Ruszył klubowy program frekwencyjny o nazwie „Lechici”

Wiosną 2018 klub startuje z nowym projektem o nazwie „Lechici”. Dzięki temu projektowi każdy kibic będzie mógł być jeszcze bliżej Lecha Poznań, budować frekwencję na Inea Stadionie i mieć wpływ na lepszą atmosferę wokół Kolejorza. Kibic biorący udział w akcji „Lechici” będzie otrzymał dodatkowe profity w postaci punktów na swoim koncie. Warunkiem jest uczestnictwo w domowych meczach „niebiesko-białych” w Ekstraklasie.


Żeby brać udział w akcji „Lechici” należy przede wszystkim zarejestrować się -> TUTAJ oraz powiązać swoje konto z kontem w systemie sprzedaży biletów. Punkty będzie można zbierać uczestnicząc w ligowych meczach Lecha Poznań przy Bułgarskiej czy robiąc zakupy w klubowych sklepach. Każdy kibic, który zaloguje się na swoje konto oprócz zgromadzonych punktów zobaczy też swoją obecną rangę. Ranga zależy od uczestnictwa w domowych spotkaniach Kolejorza. Im częściej dany kibic chodzi na mecze tym jego ranga będzie wyższa.

W programie „Lechici” dostępnych jest 5 rang – Żak, Młodzik, Trampkarz, Junior i Senior. Awans na każdą kolejną zależny jest od uczestnictwa w domowych meczach ligowych. Wyjątkiem są posiadacze karnetów, którzy automatycznie zyskują rangę Seniora, a także 2000 punktów bonusowych na start + wiele innych przywilejów i gwarantowanych nagród.

O jakich nagrodach czy przywilejach mowa? Przykłady są wyszczególnione poniżej, a komplet nagród można znaleźć klikając -> TUTAJ.

null

Jeżeli dany kibic Lecha Poznań regularnie przychodzi na Bułgarską, to tym bardziej warto, by jak najszybciej zarejestrował się, powiązał swoje konta, wziął udział w programie „Lechici”, budował wyższą frekwencję i dostawał ciekawe nagrody dzięki uczestnictwu w domowych meczach Kolejorza w Ekstraklasie. Warto pamiętać, że zebrane punkty na końcu każdej edycji nie przechodzą na następną edycję. Będzie można je jednak przeliczyć na zniżkę na karnet na kolejny sezon lub rundę lub na zakupy w klubowym sklepie.

Unikalny pogram „Lechici” został stworzony na potrzeby Lecha Poznań i będzie stale rozwijany. Jeszcze w trakcie rundy wiosennej 2018 zaplanowano kolejne ruchy poszerzające możliwości inicjatywy. Zaktualizowane o dostęp do programu zostaną aplikacje „Lech Poznań” oraz „Lech Poznań Bilety”.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <19 komentarzy

 1. Cinek pisze:

  Bardzo fajna akcja, która powinna zwiększyć oglądalność. Z mojej strony dodam, że brakuje czegoś dla kibiców z dalszych odległości. Mam do Poznania 200 km, mimo to byłem już na 3 meczach w tym sezonie, a też chciałbym mieć jakieś przywileje, jednak bardzo ciężko jest coś wymyślić specjalnie dla nas. Chyba pora się przeprowadzić gdzieś bliżej 😀

  • Didavi pisze:

   Proponuję:
   1. Zniżkę na pociąg w dniu meczu
   2. Rabat na rezerwację pokoju w jakimś hostelu
   3. Możliwość spędzenia czasu po meczu w Skyboxie, np. do 2 w nocy 🙂
   Sam chętnie skorzystałbym 😉

 2. chwalip pisze:

  Myślę, że dzięki temu programowi wreszcie doczekamy się na meczu z Termaliką kompletu. Wkurza mnie to bo z Zagłebiem, Sandecją potrafimy zapełnić trybuny a z Termaliką nie.

 3. sas pisze:

  No dobra, wie ktoś jak powiązać konta? Zarejestrowalem sie w Lechici i pokazuje że jestem żakiem a przecież dane są te same.

  • sas pisze:

   Ok. Już znalazłem.

  • legolas pisze:

   Ja w sumie powiązałem swoje, mam numer identyfikacyjny się zgadza, karnet jest, a ranga nadal żak :/ może od pierwszego meczu się zaktualizuje

  • Mary pisze:

   Tej sas, jak to zrobiłeś? Ja jestem żakiem mimo karnetu 🙁

  • Sas pisze:

   Może źle się wyraziłem, chodziło mi że powiazalem konta. Nadal jednak jestem zakiem. Żona utworzyła konto bezpośrednio z tego co posiadała i ma tak samo.

  • Majsiu pisze:

   Panowie spokojnie 🙂 Jak już macie powiązane konta i macie karnet to teraz wystarczy, że za tydzień na meczu z Paprykarzami się odbijecie od bramek i Wasza ranga wskoczy z automatu na Seniora!

 4. Bolek pisze:

  W sumie ciekawa akcja, co prawda skierowana głównie do młodego pokolenia ale brawa dla klubu za każdą taką akcję.

 5. kocianJanTratatam pisze:

  Mam nadzieję że to wypali, projekt jest jedną z najciekawszych rzeczy 'okołoklubowych’ i tych marketingowych w historii nowego Lecha. Poprzednie premie lojalnościowe i zniżki na bankową kartę kibica upadły chyba szybciej, niż się zaczęły. Ktoś w ogóle pamięta jak to miało być pięknie we współpracy bodajże z SGB?

  • Eremita pisze:

   Znizka 1% na karnet za sezon caly czas jest aktywna. Ten program wypalil. Moze z tym tez cos fanego wyjdzie. Czesto cos kupuje w sklepie, wycieczki po stadionie juz nie sa dla mnie atrakcja, ale dodatkowa znizka na karnet to bedzie na pewno cos z czego chetnie skorzystam.

 6. piknik pisze:

  Fajna akcja każda inicjatywa ktora poprawi frekwencje na Bułgarskiej jest dla mnie czymś super. Fakt jest jednak taki że sukces sportowy jest najlepszym wabikiem dla kibica z całym szacunkiem dla Ultrasów żaden doping czy oprawa nie przyciągnie tyle kibicòw ile zwycięstwa i zdobyte kolejne trofea przez naszą drużyne.

  • Sas pisze:

   Jeżeli ktoś chce chodzić na Lecha to nie potrzebuje żadnej ,,marchewki ” a wątpię żeby ktoś poszedł na mecz że względu na jakąś nagrodę. Ale dla wiernych kiboli to fajna sprawa bo oprócz robienia tego co się kocha można otrzymać jakiś bonyfikat.

 7. thor pisze:

  Z Torunia mamy ca 180km, jezdzimy autem, jakaś ulga na zakup paliwa by się przydała? Ale tak czy siak i tak będziemy jeżdzić.

  • legolas pisze:

   W tej kwestii pewnie musieliby dogadać się z konkretną stacją, co pewnie nie jest specjalnie łatwe

 8. arek z Debca pisze:

  Fajna była kiedyś współpraca z MPK i darmowe przejazdy na mecz. Szkoda, że już dawno tego nie ma. Dla mnie ten program nic nie znaczy bo i tak na każdym meczu nie mogę być ale dla tych co regularnie chodzą to fajna sprawa.

 9. R. pisze:

  Przekleję tylko post naszego rzecznika z jednej grupy o marketingu sportowym:

  „Zauważcie panowie, że program – o ile jest otwarty dla wszystkich – ma na celu przede wszystkim podniesienie poziomu frekwencji, czyli nie ma sprawiać, że „karnetowicz” będzie przychodził częściej, bo to praktycznie niemożliwe. Chodzi o to, by największa grupa, czyli tzw. jedno-/dwumeczowcy przyszli na INEA Stadion ponownie. Dla przykładu i czysto w teorii – jeśli spośród naszych 100-120 tysięcy kibiców 80% to ta grupa najrzadziej pojawiająca się na Bułgarskiej, a każdy z nich dzięki temu programowi przyszedł by choć na jeden mecz więcej w skali roku… to odnotowalibyśmy nawet 25% wzrost frewkencji.”

  I na pytanie czy program będzie promowany i jakimi kanałami:

  „Jasne. W tego typu akcjach wykorzystujemy wszystkie możliwe kanały komunikacji. Zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Promocja standardowa w necie, na mieście, w MPK, itd. Zaplanowaliśmy kilka niestandardowych działań, którymi pewnie pochwalimy się również tutaj.”

 10. kocianJanTratatam pisze:

  To chyba logiczne, że celem jest głównie widz który nie pojawia się częściej niż 1-2 razy w rundzie. Gdyby każdy z nich przyszedł choć na 1 mecz więcej i byłoby to wymienne to i tak wzrost byłby spory. I nie ma co oceniać programu wcześniej jak za kilkanaście miesięcy, to dopiero raczkuje.