Pierwsze wiosenne mecze wypożyczonych

Wykorzystując wolny czas średnio co 2 tygodnie w trakcie trwania sezonu 2017/2018 przyglądamy się postępom wypożyczonych lechitów. Aktualnie czasowo w innych klubach przebywa łącznie dziewięciu piłkarzy mających ważne kontrakty z Kolejorzem. Niektóre drużyny w których występują wypożyczeni z Kolejorza zawodnicy rozpoczęły już wiosenne zmagania.

Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice)

Miłosz Mleczko nie zadebiutował w ten weekend w I-lidze, bowiem mecz Puszczy Niepołomice z GKS-em Katowice został odwołany. Za tydzień Puszcza pojedzie na mecz do Opola.

Minuty: 0
Mecze: 0
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Tymoteusz Puchacz (Zagłębie Sosnowiec)

Tymoteusz Puchacz na razie wygrał rywalizację na lewej obronie z Udoviciciem notując w ten weekend pełne 90 minut na boiskach I-ligi. Jego Zagłębie Sosnowiec pokonało na wyjeździe Pogoń Siedlce 1:0 przesuwając się tym samym na 6. miejsce.

Minuty: 90
Mecze: 1
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Na inaugurację wiosny Podbeskidzie pokonało Stomil 1:0 po golu w 90 minucie z rzutu karnego. Paweł Tomczyk nie znalazł się w kadrze na to spotkanie z powodu urazu palca. Jego drużyna przesunęła się na 10. lokatę w Nice I-lidze.

Minuty: 1323
Mecze: 22 (3 w PP)
Gole: 7 (1 w PP)
Asysty: 2
Kartki: 1

Dariusz Formella (Raków Częstochowa)

Mecz Chojniczanka – Raków został odwołany przez zły stan boiska. Za tydzień nowy klub Dariusza Formelli uda się na mecz do Katowic, gdzie 23-latek prawdopodobnie doczeka się debiutu w Rakowie zajmującym obecnie 4. miejsce w I-lidze.

Mateusz Lis (Raków Częstochowa)

Mateusz Lis jest od tej wiosny klubowym kolegą Dariusza Formelli, który wiosną ma mimo wszystko większe szanse na regularną grę niż 21-letni bramkarz. Za tydzień w Katowicach młodzieżowy reprezentant Polski może być tylko rezerwowym.

Minuty: 1260
Mecze: 14 (1 w PP)
Czyste konta: 2
Kartki: 0

Piotr Kurbiel (Olimpia Elbląg)

W ten weekend Olimpia Elbląg w której występuje wypożyczony z rezerw napastnik Piotr Kurbiel miała zagrać na wyjeździe z Gwardią Koszalin. Ze względu na warunki atmosferyczne ten mecz jak cała 20. kolejka II-ligi został odwołany. Za tydzień Olimpia zmierzy się z MKS-em Kluczbork.

Minuty: 944
Mecze: 19 (1 w PP)
Gole: 2
Asysty: 2
Kartki: 0

Marcin Wasielewski (Znicz Pruszków)

Nie dane Marcinowi Wasielewskiemu było zagrać w ten weekend przeciwko Gryfowi Wejherowo, bowiem mecze II-ligi zostały odwołane. Wydaje się, że „Wasyl” wygrał rywalizację w Zniczu, który za tydzień zmierzy się u siebie z Błękitnymi. Lechita ma tam spore szansę na debiut w nowej drużynie.

Minuty: 0
Mecze: 0
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Szymon Pawłowski (Termalica Nieciecza)

Szymon Pawłowski tej wiosny nie ma pewnego miejsca w przeciętnej Termalica. W jednym meczu nie zagrał, w dwóch wszedł z ławki, a w jeszcze innych dwóch spotkaniach wystąpił od początku. W piątek przeciwko Wiśle Płock doświadczony skrzydłowy grał przez pełne 90 minut. Termalika jest na razie przedostatnia.

Minuty: 1334
Mecze: 18 (1 w PP)
Gole: 1
Asysty: 1
Kartki: 2

Dawid Kurminowski (MFK Zemplin Michalovce)

Dawid Kurminowski jest na razie tylko rezerwowym na Słowacji. W 3 meczach Zemplina 2 razy nie podniósł się z ławki, a 1 raz wszedł pod koniec spotkania. W ten weekend jego drużyna wygrała z Ziliną 1:0 i zajmuje obecnie 9. miejsce. Mecz obejrzało niecałe 600 osób.

Minuty: 13
Mecze: 1
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

1. J5 pisze:

Te trzynaście minut Kurmin i w Kolejorzu by załapał. Pytanie czy będzie w stanie wywalczyć miejsce w składzie? Mam nadzieję że tak i pokaże swoją jakość