Wyniki sondy: Ofensywa największym atutem przed decydującą walką

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z jasnym zapytaniem – Co jest największym atutem Lecha Poznań przed decydującymi meczami w tym sezonie? Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety, które są bardzo wyrównane.


Wielu kibiców Lecha Poznań za najmocniejszy atut przed walką Kolejorza o tytuł Mistrza Polski uważa co innego, zatem rezultaty niedawnej ankiety są dość wyrównane. Najwięcej, bo 27% internautów KKSLECH.com uważa, że największym atutem Lecha Poznań przed decydującymi meczami jest mocna ofensywa, którą wciąż stać więcej.

Ponadto 20,8% ankietowanych za największy atut uznaje najlepszą obronę w lidze, 16,4% silną, doświadczoną i szeroką kadrę, natomiast 13,6% kibiców Lecha Poznań największych szans Kolejorza na tytuł upatruje w regularnym wygrywaniu meczów przy Bułgarskiej. Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów.

W sondzie przez tydzień udział wzięło 5624 kibiców. Wszystkim użytkownikom dziękujemy za oddanie swojego głosu i zachęcamy do licznego udziału w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna jeszcze tej wiosny.


Wyniki sondy: Co jest największym atutem Lecha Poznań przed decydującymi meczami?

27% – Mocna ofensywa, którą wciąż stać na więcej
20.8% – Najlepsza obrona w lidze
16.4% – Silna, doświadczona i szeroka kadra
13.6% – Regularne wygrywanie u siebie
8.3% – Umiejętność gry z czołówką (7 punktów z Jagiellonią i Legią)
7.7% – Trener Nenad Bjelica
3.6% – Ofensywne stałe fragmenty gry
2.4% – Co innego jest największym atutem (napisz w komentarzu co)
0.2% – Terminarz do końca sezonu

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <5 komentarzy

 1. Michu87 pisze:

  Ofensywa lepiej gra, ale cały czas pracować nad skutecznością. Szukać ciekawy rozwiązań przy stałych fragmentach i ćwiczyć gre na jeden kontakt gdy przeciwnik ustawi autobus.

 2. Jam pisze:

  Czyli co? mamy najlepszą ofensywe w lidze? Super.

 3. sz pisze:

  My mocna ofensywa..?? Za sprawą kogo? Jevtica i Gytkjaera? Kto jeszcze?

 4. inowroclawianin pisze:

  W ofensywie jeszcze jest sporo do poprawy. Taki Darko np. nie gra na granicy swego potencjału. Skrzydła grają w kratkę.

 5. Kibic Lecha pisze:

  Panowie Lech to całoś i nie ma podziału na ofensywę i defensywę wystarczy spojrzeć w tabelę wystarczy zobaczyć mecz Lecha i poprostu stwierdzić jest tragicznie słabo