Wyniki sondy: Tylko ósemka

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała transferowa sonda z prostym zapytaniem – kolejny napastnik czy nowa ósemka w Lechu Poznań? Dzięki ankiecie internauci bardzo jasno określili się kogo w pierwszej kolejności woleliby widzieć jeszcze tej zimy. Dziś pora przedstawić rezultaty niedawnej sondy.


Dawno nie było już ankiety w której kibice Lecha Poznań byliby tak zgodni. 83,6% osób jest za sprowadzeniem nowej ósemki do rywalizacji z Maciejem Gajosem, a tylko 11,3% kibiców chciałoby trzeciego napastnika do uzupełnienia i skompletowania kadry Kolejorza.

Pozostałe dwie możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 3% głosów. 2,6% ankietowanych zaakceptowałoby każdy transfer do Lecha Poznań jeszcze tej zimy. 2,4% użytkowników uważa natomiast, że kadra Kolejorza jest skompletowana i nie są już potrzebne kolejne ruchy transferowe.

W sondzie przez tydzień udział wzięło 7851 osób. Wszystkim kibiców Kolejorza dziękujemy za oddanie głosu i zachęcamy do licznego udziału w kolejnych ankietach. Następna na KKSLECH.com już za kilka dni.


Wyniki sondy: Napastnik czy ósemka?

83.6% – Nowa ósemka do rywalizacji z Gajosem
11.3% – Nowy i trzeci napastnik jako uzupełnienie
2.6% – Jest mi to obojętne. Zaakceptuję każdy transfer
2.4% – Nikt. Kadra jest już kompletna

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <32 komentarze

 1. 777 pisze:

  ,,,do rywalizacji to znaczy na poziome Gajosa, bez sensu.

 2. Nicko pisze:

  Wzmocnienie na pozycję 8 potrzebne od zaraz!!! Rutkowski i tak niekupi bi szkoda mu kasy!!

 3. robson pisze:

  No to mamy ósemkę – Serafina. Co prawda każdy z nas liczył na więcej, ale może zaskoczy po powrocie z wypożyczenia jak Bednarek…

 4. Cinek pisze:

  W tym momencie jest już raczej za późno na zakup kluczowego dla nas piłkarza. Zarząd i cały skauting muszą teraz wejść na najwyższe obroty, żeby w czerwcu zakontraktować 8. Mają praktycznie pół roku, żeby prześwietlić każdego kandydata na wylot i podjąć słuszną decyzję.

 5. Damiian pisze:

  Przed każdą rundą mam złudne i naiwne nadzieje, tak więc ta odnosząca się do tematu jest taka, że w klubie odłożą troszkę gotóweczki i w lato sprowadzą porządnego piłkarza na pozycję nr 8, tak jak kiedyś wydali coś koło 1 mln na powrót Murasia.

 6. Lolo pisze:

  Wszyscy wiedzą że brakuje piłkarza na pozycję nr 8. Niestety nasz trener chcę 3 napastnika?

  • 07 pisze:

   Napastników nigdy za wiele. Moim zdaniem 3 napastników musi być. A innym tematem jest 8.

 7. WybrzeżeKlatkiSchodowej pisze:

  Przepierdolimy to wszystko na co ciezko pracujemy jak nie wzmocnimy srodka pola.

 8. MP pisze:

  Teraz to już nawet i 6

 9. 07 pisze:

  Moim zdaniem kolejny błąd zrobił zarząd. Jeśli chciał się pozbyć Tetteha ( limit spoza Unii) to powinien już na obóz zabrać Serafina lub go zostawić na wypożyczeniu, a zakontraktować wzmocnienie na pozycji 6-8. Obecnie Serafin nie ma szans na podstawę, bo nie przepracował z Lechem obozu przygotowawczego. Redakcja napisała, że poza Rogne mają przyjść 2 uzupełnienia i 1 wzmocnienie. Uzupełnienia już mamy, wzmocnienia nie. A Serafin jako wychowanek może okazać się takim ” mięsem armatnim” czyli – idz tu idz tam i zmarnują tego chłopaka…. Niedawno grał w rezerwach, potem dali mu trenować z I zespołem. Następnie go wypożyczyli tylko po to by po 6 miesiącach mógł trenować z I zespołem…. bo trudno mi sobie wyobrazić, że jak powiedzmy za kartki pauzował Trałka czy Gajos to będzie grał Serafin, a nie Majewski czy Radut….

 10. F@n pisze:

  Nie do rywalizacji a za niego. Kurwa wszyscy to widzą tylko nenad i zarząd ślepi. A nenad to już w ogóle, bo ma Raduta, ma Majewskiego, którzy są lepsi od Gajowego…to jest działanie na szkodę drużyny. W normalnym klubie np w bundeslidze taki zawodnik po tak słabych występach już dawno usiadłby na ławkę. Może by coś przemyślał. I to nie jest to, że on nie ma jakichś umiejętności. On jest po prostu tępy. Niech idzie do psychologa czy coś. 0 kreatywności. On ma zakodowane w tej smutnej głowie, że nie dryblujemy a podajemy do tyłu albo w poprzek. I chuj, że jest kapitanem w dodatku smutnym. Olkowski przed kontuzją posadził kapitana na ławie tylko u nas jest nie do ruszenia. Mam wrażenie, że choćby miał 70% niecelnych zagrań stałby w miejscu i spacerował, strzeliłby samobója i nie trafił do pustej bramki a do tego miałby asystę przy straconej bramce i dostał czerwo to i tak król maciuś I miałby pewne miejsce w wyjściowej jedenastce. Albo ma haki na naszego treneiro albo mu robi dobrze…

  • damt610 pisze:

   Zgadzam się. GAJOS OUT.

  • Grimmy pisze:

   Po raz kolejny widzę Twoje pederastyczne insynuacje kierowane w stronę Nenada i naszych zawodników. Zluzuj, chłopie. To naprawdę niesmaczne. Krytyka, krytyką, ale pewien poziom należy zachować, żeby nie wyjść w dyskusji na szczeniaka. Bo takie teksty w stylu: Gajos musi robić Nenadowi laskę, że gra w pierwszym, albo jak w śmietniku napisałeś „Darko stawia na skrzydle, żeby mógł lepiej obczajać jego sylwetkę i tyłek. Darko nie jest tak łatwy jak Maciuś toteż nie gra na 10”. Człowieku, nie jestem pewny czy u Ciebie nie objawia się psychologiczny mechanizm obronny zwany projekcją i nie przypisujesz komuś (nieświadomie) własnych wypartych skłonności… Krytykować można, a nawet trzeba, gdy się należy, ale pewien poziom należy zachować. Jeszcze brakuje, żebyś tutaj obsmarował rodziców Nenada i Gajosa…

  • aaafyrtel pisze:

   to prawda, że podteksty psychoseksualne są generalnie nie na miejscu, no chyba że mówimy o zjawiskach psychoseksualnych… jednak jak najbardziej dopuszczalna jest ekspresyjna wypowiedź w celu wzmocnienia przesłania/wydźwięku przesłania… ja się więc zgadam, że ów bjelica nędznie, i to wielopłaszczyznowo, główkuje…

  • Biniu pisze:

   Prawdopodobnie ,gdyby ta dama która tak odważnie pisze w necie o Gajosie i Trenerze powiedziała im to prosto w ryj dostała by od któregoś z nich oklep. Przynajmniej taką mam nadzieje. (Równouprawnienie to równouprawnienie)

  • F@n pisze:

   Chetnie bym powiedział to może ogarnąlby w koncu sie jeden i drugi. Pilkarzom Legii pomogło

  • F@n pisze:

   Po prostu to już się robi tak męczące, że ciężko powstrzymywac nerwy. No kurwa jak widzisz, że ktoś słabo gra 1 2 czy 5 albo 10 mecz to musi być ława a nie non stop powielane błędy!

  • Grimmy pisze:

   F@n,
   Ale Ty zdajesz sobie, że – wypowiem się za siebie – mnie tutaj nie przeszkadza krytyka wyżej wymienionych, ale jej sposób. Piłkarzy oraz trenera warto krytykować – kiedy na to zaslugują – ale w sposób merytoryczny, a nie burackimi docinkami o ich rzekomych skłonnościach homoseksualnych. Atakowanie SWOICH tekstami naprawdę niskich lotów uważam za przejaw buractwa i oszołomstwa, w moich oczach dyskredytują osobę piszącą coś takiego, i moim zdaniem, nie powinny mieć miejsca tu na forum… Czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi na forum i były w porządku. Były merytoryczne, pisałeś z sensem, z wieloma Twoimi argumentami się zgadzałem. Jednak koło takiego bezpardonowego atakowania piłkarzy i trenera Lecha trudno przejść obojętnym.

  • aaafyrtel pisze:

   jestem przeciwny jakiejkolwiek cenzurze, a najgorsza jest autocenzura… facet po prostu ekspresyjnie pisze, co mu w duszy gra, ma niestety merytoryczną rację…

  • Grimmy pisze:

   @aaafyrtel,
   Jeśli dla Ciebie pogardliwe pisanie o piłkarzach i trenerze, głównie w kontekście ich rzekomych zachowań seksualnych, ma wartość merytoryczną, to dalsza dyskusja jest bezcelowa.

  • F@n pisze:

   Fakt Grimmy poniosło mnie, ale na prawdę nie mogę już dłużej patrzeć na idiotyczne decyzje. Na wiosnę zagramy na pewno kilka dobrych meczów. Ba, nawet Gajosowi uda się zagrać ze 2. Ale to nie zmieni obrazu kopaniny, lagi do przodu i braku kreatywności, bo braknie tego w ważnych momentach. Po prostu to jest z góry wiadome co się wydarzy, jeśli Bjelica się nie opamięta, bo sam Gajos wychodząc ciągle w 1 składzie na pewno nie ogarnie się. A w pucharach będzie to aż nadto widoczne. Póki Bjelica nie zmieni swojego nastawienia to zobaczycie, że tak będzie. Wtedy na pewno Legia zdobędzie mistrzostwo, bo nawet grając tak fatalnie potrafi być liderem, a u nas skład będzie grał ten sam. W zmianę taktyki ciężko wierzyć, zwłaszcza że mamy super kreatywny środek pola z Trałką i Gajosem.

  • Grimmy pisze:

   F@n,
   Z Twoim ostatnim postem, jak najbardziej praktycznie w pełni się zgadzam, jak i również boleję nad wystawianiem Gajosa w pierwszym składzie, oślim uporem Bjelicy (podobnie było z NBNem i chęcia aby wszystkim pokazać, że jest w stanie postawić go na nogi) i brakiem ruchów ze strony zarządu, aby sproawdzić do nas dobrego środkowego pomocnika. Jestem już zmęczony biernością i asekuranctwem zarządu, aby wydać trochę grosza na poważnego pomocnika. Jedyne do czego nie jestem przekonany, to do tego, że akurat Legia będzie miała z górki w najbliższej rundzie. Dokonali podobnej rewolucji, jak my w lecie, zobaczymy czy im tak wszystko zatrybi z miejsca. Myślę, że mogą mieć identyczne problemy, co i mieliśmy w poprzedniej rundzie. Mam nadzieję, że nasi odpalą i będziemy cieszyć się z MP. Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia rundy, bo mam wrażenie, że większości nam od tego czekania zaczyna napierać na dekiel 🙂 Przynajmniej ja tak to odczuwam;)

  • Grimmy pisze:

   edit: Wykreślić z pierwszego zdania jak najbardziej

  • aaafyrtel pisze:

   Grimmy 27 stycznia 2018 o 19:07
   ze swojej strony muszę jednak skomentować, udajesz czy jak, nie łapiąc sensu?! spróbuję więc ci to prosto wytłumaczyć merytoryczna racja odnosiło się do zdolności piłkarskich obu panów… ufiksowałeś się na tej seksualności i najwyraźniej przeszkadza ci to w łapaniu sensu ekspresyjnej wypowiedzi…

 11. arek z Debca pisze:

  Serafin za Gajosa? Nie jest to takie proste jak się niektórym wydaje. Potrzeba nam piłkarza z doświadczeniem, który grał już na poziomie ekstraklasy z powodzeniem kilka lat. Takich piłkarzy jest niewielu a wstawienie żółtodzioba grającego obecnie w klubie polamatorskim by kreował grę Lecha to szaleństwo. Jestem za ale za stopniowym wprowadzaniu Serafina do Lecha, o ile w ogóle odpali na takim poziomie.

  • robson pisze:

   Bez przesady z tym klubem półamatorskim. Haugesund to poziom mniej więcej Zagłębia Lubin. No chyba że uznamy Ekstraklasę za ligę półamatorską, to wtedy tak…

 12. bombardier pisze:

  Tak jak co sezon – łajanki i połajanki, paszkwile i ordynarne teksty.
  Klawiaturowi stukacze popisują się w każdym newsie
  KKSLECH.com.
  Już niedługo do pierwszego meczu i wtedy przekonamy się
  jaka jest wartość przepracowanej zimy.

 13. Jack pisze:

  W Lechu najgorsze jest to że sprowadzamy piłkarzy którzy nie podnoszą jakości drużyny.W najlepszym wypadku mogą rywalizować o miejsce w podstawowym składzie.Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale obecnie to w Lechu grają takie grzeczne chłopaki a po odejściu Aziza może to być jeszcze bardziej widoczne.Serafin najlepiej niech pogra jeszcze w Norwegi jakiś czas bo to tylko może mu pomóc.

 14. aaafyrtel pisze:

  jestem przeciwny jakiejkolwiek cenzurze, a najgorsza jest autocenzura… facet po prostu ekspresyjnie pisze, co mu w duszy gra, ma niestety merytoryczną rację…

 15. aaafyrtel pisze:

  to powyżej było do Grimmy 27 stycznia 2018 o 15:11

 16. aaafyrtel pisze:

  to poniżej też do Grimmy 27 stycznia 2018 o 19:07
  ze swojej strony muszę jednak kontynuować komentowanie, udajesz czy jak, nie łapiąc sensu?! spróbuję więc ci to prosto wytłumaczyć… merytoryczna racja odnosiło się do zdolności piłkarskich obu panów… ufiksowałeś się na tej seksualności i najwyraźniej przeszkadza ci to w łapaniu sensu ekspresyjnej wypowiedzi…

 17. Jędrzej pisze:

  Panie i Panowie , jakoś zmienił się ton i poziom , tak to widzę, dyskusji na tym forum. I to nie jest wina Redakcji , tylko nasza. Bardziej dowalanie innym, mniej merytorycznie.
  Jest w tym sens? Nerwowi jesteśmy? Że takie życie jest? Nie dajmy się zawirować i ogłupić.