115 zdjęć z meczu dającego fotel lidera + film 4K

W piękną słoneczną i kwietniową sobotę na Inea Stadion mieszczący się przy ulicy Bułgarskiej 17 przyszło ponad 36 tysięcy ludzi, którzy głośnym dopingiem przez ponad 90 wspierali Kolejorza w walce o 8 z rzędu zwycięstwo u siebie i 4 z kolei ligowe. Po zaciętych zawodach Lech Poznań wygrał z Górnikiem Zabrze 3:1, choć do 94 minuty nie był pewny triumfu w tym bardzo emocjonującym spotkaniu.

Wczoraj na Bułgarskiej było dosłownie wszystko. Piękna pogoda, tłumy kibiców, świetny doping, piro, oprawa, ładne gole, zacięty mecz, emocje do 94 minuty, a na końcu zwycięstwo Lecha Poznań, które dało Kolejorzowi fotel lidera. Zapraszamy do obejrzenia 115 zdjęć autorstwa 3 naszych serwisowych fotografów. Poniżej znajduje się także filmik w jakości 4K z oprawą.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski