Marciniak rozwiał marzenia

O godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej, początek meczu 26. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, pomiędzy drużyną Legii Warszawa a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia meczowego raportu na żywo z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

2 min. – Już jest praktycznie po meczu. Długa piłka do Vesovicia, który gubi Vujadinovicia i zdobywa gola.
5 min. – Oczywiście po stracie gola Lech nic nie gra.
8 min. – Lech sparaliżowany. Burić łapie główkę Jędrzejczyka po rzucie wolnym.
12 min. – Ataki poznaniaków jak zwykle kończą się na wyjazdach na 30 metrze.
15 min. – Malarz z problemami broni strzał Raduta po ziemi.
15 min. – I znów Malarz! Doskonale broni na linii główkę Vujadinovicia.

23 min. – Gra toczy się głównie w środkowej strefie. Mecz jest wyrównany tylko co z tego skoro Lech przegrywa.
25 min. – Niewiele brakowało, aby Majewski dośrodkowaniem zaskoczył Malarza.
30 min. – Nic się nie działo aż tu po dośrodkowaniu Radović trafia w poprzeczkę.

37 min. – Nic się nie dzieje. Kolejne nudne i usypiające minuty za nami.
45 min. – Do przerwy 0:1. Jedno zagapienie się na samym początku meczu kosztowało Lecha bardzo dużo. Zostało 45 minut. Później może już być po marzeniach.

46 min. – Zablokowany strzał Majewskiego w polu karnym. Po chwili niecelnie uderzał Radut.
51 min. – Legia gra bardzo spokojnie i nie forsuje tempa.
56 min. – Lech jest dzisiaj najgroźniejszy po rzutach rożnych.
57 min. – Gajos dobrze zatrzymuje kontrę Legii.
60 min. – Majewski zdobywa gola, ale ze spalonego.

63 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:1! Co za akcja Raduta na lewej stronie! Rumun podał do Gytkjaera, który wyrównał!

66 min. – Niecelny strzał Majewskiego, który powinien podawać do Kostevycha.
68 min. – Co za fuks! Kucharczyk nie trafił w dobrej sytuacji. W drugiej połowie Legia zaczęła grać dopiero po golu dla Lecha.
72 min. – Dobra akcja lewą stroną, ale zabrakło strzału.
74 min. – Celny strzał Majewskiego po kolejnej niezłej akcji.
75 min. – Odpowiedź Legii. Niezgoda nie trafia.

76 min. – Czeka nas bardzo ciekawy kwadrans. Lech atakując nie może jednak zapomnieć o obronie.
80 min. – Malarz z problemami broni uderzenie Majewskiego!
83 min. – Idzie akcja za akcję. Sporo się dzieje.
85 min. – Karny z kapelusza dla Legii. To się nie dzieje. Legia strzela gola po prezencie od sędziego.
88 min. – Tak się właśnie rozdaje mistrzostwa. W takiej walce nie mamy szans.
90+5 min. – Gajos niecelnie z wolnego.