjdzie jeszcze czas. Zrobimy to pod koniec grudnia wspominając minione 12 miesięcy naszym okiem. Dziś wykorzystując zbliżające się Boże Narodzenie życzymy sobie i Wam spokoju po tych niesatysfakcjonujących miesiącach oraz trochę oderwania się od sportowych wrażeń w tym przede wszystkim negatywnych.

2017 rok był rokiem ciężkim dla całego klubu. Do 2 maja wszystko szło zgodnie z planem, Lech z pokorą robił swoje, miał szanse na dublet aż tu 2 maja około 18:30 wszystko rozsypało się jak domek z kart. Kolejorz nie zdobył Pucharu Polski i po otrzymaniu solidnego ciosu, który na dobrą sprawę zadał sobie sam swoją nieskutecznością na Narodowym nie dał już rady się podnieść. Lech nie zdobył mistrzostwa, w drugiej połowie 37. kolejki utracił wicemistrzostwo i niewiele brakowało, aby nie awansował nawet do europejskich pucharów.

Latem mimo majowego rozczarowania wszyscy bez wyjątku związani z Lechem próbowali wstać z kolan. Początkowo to się udało, jednak odpadnięcie z dwóch frontów w ciągu tygodnia na początku sierpnia znów było bolesnym ciosem. Od tamtej pory Lech Poznań bardziej rozczarowywał niż radował kibiców swoimi występami. Był drugi w tabeli rocznej, drugi w Pucharze Polski 2016/2017, drugi na koniec rundy jesiennej Ekstraklasy 2017/2018, trzeci w Ekstraklasie 2016/2017 i odpadł przedwcześnie w III rundzie europejskich pucharów. Choć 2017 rok był lepszy pod względem wyników niż 2016, to i tak niewystarczająco dobry byśmy wszyscy byli zadowoleni.

W mijającym 2017 roku Lech czasami był blisko. Były chwile, kiedy był naprawdę bardzo blisko założonego celu, lecz w decydującym momencie czegoś brakowało. Tym czymś była przede wszystkim skuteczność oraz szczęście. Na nowy rok życzymy Wam i sobie właśnie więcej szczęścia oraz lepszej skuteczności. Klub na wszystkich płaszczyznach od 1,5 roku robi coraz to większe postępy, aczkolwiek jak pokazał 2017 rok – wciąż za małe, by święcić sukcesy. Trzeba jeszcze więcej pracować, jeszcze więcej się starać, dawać z siebie jeszcze więcej, kontynuować to co się robi od kilkunastu miesięcy, a wtedy przy choćby odrobinie szczęścia w końcu nam się uda zrealizować to na co czekamy i o czym wszyscy marzymy.

Na koniec korzystając z dzisiejszej chwili życzymy wszystkim Wam użytkownikom na te święta i na nowy rok dużo zdrowia, szczęścia i pieniędzy bez których w dzisiejszych czasach nie da się funkcjonować oraz tego byście wolne chwile w swoim życiu spędzali na KKSLECH.com (także w święta, bo newsy będą pojawiały się tutaj regularnie każdego dnia). Raz jeszcze Wesołych Świąt i o wiele bardziej udanego 2018 roku dla wszystkich osób związanych z Lechem Poznań czy budujących siłę naszego Kolejorza!

Grupa KKSLECH.com

PS. I zapraszamy wszystkich internautów KKSLECH.com na tradycyjne poniedziałkowe „Na chłodno”, które pojawi się w pierwszy dzień Świąt. Tam trochę więcej o transferach w tym o transferowym pomyśle, który ma Lech. Pomysł ten dotyczy również transferów klubu latem.
PS 2. O 00:00 rusza 1/32 plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2017. Pamiętajcie :)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 43

 1. JR (od 1991 r.) pisze:

  Wiele radosnych chwil w ten Świąteczny czas, Wiara! Dla Was wszystkich i waszych rodzin, dużo zdrowia i opieki Pana Jezusa w Nowym Roku!

 2. Lechita62 pisze:

  Wesołych wszystkim forumowiczom!! U mnie na choince taka bombka jak na zdjęciu tytułowym wisi :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku na wigilię będziemy (ja już żonaty) wspominać udany rok zakończony zdobyciem tytułu i być może zastanowimy się jakie mamy szansę z pucharowym rywalem na wiosnę? PZDR!

 3. KKS pisze:

  Redakcjo Wam rowniez zdrowych, wesolych i bardzo udanych Swiat i wspanialego 2018 roku dla nas i naszego Kolejorza!

 4. KKs7 pisze:

  wesołych świąt i zdrowia wszystkim życzę!!,

 5. MP pisze:

  Zdrowych i radosnych świąt

 6. Bolek pisze:

  Wszystkim Forumowiczom (również tym, z którymi się sprzeczam ;)) i Redakcji również wesołych ale przede wszystkim spokojnych Świąt a w Now

 7. Bolek pisze:

  Wszystkim Forumowiczom (również tym, z którymi się sprzeczam ;)) i Redakcji również wesołych ale przede wszystkim spokojnych Świąt a w Nowym Roku Majstra i fazy grupowej Ligi Mistrzów 🙂

 8. ziom017 pisze:

  Zdrowia szczęścia i spełnienia marzeń dla całej wuchty i Szczęśliwego Nowego Roku.

 9. andi pisze:

  Dla przyjaciół Lecha, zdrowych rodzinnych Świąt, pełnych łask,nowo narodzonego Chrystusa. Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń i Lecha Zwycięskiego.

 10. Panda1922 pisze:

  Życzę Wam Wiara – redakcji , użytkownikom , czytelnikom i tym wszystkim prawdziwym którym los Naszego Klubu Ukochanego leży na sercu ,zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze. Na nowy rok zdrowia dla Was i Waszych bliskich , powodzenia w interesach i w miłości oraz oczywiscie MAJSTRA i jak najlepszych występów w europejskich pucharach naszego
  Kolejowego
  Klubu
  Sportowego
  LECH POZNAŃ!!!
  TYLKO I WYŁĄCZNIE LP!

 11. tylkoLech pisze:

  Redakcji i wszystkim kibicom Kolejorza życzę zdrowych, spokojnych pełnych radości Świąt oraz optymizmu i wiary w naszego Lecha. Lepsza skuteczność, trochę więcej szczęścia, trafne decyzje VAR i powinno być dobrze 🌲🌲
  Bombkę, niestety zbil kot, ale może to na szczęście 😉 Muszę kupić nową

 12. milekamps pisze:

  Wesołych i zdrowych świąt dla wszystkich

 13. J5 pisze:

  Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, rodzinnego ciepła i wzajemnej miłości, radości i odpoczynku od codziennych problemów, nadziei i wiary że Nowy Rok będzie szczęśliwszy wszystkim osobom związanym z naszym Kolejorzem, a szczególnie wszystkim kolegom z kkslech.com życzy JK

 14. Czlo pisze:

  Dla wszystkich użytkowników i całej redakcji zdrowych, rodzinnych i wesołych świąt i nowego roku, który będzie pozytywnie zaskakiwał na każdym kroku!
  Oby po tych mniejszych i większych sztormach na piłkarskim morzu nadeszła w końcu słoneczna pogoda z wiatrem w żaglach i tą decydującą odrobiną szczęścia!

 15. Kibit pisze:

  Wiruchna ,życzę wam wszystkim , spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i żeby następny rok dał nam majstra w zdecydowanym stylu!

 16. Rybka pisze:

  Wesołych Świąt dla całej Redakcji i dla całej Wiary Lecha!

 17. robson pisze:

  Wesołych i rodzinnych Świąt wszystkim, a także dużo zdrowia i wielu łask Bożych w nadchodzącym 2018 roku. I oczywiście wielu pozytywnych emocji z udziałem naszego Kolejorza.

 18. Biniu pisze:

  Wszystkim , wszystkiego dobrego i Majsra.

 19. kibic007 pisze:

  Życzę przede wszystkim zdrowia!
  Odpoczynku w czasie Świąt Bożego Narodzenia, szczęścia i pomyślności w 2018 roku.

 20. Tytan pisze:

  Wesolych i spokojnych!

 21. jero12 pisze:

  Wszystkim !!! Redakcji i kibicom Lecha
  Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia.
  A w Nowym Roku 2018, spełnienia marzeń i nadziei .

 22. anonimus pisze:

  Panie i Panowie życzę Wam zdrowych, szczęśliwych i spokojnych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

 23. Pawelinho pisze:

  Dziękuje i wzajemnie, a wszystkim kibicom i kibolom Kolejorza oraz redakcji życzę tego, aby rok 2018 był lepszy od roku 2017 no i przede wszystkim tytuł MP dla Lecha bo to chyba byłby najlepszy prezent jaki tylko może być pomimo niezbyt udanego 2017 roku.

 24. Alcatraz pisze:

  Przyłączam się do życzeń.
  Zdrowych spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!

 25. bas pisze:

  Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz pogody ducha dla wszystkich, którzy mają Lecha w swoim sercu, a pod choinkę bramkostrzelnych napastników.

 26. tomasz1973 pisze:

  Redakcja napisała już wszystko za nas…więc nic nie będę dokładał już od siebie, niech się to spełni i będzie dobrze!
  Redakcji oczywiście tego, co Wy nam!

 27. Wasiu pisze:

  Zdrowych i Wesołych Świąt!

 28. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

  Zdrowia radosci oraz szczescia

 29. mól pisze:

  ZDROWYCH I WESOŁYCH…!

 30. arek z Debca pisze:

  Pieknych Swiat, wielu lask bozych i samych zwyciestw naszego Kolejorza na Nowy Rok.

 31. Siódmy majster pisze:

  Każdemu, kto ma niebiesko-białe serducho i duszę zdrowych wesołych świąt i wszystkiego najlepszego :)

 32. Mary pisze:

  Wszystkiego naj na te Święta. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! No i oczywiście bogatego Gwiazdora dla wszystkich!

 33. JERICHO pisze:

  Wesołych świąt, mistrzowskiego 2018 roku!

 34. Ekstralijczyk pisze:

  Wesołych Świąt. :) 🎄🎅

 35. Melon 1922 pisze:

  Wszystkiego tylko dobrego i mistrzowskiego roku 2018.Nie ważne co było ważne to co przed nami!

 36. Pawel68 pisze:

  Zdrowych wesołych świąt dla wszystkich nebieskokrwistych😁😁😁

 37. kilo82 pisze:

  Wszystkiego dobrego na święta i wielu okazji do radości z gry i wyników Lecha w Nowym Roku dla redakcji i wszystkich Kiboli Kolejorza :)

 38. Didavi pisze:

  Zdrowych i Wesołych Świąt!

 39. LECHITA Z WYSPY pisze:

  Zdrowych,wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz szczęśliwego i emocjonujacego Nowego roku życzę wszystkim kibicom oraz redakcji przede wszystkim.
  Gdyby nie redakcja to nie byłoby nas tutaj wszystkich.
  HEEJ LEECH!!!
  Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

 40. MaPA pisze:

  Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ślę do Redakcji jak i wszystkich internautów zarówno stale jak i okazjonalnie goszczących na tych stronach.Przez te trzy dni starajmy się nie zaprzątać głowy piłką,Lechem czy innymi sportami.Należy się nam trochę odpoczynku od tych spraw.

 41. Dafo pisze:

  Zdrowych i wesołych świat oraz szczęśliwego przyszłego 2018 roku (zwłaszcza po zdobyciu majstra) wszystkim życzę.

 42. Bronks pisze:

  Super Świąt dla Redakcji i wszystkch użytkowników

 43. JRZ pisze:

  Również wesołych świat i udanego Lechowego nowego roku :)