Twój Kolejorz – kolejna klubowa ankieta na temat Lecha Poznań

W poniedziałek, 9 kwietnia klub wystartował ze specjalną ankietą skierowaną do kibiców Lecha Poznań, która po raz trzeci została przygotowana wraz z firmą Sport Analytics. Ankieta mająca pomóc Kolejorzowi stać się jeszcze lepszym klubem składa się z kilkudziesięciu pytań i jest utworzona na bazie dwóch poprzednich, które również zostały przeprowadzone wśród kibiców w kwietniu.


Ankieta „Twój Kolejorz” dostępna -> TUTAJ dotyczy wielu tematów. Biletów, chodzenia na mecze, czystości obiektu czy różnych innych spraw związanych z Lechem Poznań. Władze Kolejorza chcą poznać opinie kibiców, jak obecnie funkcjonuje klub i jak ma funkcjonować w przyszłości. Badanie jest bardzo rozbudowane. Żeby rozwiązać ankietę trzeba poświęcić kilkanaście minut, choć warto to zrobić.

Każdy z kibiców Kolejorza, który przebrnie przez całą ankietę składającą się z prawie 50 pytań na różne tematy będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do zgarnięcia jest 5 karnetów na cały przyszły sezon, a także 10 voucherów o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w klubowych sklepach. Losowanie nagród odbędzie się po zakończeniu zbierania informacji.

Klub pierwsze wnioski na temat ankiety może wyciągnąć dość szybko. Sama ankieta „Twój Kolejorz” potrwa przez kilka najbliższych dni. Później firma Sport Analytic przekaże jej wyniki do SKLP, a klub poinformuje o rezultatach ankiety przed rozpoczęciem przyszłego sezonu 2018/2019.

Klubowa ankieta dla kibiców Lecha Poznań – „Twój Kolejorz” znajduje się -> TUTAJ

Przy okazji wszyscy internauci KKSLECH.com wypełniający ankietę w jej 32 pytaniu mogą zaznaczyć nasz serwis. Z góry dziękujemy.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 6

 1. rakuda pisze:

  „Opisz wagę, jaką przywiązujesz do każdego z wymienionych elementów używając cyfr w skali od 1 (nieistotny) do 10 (bardzo ważny).”

  Niech ktos tym cwokom od ankiety wytlumaczy roznice miedzy cyfra a liczba. Niech jeszcze napisza wybierz litere „tak” lub „nie”.

 2. Cinek pisze:

  Zrobione, kkslech zaznaczone :)

 3. sp pisze:

  Poszło szybko i sprawnie i oczywiście napisałem o was

 4. ArekCesar pisze:

  Poszło. Nic o was bez nas :)

 5. aliz pisze:

  poszło – o Was nie zapomniałam :-)

Dodaj komentarz