Aż 122 zdjęcia z rozgromienia Jagiellonii (akt.)

W niedzielne popołudnie w obecności prawie 30 tysięcy ludzi na Inea Stadionie zespół Lecha Poznań przejechał się po liderującej w tabeli Jagiellonii Białystok triumfując aż 5:1, choć przegrywał po 18 minutach 0:1. Kolejorz swoją grą porwał dziś tłumy, lecz do 15 minuty absolutnie nic nie wskazywało nawet na zwycięstwo „niebiesko-białych”.

Mecz Lecha z Jagiellonią zapadnie w pamięci kibiców na długo. Piękna słoneczna pogoda, 0:1, bramka na 1:1 nieuznana przez VAR, w końcu gol na 1:1, a później druga połowa z prawdziwą dominacją Kolejorza, który zmiótł rywala z murawy. Zapraszamy do obejrzenia ponad 100 zdjęć w dwóch różnych galeriach autorstwa naszych dwóch serwisowych fotografów. Jest co oglądać!

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski