W sobotę Pierwszy Gwizdek

W sobotę, 3 lutego kilka dni przed pierwszym meczem wiosną 2018 roku cały Kolejorz ponownie pokaże się kibicom w centrum miasta rozpoczynając tym samym symbolicznie rundę rewanżową LOTTO Ekstraklasy. „Pierwszy Gwizdek” to akcja marketingowa klubu wprowadzona rok temu, która odniosła wówczas spory sukces. Dzięki niej kibice znów będą mogli być jeszcze bliżej piłkarzy czy trenerów Kolejorza.


Akcja „Pierwszy Gwizdek” inaugurująca symbolicznie rundę wiosenną sezonu 2017/2018 odbędzie się w sobotę, 3 lutego, o godzinie 14:00 na poznańskim Placu Wolność. „Pierwszy Gwizdek” nie będzie typową prezentacją Lecha Poznań tylko bardziej spotkaniem kibiców z trenerami czy piłkarzami Kolejorza z którymi każdy kibic będzie mógł porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie czy otrzymać autograf. Na Placu Wolności pojawiają się oczywiście nowi zawodnicy w tym Piotr Tomasik i Oleksiy Khoblenko.

Runda wiosenna drugi rok z rzędu ma zostać rozpoczęta w sobotę symbolicznym gwizdkiem. Świst kojarzy się w końcu z koleją, więc nawiązuje do historii Lecha Poznań, a od pewnego czasu wraz z dźwiękiem lokomotywy jest również słyszalny na początku każdego meczu Kolejorza przy Bułgarskiej. Każdy kto w sobotę przyjdzie na Plac Wolności będzie mógł liczyć na otrzymanie gwizdka, które będą rozdawane przed początkiem wydarzenia (rok temu organizatorzy wydali 1750 gwizdków).

Klub na sobotę, 3 lutego przygotowuje kilka atrakcji dla kibiców, którzy wezmą udział w symbolicznym rozpoczęciu wiosny 2018. Wykonane zostanie zdjęcie na którym znajdą się zawodnicy Lecha Poznań, sztab szkoleniowy oraz kibice. Plakat ze wspólną fotografią będzie później można odebrać w specjalnym punkcie nieopodal klubowego sklepu na stadionie przed meczem Lecha Poznań z Pogonią Szczecin 18 lutego (żeby odebrać plakat trzeba będzie mieć ulotkę potwierdzającą obecność).

Sobotnia impreza na Placu Wolności rozpocznie się o godzinie 14:00 i zakończy najpóźniej po 15:00. O godzinie 14:10 zostanie wykonane wspólne grupowe zdjęcie kibiców Lecha Poznań wraz ze sztabem szkoleniowym oraz piłkarzami. 20 minut później dojdzie do symbolicznej inauguracji wiosny 2018 za pomocą gwizdków. Na sam koniec kibice będą mogli porozmawiać z trenerami, z zawodnikami, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy otrzymać autograf. Pierwsze 500 osób, które pojawi się 3 lutego na „Pierwszym Gwizdku” dostanie też voucher zniżkowy na kupno biletu na mecz Lecha z Pogonią.


Tak wyglądał „Pierwszy Gwizdek” rok temu:

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. Rojber pisze:

    fajna opcja dla dzieciaków zwłaszcza tych co polują na autografy i zdjęcia bo na bułgarskiej niektóre gwiazdki nie zawsze mają na to ochotę

  2. Kibic Lecha pisze:

    Panowie takiej informacji jak z Gumnym nie można podawać do wszystkich mediów Transfer Gumnego to kompromitacja Klubu Lech POznan Przykro przykro wstyd a my kibice chcemy czuć dume z Lecha Ogarnijcie się i poprawce poszukajcie winnego tej kompromitacji