Marzenia mogą się spełnić

O godzinie 18:00 na Inea Stadionie mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17, początek meczu 30. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Górnika Zabrze. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia tradycyjnego i meczowego NA ŻYWO! z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

16:27 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto ze stadionu. Witamy w pięknym słonecznym dniu licząc na choćby brzydkie 1:0. Liczą się tylko 3 punkty!

16:32 – Górnicy starannie oglądają stadion. W Kotle są widoczne elementy oprawy.

16:33 – Poniżej skład Lecha. Na skrzydłach dzisiaj wychowankowie. Situma nie ma w kadrze.

16:34 – Pierwsi kibice są już na stadionie.

16:46 – Czekamy na rozgrzewkę. Elementy do niej są już rozłożone.

16:46 – Przypominamy, że Lech nie przegrał z Górnikiem u siebie od 2003 roku. Na 12 ostatnich domowych spotkań wygrał 10 razy.

16:51 – Poniżej skład zabrzan. Nadal grają na 4-4-2.

17:01 – Drużyny prowadzone przez Marcina Brosza nigdy nie strzeliły w Poznaniu nawet gola. Mimo wszystko Kolejorz musi tutaj wygrać nawet 5:4, by kończyć sezon u siebie. Tylko 1 lub 2. pozycja po 30. kolejce daje taki przywilej.

17:10 – Kibiców powitał właśnie spiker. Poinformował o 40-tysięcznej frekwencji.

17:14 – Bramkarze obu ekip są już na murawie.

17:20 – Co da Lechowi 1 lub 2. miejsce po sezonie zasadniczym? Oprócz gry 20 maja u siebie pozwoli podejmować m.in. Legię w Poznaniu. Gdyby Lech był pierwszy, a Legia trzecia to ten mecz odbyłby się w ostatniej kolejce. Najpierw trzeba jednak ograć Górnika.

17:21 – Obie ekipy w komplecie na rozgrzewce. Do meczu 40 minut.

17:28 – Nad stadionem mamy piękne błękitne niebo i ani jednej chmurki. Warunki do gry są idealne, a zwłaszcza w porównaniu z tym, co było tutaj na przykład 28 lutego.

17:35 – Skuteczność trenera Dawidziuka na rozgrzewce słaba 🙂 z 5 metrów trafił w trybuny. Mimo wszystko ciąg na bramkę ma cały zespół 🙂

17:36 – Kocioł wygląda optycznie bardzo dobrze. Jest już zapewniony w mniej więcej 80%.

17:43 – Na kartki musi dziś uważać Trałka, który jest zagrożony. Za to Gytkjaer może zaliczyć 6 kolejny mecz z golem.

17:45 – Do meczu kwadrans. Na obiekt wchodzi coraz więcej kibiców. Lech ostatni raz stracił gola w 30. kolejce w 2009 roku. Od tamtej pory zaliczył m.in. 5 kolejnych zwycięstw.

17:47 – Obie drużyny zakończyły rozgrzewkę. Emocje coraz większe…

17:50 – Spiker czyta składy. 10 minut!

17:51 – W mieście korki m.in. ze względu na Motor Show na MTP. Wielu kibiców dotrze zapewne już po 18:00.

17:53 – Dziś w ramach cyklu „Oko na grę” będzie Tymoteusz Klupś.

17:56 – Obie drużyny już na murawie. Hymn Lecha śpiewają kibice. Stadion wygląda pięknie.

18:00 – Mecz będzie opóźniony z powodu serpentyn. Czekamy.

18:03 – Kibice Górnika wchodzą cały czas na stadion. Jest z kilkaset osób.

18:03 – Wszystkie mecze muszą rozpocząć się o tej samej godzinie, więc czekamy.

18:05 – I jeszcze raz 🙂 a na Cracovii już grają, bo tam nie miał kto rzucić serpentyn.

18:07 – Je*ać PZPN – z trybun

18:09 – I 3 raz.

18:12 – Czekamy… Na innych stadionach przeważnie też nie grają.

18:14 – 4 raz.

18:18 – Znowu.

18:19 – Jagiellonia już przegrywa, a w Poznaniu zaczęli grać.

18:32 – W Białymstoku już 0:2.

18:41 – Legia prowadzi, więc koniecznie trzeba wygrać.

Trybuny podczas meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze (07.04.2018):

16 min. Gramy od tej minuty.
16 min. – Niecelny strzał Gajosa.
21 min. – Na razie wyraźna przewaga Kolejorza.
25 min. – Płaski strzał Gajosa broni Loska. Wcześniej ładną akcję przeprowadził Klupś.
29 min. – Lech ma optyczną przewagę, jednak groźnych sytuacji nie ma za wiele.
31 min. – Pierwszy i niecelny strzał Górnika.

35 min. – Majewski zderzył się z zawodnikiem Górnika głowami. Na razie leży.
36 min. – Strzela Klupś! Obrońca wybił piłkę z linii bramkowej! Co za pech!
41 min. – Błąd Gumnego. Sytuację wyjaśnił Dilaver.
45 min. – Musi Lech gra lepiej, by wygrać, Na razie jest trzeci w tabeli.

45 min. – 16 minut doliczonych w tej połowie.
45+1 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! 1:0! Jóźwiak urwał się lewą stroną i strzelił gola po długim rogu!
45+3 min. – Niecelny strzał Majewskiego z daleka. Mógł podawać.

45+6 min. – W Lechu wiecznie ktoś leży. W dodatku przed chwilą Kostevych wybił piłkę w ostatniej chwili!
45+8 min. – Górnik mocniej zaatakował.
45+11 min. – Niebezpieczna strata Klupsia. Na szczęście Gajos wszystko wyjaśnił.
45+12 min. – Aj! Złe podanie Gumnego z prawej strony. Szkoda. Mogło być 2:0.
45+14 min. – Dwa zmarnowane rożne przez Lecha. Za chwilę Jóźwiak walecznie zatrzymał kontrę.
45+15 min. – Ufff! Putnocky szczęśliwie broni strzał przy słupku!
45+16 min. – Do przerwy 1:0.

46 min. – Gramy. Legia 2:0, Jaga 0:2. Lech będzie pewnie 1 albo 3.
48 min. – Celny, choć za lekki strzał Kosti.
50 min. – Majewski do Gytkjaera. Ten nie oddaje strzału, bo robi to Klupś. Za lekko.
50 min. – Odpowiedź Górnika. Broni Putnocky.
54 min. – Kocioł pod bramką Lecha po wolnym Górnika. Czasami jest gorąco…
58 min. – Koronkowa akcja Lecha po której Gajos nie trafia na pusta bramkę! Tak nie można!

66 min. – Kiks Gytkjaera w dobrej sytuacji. Brakuje gola na 2:0 dla spokoju.
66 min. – Niecelny strzał Majewskiego z daleka.
69 min. – Niestety leży Trałka i się nie podnosi. Wcześniej leżeli Majewski i Dilaver, jednak obaj wstali i grali dalej.
71 min. – Wstał i gra. Czekamy na gola dla Lecha. Jest on bardzo ważny tylko najpierw muszą być strzały.
75 min. – 1:1. Barkroth zagrał ręką i Kądzior trafił z karnego.

78 min. – Przy tym wyniku Lech jest trzeci. Jak wygra – będzie pierwszy.
79 min. – Loska broni strzał Kosti z wolnego.
81 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAŁKA !!!!!!!!!!!!!!!! 2:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ależ wjechał!

83 min. – Gytkjaer psuje kontrę złym podaniem.
90 min. – Jeszcze 6 minut nerwów.
90+2 min. – Tomasik nie dał rady zamknąć podania Khoblenko.
90+4 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJEEEEEEEEEEEEEEWSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

99+6 min. – KONIEC! Lech liderem!

KKS Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:1 (1:0)

Bramki: 45.Jóźwiak 81.Trałka 90+4.Majewski – 75.Kądzior – k.

Asysty: 1:0 – Gajos, 2:1 – Majewski, 3:1 – bez asysty

Żółte kartki: Gajos – Urynowicz

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Widzów: 36941

Lech: Putnocky – Gumny, Dilaver, Vujadinović, Kostevych – Trałka, Gajos – Klupś (73.Barkroth), Majewski, Jóźwiak (78.Khoblenko) – Gytkjaer (87.Tomasik).

Rezerwowi: Burić, Janicki, Tomasik, Moder, Serafin, Barkroth, Khoblenko.

Górnik: Loska – Wieteska, Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz – Kądzior, Matuszek (89.Olszewski), Żurkowski, Kurzawa – Hajda (66.Ambrosiewicz), Urynowicz (89.D.Pawłowski).

Rezerwowi: Pawłowski, Olszewski, Ambrosiewicz, Grendel, D.Pawłowski, Wiśniewski, Liszka,

Kapitanowie: Gajos – Matuszek

Trenerzy: Bjelica – Brosz

Stan murawy: Bardzo dobry (równa płyta boiska)

Pogoda: +15°C, słonecznie

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski

212 komentarzy

1. Kuba1994 pisze:

Znów pokazaliśmy charakter!! Pięknie Lech, mamy lidera!! Jaga i Legia u siebie!! Coś pięknego!

2. Przemyk pisze:

Brawo Maja!!! 3:1 i jestesmy liderem 🙂

3. Legat pisze:

Brawo chłopaki!

4. Czlo pisze:

Majewski chyba przeczytał komentarze ze śmietnika, że zawsze strzela w bramkarza, smutno mu się zrobiło i stwierdził, że dla odmiany nie strzeli w bramkarza. 🙂

5. Gorac pisze:

Szach mat!!!

6. ketjow1978 pisze:

Brawo, o to chodzi. Nawet jak brakuje jakości, bo są kontuzje czy kartki to walką można nadrobić

7. africaislam pisze:

Świetnie zagrali! Klupś, Jóźwiak dzięki

8. Mar_Pa pisze:

Brawo kolejorz !
    Od dłuższego czasu wyśmiewałem kalesony a tu chłopak od kilku meczy gra aż miło 🙂
    Ułożyło się to wszystko dla nas idealnie

9. Luk pisze:

Górnik przebiegł 130km. Wow. To chyba rekord sezonu?

10. arek z Dębca pisze:

Nie wierzę kur….. a 20 mają będę w Gruzji… Ja pier…… 5 tygodni temu jak załatwiałem wyjazd to nie mogłem tego przewidzieć….

11. Pawelinho pisze:

Podsumowując w pełni zasłużone zwycięstwo Lecha, który potwierdził tym wynikiem, że jest w dobrej formie. Wynik 3:1 mówi sam za siebie chociaż szkoda tej przypadkowej ręki Barkrotha dzięki, zabrzanie zdobyli bramkę.

15. melon1922 pisze:

Trałka jesteś legendą LECHA!!!To jest to!!!

16. rafik2a4 pisze:

No to korona na pierwsze danie.
    Brawo, brawo,brawo…

17. Alcatraz pisze:

Ciężko było, ale suma summarum radocha jest ogromna!
    Brawo za determinację i świadomość!

18. niewojnie pisze:

Odnosi się wrażenie, że Bankroth ma z garem. Jak się nie ogarnie niech wyp… . A w ogóle brawo Lech. Niemożliwe staje się faktem. Jeszcze tylko siedem do przodu i będzie pięknie!!!

19. niewojnie pisze:

Trałka wszedł do historii

20. Kubek1981 pisze:

Nie wiem co napisać po meczu. Gdybym spotkał Trałę to biłbym pokłony! Szacun!!!!

21. Michu87 pisze:

Zasłużona wygrana Lecha ciężka bo ciężka, ale zasłużona. Przez głupotę Barkrotha, ewidentnie widać w jego grze, że mózg za nogami nie nadążą. No ale nic najważniejsze 3 pkt i lider po rundzie zasadniczej.

22. Kuba pisze:

Warszafka próbowała jak mogła zadziałać z karnym , ale JEDEN JEST MISTRZ POLSKI!!!!!!!

23. JR (od 1991 r.) pisze:

Sprawiedliwości stało się zadość!!!

24. gruh pisze:

Ależ MECZ! Kurwa jasna ale ten Lech jest mocny! Grają jak prawdziwi wojownicy. Twardziele

25. LP88 pisze:

Jest pięknie ! Tak trzymać ! Najpiękniejsze jest to, że widać walkę w kilku ostatnich meczach,która daje punkty i gole. Oby to wszystko trybiło do końca sezonu ! Hej Lech !

26. greg pisze:

Na wyjazdach dwie Wisły i LUBIN

27. MARCINzKalisza pisze:

Mamy lidera Kolejorz mamy lidera mamy lidera Kolejorz mamy lidera!!!!! Brawo Lech!!!!

28. Bolek pisze:

Brawo Leszku, po prostu brawo! 🙂

29. 07 pisze:

No. Można ? Można! Pan piłkarz Łukasz Trałka. 🙂 i wszystko jasne.

30. tomekmec pisze:

Była kiedyś taka fajna książka – „ Znaczy kapitan”. Niekoniecznie trzeba nosić opaskę by być kapitanem. Łukasz wznieś ponownie ten puchar !!!!

31. Michu87 pisze:

A ja bym chciał już przed meczem z legią mieć mistrza zapewnionego. ;D

32. John pisze:

Młodzi zaimponowali najbardziej.Wcześniej nawet nie mieli za bardzo szans na grę ,Klupś czy Jóźwiak,a tu tyle kontuzji,wychodzą na bardzo ważny mecz i dają radę bez problemu.
    Lech jest teraz zespołem ,każdy kto gra daje z siebie maxa.Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego,wcześniej tego brakowało.Tego chyba nie da się spiepszyć.

33. deel pisze:

Jak przeczytałem przed meczem, że Jagiellonia od sezonu 1991/2 nie wygrała u siebie z Wisłą Płock to pomyślałem – no fajnie, ale to historia. A tu taka niespodzianka!!!
    Lech zagrał na swoim normalnym ostatnio poziomie. Czyli dobrze. Odstawali od tego Kostewycz (dlaczego grał zamiast Tomasika??) i Barkroth, który robi wszystko żeby przekonać otoczenie, że jest beznadziejny. Ładna akcja i bramka Jóźwiaka – cholernie ważny gol Trałki (6 w sezonie!!) – gol trzeci to zwieńczenie dobrej gry Majewskiego.
    Karny dla Górnika, niestety, słusznie podyktowany – szwed zachował się jak młodzik we własnym polu karnym. Oby wyleczyli się Situm i Radut. Wróci po pauzie za kartki Jevtić i… do przodu.
    P.S. Kurde, ależ to były emocje…

• Misha pisze:

… ja mam jeszcze nadzieje ze Makuszewski wroci

• deel pisze:

To prawda. Wróci. Myślę jednak, że raczej będzie to budowanie formy na mistrzostwa. I życzę mu aby na nie pojechał.

34. tylkoLech pisze:

Jest pięknie! Wielkie brawa ?Kolejorz. Dzięki za walkę i lidera ?. Niech już tak zostanie. Łukasz Trałka – kapitan jest tylko jeden. Cieszy, że Maja trafił, należało mu się za ostatnie mecze. I raczej Tomasik za Kostewicza

35. kilo82 pisze:

Ciężko przyszło to zwycięstwo, ale brawo za walkę do końca, kolejny raz pozytywna reakcja po straconym golu – brawo panowie!

36. kibol z IV pisze:

To jest ostatnia zmiana na pozycji lidera…MISTRZ POWRACA !!!

37. adamidlo pisze:

Na wyjazdach 7 pkt u siebie wszystko do przodu i jest Mistrz!

38. Citizen pisze:

A mówili, że kiks to nie ręka. 🙂
    Ja się sobie samemu nabije to się nie liczy. Frankowski musi się dotyczyć. No albo studiował z Marciniakiem.

39. kibol z IV pisze:

@soku – „Nigdy się nie poddawaj , bo jeśli przejdziesz najgorsze chwile , to znaczy że zasługujesz na najlepsze”….spółdzielco coś na co nie zasługujesz
    Chciałbym zobaczyć teraz twoją gębę :):):)….JEDEN JEST MISTRZ POLSKI !
    ten z Poznania…ten co się nie rozkracza…

40. Ekstralijczyk pisze:

Bez dwóch zdań zasłużone zwycięstwo Lecha.

Po przypadkowej ręce Barkrtoha zamarłem, że cały wysiłek może pójść na marne, ale zespół pokazuje pazur i charakter.

Brawo.! 🙂

41. Wlkp. pisze:

Brawo Lech ?

42. Jack pisze:

Karny z dupy jest przepis że przy błędzie technicznym nie ma karnego.

• Soku pisze:

W takich układach na Ł3 ciągle by se wiatraki robili przy wrzutkach rywala na swoje pole karne. A Marciniaki i inne Sraczkowskie by przybijali, że to techniczne błędy były.

43. Robert pisze:

Kibole. TRAŁKA MR. LEGEND ! Kapitan z krwi i kości. Po słynnej pałce i odebraniu opaski nie jeden by gwiazdorzył. Łukaszu pokłony !

44. slash pisze:

No i git. Po raz kolejny po stracie bramki nie opadaja naszym łapy, a ruszają by błyskawicznie strzelić. Wteszcie mogę zaznaczyć ” takiego Lecha chcę oglądać”, A teraz po MP.

45. Slawek1978 pisze:

Brawo Koolejorz !!! Walczymy dalej krok po kroku .

46. roby pisze:

Brawo dla wszystkich ? oby tak do końca sezonu ? ?

47. Rado pisze:

Brawo po bramce na 1-1 prawidłowa reakcja.Zwycięstwo.Lidera mamy na Mistrza Polski czekamy

48. Kibok pisze:

Szczerze to huj Lechowi w dupe i to taki prosto w mordę,!

• alf pisze:

boli kurwo? ma boleć!

• zibi pisze:

Szanowny panie „Kibok”, chyba się panu paluszek omsknął z ległej klawiatury. Spokojnie, wygra lepszy, czyli Kolejorz!

• Siódmy majster pisze:

@Kibok-dzikusie ze stepu.Chuj nie pisze się przez „h”.A teraz kombinuj ze swoją bandą jakiemu sędziemu i ile dać w łapę abyście wyprzedzili Kolejorza.Bo o własnych siłach nie dacie rady.

49. Kolejorz Dania pisze:

Dziekujemy za fantastyczne emocje. Zespol na medal a jeszcze lepsi kibice, wlasnie dla nich rownierz warto przyjezdzac na Bulgarska. W gore serca, tylko Lech.

50. zibi pisze:

Jest dobrze, ba, jest bardzo dobrze. Wszystko układa się po naszej myśli. Przed chwilą obejrzałem powtórkę meczu iiiiiiiiii… jak zawsze byłem na innym meczu niż komentatorzy „legła +”. Może by tak klub coś z tym zrobił? Taką stronniczość stacji tv można przeliczyć na straty finansowe związane z utratą wizerunku marki jaka jest KKS Lech. Jak można z jednej strony przeznaczać poważną kasę na promocję a z drugiej pozwalać na ruganie tej marki? Sprawa do przemyślenia i załatwienia.
    Na koniec dziękuję całej drużynie za zaangażowanie i pokazanie klasy sportowej. Brawo KOLEJORZ!!!

• Grimmy pisze:

Walka z wiatrakami. Zresztą, C+ traci prawa do transmitowania naszej ligi, więc tym bardziej nie ma sensu podejmować teraz żadnej walki z nimi…

51. Siódmy majster pisze:

Nie odkryję Ameryki gdy powiem,że na końcu sezonu przy równej liczbie punktów wyższe miejsce zajmie ten, kto był wyżej w tabeli po 30 kolejce.Wyżej jest Lech i ma punkt przewagi nad konkurentami.Oznacza to,że Jaga i Bladź muszą zdobyć 2 pkt. więcej od nas.Mamy dobrą pozycję startową i trzeba tego „tylko” nie spieprzyć.Po majstra Kolejorzu i po… zmianę mojego nicku 😉

• Tomasz 1973 tel. pisze:

Gdy wygrałeś „użytkownika roku” wszyscy Ci tego zyczylismy, więc musi się sprawdzić!

52. Kevol pisze:

Coś pięknego ! Wspaniały Lech !

53. undertheskin pisze:

Piłkarze Lecha i trener doszli w końcu do wniosku, że chcą być mistrzem Polski. Teraz, kurwa, bierzcie co Wam się należy.

54. RobertLech!!! pisze:

Nie moglem ogladac meczu, bo bylem w pracy. Coz za wspanialy wieczor dla nas, obysmy wytrzymali cisnienie i dowiezli lidera do konca sezonu. Wszyscy kibice Kolejorza, jestesmy spragnieni mistrzostwa – potrzebujemy tego jak tlenu. Brawo dla Bjelicy za ogarniecie sie w decydujacym momencie, oby tak dalej. Mistrz powrocil, ma sie zdrow!!!

55. aaafyrtel pisze:

trzeba podziękować stiliciowi… miał piękną asystę i jeszcze piękniejszą bramkę… odżył w tej północnej wiśle…

56. 1909 pisze:

Jest przygotowana podstawa do końcowego sukcesu 20 maja o ok. 19.50. Gratulacje. Co zrobili Panowie w Canal + po zakończeniu wszystkich spotkań? Zajęli się niebywałym sukcesem Wisły Płock i ich trenera Brzęczka. Są typowani zdaniem tych żałosnych ekspertów czarnym koniem dalszej częśći rozgrywek. A ja im na to: Mistrz! Mistrz! Kolejorz!

57. Michu73 pisze:

Brawo KOLEJORZ! Kolejny raz bramka przeciwnika powoduje, ze włączamy wyższy bieg i „walcujemy” rywala. W tym zespole są jeszcze rezerwy. Po Mistrza KOLEJORZ!

58. inowroclawianin pisze:

Od meczu z legła pokazują, że chcą zdobyć MP. Dali znów radę przy niekorzystnym wyniku. Bardzo ciekawy mecz trzymający w napięciu niemal do końca. Barkroth nie powinien już murawy powąchać w tym sezonie. Ciekawe czy ten transfer jeszcze wypali.. . Brawo młodzi, brawo Tralka! Jesteśmy blisko celu.

• kksjanek pisze:

Barkroth pewnie umiejętności ma na takim poziomie, że byłby tu jednym z lepszych skrzydłowych, jednak głowę ma słabą. Jego psychika jest na poziomie Keity, z niego już pożytku nie będzie, w Lechu już za dużo w ostatnim czasie było zawodników, którzy w ważnych meczach się spalali. Mimo, że nie raz skład mieliśmy niezły, to jednak zawodnicy byli słabi mentalnie, co skutkowało przegranymi w ważnych meczach, oraz brak odrabiania strat. W tym sezonie jest paru zawodników, którzy ciągną resztę mentalnie, Dilaver, Trałka, Gytkjaer, to wpływa na resztę, młodzi też mają mega pewność siebie. Na ten moment drużyna mentalnie daję radę, ale największy sprawdzian przed nimi, bo ostatni mecz na Bułgarkiej prawdopodobnie będzie decydował o mistrzostwo, pełny stadion, odwieczny rywal, wtedy głównie liczyć się udźwigniecie presji. Jak łatwo przegrać mecz w głowie mieliśmy przykład wczoraj w Gdańsku.

Keita to był taki typowy flejtuch, a Barkroth – który jeszcze pewnie dostanie szanse – to przecież skrzydłowy, co on w ogóle robił na własnym polu karnym?

• kibol z IV pisze:

@soku – Może chciał spółdzielnie zakładać…

59. LECHITA Z WYSPY pisze:

Brawo Kolejorz!!!!O to chodzilo!!!!
    Co do meczu to wynik lepszy niz gra.Cieszy to ze nie jestesmy uzaleznieni od napastnikow bo zawsze ktos strzeli jesli nie oni.
    Lech ma ogromny potencjal na to by dobrze grać i osiągać wyniki na miarę Lecha Poznań.
    Młodzi ogromny plus.Jak widać nie zawsze potrzeba wypożyczać młodych żeby się ograli,czasami wystarczy dac szansę po prostu.Klups robi furorę bo wszedł do składu z marszu bez żadnej tremy i zasuwa aż miło patrzeć.
    Trener i drużyna zrobili swoje i osiągnęli cel pierwszy czyli lider po rundzie zasadniczej. A to wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich piłkarzy i zmianie myślenia trenera który wrócił na ziemię i zaczął twardo po niej stapac.
    Tralka,Gajos i Maja są w życiowej formie,szybkie skrzydła które robią przewagę w kontrataku.
    Teraz zaczynamy ostatni etap w walce o końcowy sukces który może spełnić marzenia nas wszystkich!!!
    Pozdro
    HEEJ LEECH!!!!!!!

60. Marcar pisze:

Emocje związane z 1 miejscem są ale balonik szybko pierd….

61. tony pisze:

W ostatniej kolejce będzie robiony szpaler dla Legii zobaczycie…

• RobertLech!!! pisze:

Nawet jesli, hipotetycznie teczowa przyjechala by tu z 4 punktami przewagi i przyklepanym mistrzostwem, nikt jej szpaleru nie zrobi. Widziales kiedys, zeby prostytutke oklaskiwano – no wlasnie. Druga sprawa, do takiej sytuacji nie dojdzie, wiec przestan latac w oblokach.

62. A1992W pisze:

Reiss: – Boli to, że Lech nie gra na swojej licencji, tylko na licencji Amiki.

63. Tomasz 1973 tel. pisze:

A to warszawskie gówno skąd się urwało i to odrazu trzech?

64. kksjanek pisze:

Brawo drużyna! Coś co miesiąc temu wydawało się nierealne, staje się faktem. Nie musimy się patrzeć na nikogo, mamy mecze z Legią i Jagą u siebie. Jednak różnica punktowa jest mała, dlatego trzeba grać swoje i nie ma miejsc na stratę punktów. Ostatnie 4 spotkania w naszym wykonaniu to mistrzostwo, 4 pewne wygrane, z ciężkimi rywalami (no może oprócz Lechii), do tego w dwóch meczach odrobili straty, a we wczorajszym pokazali charakter tracąc bramkę na 1-1, 15 minut przed końcem meczu. Jest radość, wielka radość! Lecz trzeba już myśleć o kolejnym spotkaniu obyśmy 20 maja spotkali się wszyscy na mistrzowskiej fecie, czego sobie i Wam życzę!

65. Didavi pisze:

Kilometry pokonane, gardło zdarte, ale lider jest nasz! Pięknie! Wszystko zależy wyłącznie od nas. Kolejny raz podnosimy się po stracie bramki, co jeszcze nie tak dawno było naszym wielkim problemem. Teraz wygląda, że znamy swoją wartość i bierzemy co nam się należy bo po prostu w każdym meczy jesteśmy lepsi. Ale z koronacją się wstrzymajmy. Grając swoje i tak nikt nas nie powstrzyma!

66. ArekCesar pisze:

No i co! No i co! Momy To! ?

67. ArekCesar pisze:

A w studio ligi+legła znowu zmieniają zasady karnego za rękę. Ostatnio było że za błąd techniczny się nie karze karnym. Ale nie przeciwko Lechowi. Chyba nie dopisali mendy w przepisach. Teraz to ewidentny karny dla nich.
    Trałka km jednak zabił radość w całej stolycy.

• aaafyrtel pisze:

chłopie, powtarzam się, ale co chwila wyskakują tu ci, co komentują stolcocentryczne mendia… je trzeba olać, koniec kropka.

• b77 pisze:

najlepsza jest zawsze interpretacja przepisów pana Sławka S., który dostosowuje wypowiedź do swoich poległych przekonań

68. Jack pisze:

Media można olać ale nie to co wyrabiają sędziowie.Nie zawsze da się odrobić to co czarni wydrukują.Ostatnio było kilka sytuacji w których po błędach technicznych nie dyktowano karnych a tłumaczono to tym że zmieniły się przepisy. Jak widać przepisy zmieniają się w zależności od tego który zespół gra.I trzeba o tym mówić bo inaczej sędziowie będą jeszcze bardziej drukować.

naturalnie gwizdacze to najważniejsi grajkowie są… ich pracę trzeba oceniać, ale nie poprzez stolcocentryczne mendia… na marginesie, ktoś zna te aktualne przepisy odnośnie karnego za rękę? no więc, gwizdaczy trzeba oceniać zgodnie z tymi przepisami, ale najpierw je trzeba znać!!!