Lechici kończą zimowe urlopy

Piłkarze Lecha Poznań kończą powoli trwające przez 3 tygodnie zimowe urlopy i już za 3 dni spotkają się na pierwszym treningu w nowym 2018 roku. 3 tygodnie wolnego to wystarczająco wiele czasu, aby odpocząć sobie zarówno psychicznie jak i fizycznie, a także nabrać sił przed zimowymi przygotowaniami, które znów potrwają tylko miesiąc.


Latem lechici nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek, a to z racji bardzo krótkiej przerwy, która była zresztą bardzo intensywna. Trwająca zima była dużo spokojniejsza, choć niektórzy zawodnicy siedzieli i wciąż siedzą na walizkach szukając sobie nowych klubów. W dzisiejszych czasach takimi rzeczami zajmują się jednak ich menadżerowie, dlatego wielu piłkarzy mogło sobie pozwolić na 3 tygodnie błogiego spokoju.

Oczywiście nie wszyscy go mieli. Matus Putnocky, Niklas Barkroth oraz Mario Situm zostali niedawno ojcami. Ostatnia dwójka spędziła Święta i czas wolny w rodzinnych stronach. Szwed, któremu syn urodził się już kilka tygodni temu pochwalił się nim wrzucając kilka zdjęć na swój profil na Instagramie. Instagram to zresztą najchętniej używany portal przez zawodników Lecha Poznań już od wielu, wielu miesięcy.

Dzięki niemu można było dowiedzieć się, że Jasmin Burić spędził czas wolny w tym sylwestra z Darko Jevticiem, a także z Semirem Stiliciem oraz Vojo Ubiparipem grającym obecnie w innym kolejowym klubie – Zeljeznicarze Sarajevo. Z kolei Robert Gumny powitał nowy rok ze swoją dziewczyną nad polskim morzem w Sopocie, a Vernon De Marco zawitał do słonecznego Rosario w Argentynie, gdzie się urodził.

Ciekawie czas wolny spędził też Christian Gytkjaer odwiedzając swoją dziewczynę w norweskim Aalesund. Blondynka Duńczyka pracuje na statku przy połowie ryb co zresztą widać na jednym z poniższych zdjęć. Rodzinne święta mieli z kolei Radosław Majewski oraz Maciej Makuszewski. Ten drugi czeka aktualnie na narodziny potomka, a prócz przechodzi obecnie rehabilitację po niedawnej operacji więzadeł krzyżowych.

W grudniu zdjęcie z trzema dziewczynami zamieścił Nicki Bille Nielsen, natomiast Deniss Rakels szukający klubu zarówno w Polsce jak i za granicą wylegiwał się na słońcu w ciepłym kraju. Inny kierunek na zimowy urlop wybrał Nenad Bjelica. Chorwat czas świąteczny spędził w Alpach na śniegu umieszczając na swoim Facebooku fotografie ośnieżonych gór.


Lechici podczas zimowych urlopów – Fot: Instagram

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 19

 1. Nostradamus pisze:

  Nicki Bille to ciekawy człowiek, interesuje się nim więcej kobiet niż kluby piłkarskie.

 2. wagon pisze:

  Christian Gytkjaer bardziej ciekawy, kto z obecnych lechitów ma tak nietypową kobietę, chodzi mi o jej zajęcie, większość wybiera wizerunek celebrytek,

  • hester pisze:

   Pełen szacun, że mając ustawionego materialnie faceta nie miga się od ciężkiej, fizycznej pracy. Skandynawowie mają jednak trochę inną mentalność.

 3. mól pisze:

  A on, na przekór wszystkim wybrał robotnicę…

 4. J5 pisze:

  Starczy już tego wolnego. Do roboty, bo majstra trzeba zdobyć na setną rocznicę Powstania

 5. Kibic Lecha pisze:

  Zdjęcia piłkarzy to ich prywatna sprawa ważne zeby godnie reprezentowali Lecha na boisku oczywiśćie piłkarskimi umiejętnośćiami

 6. Szczun pisze:

  Hmm chciałbym raz zobaczyć współpracę na boisku Semira z Darko.

 7. Paździoch pisze:

  Oleksij Choblenko herzlich wilkomen in Poznań !

  • Siódmy majster pisze:

   Tej Marian ale czemu witasz go po niemiecku?Ja napiszę przekornie DOITAMASHITE POZNAN DE.To jest po japońsku ;)

 8. 07 pisze:

  Koniec laby czas zapierd….

 9. Leo pisze:

  Ktoś wie czy będzie transfer tego Pedro Conde napastnika?

 10. Pawel68 pisze:

  Na razie odrzucili kwotę wypożyczenia

 11. Leo pisze:

  Ok dzięki Paweł za info

 12. Bart pisze:

  Fajnie zobaczyć, że byli lechici z Bałkanów trzymają się z obecnymi :) Może np taki Stilić przestrzegał Jevticia przed odchodzeniem z Lecha byle gdzie? :)

 13. alf pisze:

  Dziewczyny Nickiego chyba zdjęły niepotrzebnie kozaki, bo w tych skarpetkach śmiesznie wyglądają do sukienki :)

 14. Siódmy majster pisze:

  Świetne zdjęcia uśmiechniętych ludzi związanych mocniej lub mniej z naszym Kolejorzem,a na koniec megawykurwista panorama gór.Życzmy sobie by w maju humory nam dopisywały tak samo,a i w lipcu po mundialu było nie gorzej.P.S.-wyszło szydło z worka czemu NBN cieniuje.Ale co się dziwić?Jak ja bym miał do obrobienia takie pole to bym nawet na trening nie dał rady dotrzeć, a co dopiero grać w piłę.Nicki, podpadłeś mi nieraz ale po tym zdjęciu podziw i rispect ;)

 15. Zelii pisze:

  A te dziewczyny NBN skończyły juz 18 lat? ;)