Plan gier pierwszych wiosennych meczów

Ekstraklasa SA ustaliła już dokładne terminy aż pięciu pierwszych wiosennych kolejek w rundzie wiosennej piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018. Kolejorz od 22 do 26. kolejki zmierzy się odpowiednio z Arką Gdynia, Pogonią Szczecin, Koroną Kielce, Śląskiem Wrocław i Legią Warszawa. Dwa z trzech tych spotkań odbędą się przy Bułgarskiej.


Lech Poznań zacznie wiosnę 2018 roku wyjazdem w niedzielę, 11 lutego do Gdyni, gdzie o 18:00 zmierzy się z miejscową Arką. W starciu z „Arkowcami” powalczymy o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo od 20 sierpnia. Po równym tygodniu także o godzinie 18:00 Kolejorz wróci na Bułgarską na którą zawita Pogoń Szczecin.

Następnie w 24. kolejce Ekstraklasy „niebiesko-biali” pojadą do Kielc na mecz z tamtejszą Koroną, który zostanie rozegrany w niedzielę, 25 lutego, o godzinie 18:00. Później lechici nie będą mieli zbyt wiele wolnego, bowiem już w środę, 28 lutego, o 20:30 spotkają się na Inea Stadionie ze Śląskiem Wrocław.

Krótki maraton meczów co 3 dni zakończy się w niedzielę, 4 marca, o godzinie 18:00. Tego dnia w pojedynku 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy drużyna Nenada Bjelicy zagra na wyjeździe z Legią Warszawa. Aż 4 z 5 najbliższych spotkań Kolejorza odbędzie się w niedzielę o 18:00.


Plan gier Lecha Poznań na początku wiosny 2018:

22. kolejka, Arka Gdynia – Lech Poznań (niedziela, 11 lutego, godz. 18:00)
23. kolejka, Lech Poznań – Pogoń Szczecin (niedziela, 18 lutego, godz. 18:00)
24. kolejka, Korona Kielce – Lech Poznań (niedziela, 25 lutego, godz. 18:00)
25. kolejka, Lech Poznań – Śląsk Wrocław (środa, 28 lutego, godz. 20:30)
26. kolejka, Legia Warszawa – Lech Poznań (niedziela, 4 marca, godz. 18:00)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <12 komentarzy

 1. Olo pisze:

  NO i nic tylko kubucowac

 2. Olo pisze:

  Kurde nie skończyłem jeszcze pisać a dodało ,mam tylko nadzieje ze wyjazd do warszawy będzie o coś, bo muszę przyznać że terminarz ciężki.

 3. Olo pisze:

  Najbardziej obawiam się pogoni i arki ,Kielce pykniemy tak jak Śląsk, a na urwie to zależy kto będzie w jakim miejscu w tabeli wszystko może się zdarzyć.

 4. J5 pisze:

  Ciągle Kolejorz gra w niedzielę. Nie mogliby tak w piątek, albo w sobotę? Zaciął się ten gość od terminarza w Ekstraklasie, czy woli dmuchać na zimne tak na wszelki wypadek?!

  • endrjiu pisze:

   Faktycznie wygląda jakby się ktoś zaciął lecz czy nie lepiej grać w niedzielę niż w piątek?

  • Radomianin pisze:

   Zgadzam się. Ujął bym to tylko mocniejszym słowami.jedyny dzień kiedy nie mogę do Poznania przyjechać, a oni ciągle w niedzielę tylko muszą grać! Kiedy będzie wreszcie mecz w inny dziś . Kurwa… aż się zdenerwowalem…

 5. Piknik pisze:

  Ważne aby od samego początku grać konsekwentnie, a nie mobilizować się tylko na jedno spotkanie. Spotkanie z Arką to mecz przyjaźni, ale tylko na trybunach na boisku oczekuje pełnego zaangażowania, tak aby z Gdyni przywieź komplet punktów i dobrze rozpocząć wiosenne zmagania (wiosenne jak wiosenne w końcu gramy w lutym:)

 6. endrjiu pisze:

  Wiosna Nasza! 🙂

 7. Michu73 pisze:

  Dobre terminy. Już niedługo:)

 8. Siódmy majster pisze:

  Dawać już tę ligę bo mnie cycki pieką na emocje.Te pierwsze pięć meczów to ma być 11 pkt,np. remisy z Koroną i ulicznicą i trzy wygrane :)))

 9. Maciek pisze:

  Trudno wszystkim dogodzić. Na plus, że gramy w niedzielę wyniki większości meczów będziemy znać, minus to rzeczywiście dla fanów Lecha najlepszy dzień to sobota. Ten co układał ten terminarz nie bardzo orientuje się kto w tej lidze lidze wiedzie prym