33 zdjęcia z mroźnego meczu ze Śląskiem

W środowy, lutowy i typowo arktyczny wieczór na Inea Stadionie mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 padł nowy antyrekord frekwencji. Mimo blisko 10 tysięcy uprawnionych do obejrzenia meczu Lech Poznań – Śląsk Wrocław na trybunach zasiadło niespełna 4,5 tysiąca ludzi. Ten kto przyszedł wczoraj na stadion obejrzał bardzo ciekawą końcówkę z bardzo dobrym dla nas zakończeniem.

Po pierwszej słabej połowie w której lekką przewagę mieli goście, w drugiej odsłonie to Kolejorz zdecydowanie przeważał. W końcu zdobył bramkę i równie szybko ją stracił. Na szczęście nie poddał się, grał do końca i strzelił drugiego gola w 90 minucie. Początkowo sędzia odgwizdał spalonego, ale po konsultacji z VAR-em uznał bramkę. Dzięki temu Lech Poznań przed najwierniejszymi kibicami muszącymi znosić ponad -10 stopniowy mróz pokonał Śląsk Wrocław 2:1. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji autorstwa jednego z naszych serwisowych fotografów.

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski