Czy warto grać w Polskie Lotto?

Już od dawna gry losowe są bardzo popularne w Polsce. W głównej mierze jest to zasługa polskiego Lotto, które króluje w naszym kraju od ponad pół wieku. Polskie Lotto powstało dokładnie w 1957 roku, a nazwa zmieniana była kilkakrotnie. Na samym początku loteria nazywała się „Totolotek”, następnie nazwę zmieniono na „Duży Lotek”, a dziś nasza loteria narodowa nosi bardziej współczesną i wpisującą się w trendy nazwę – „Lotto”.


Co sprawia, że loterie są tak popularne nie tylko w naszym kraju ale i na całym świecie, co jest przyczyną tego, że ludzie masowo wykupują losy podczas kumulacji? Odpowiedź jest prosta – marzenia! Każdy z nas je posiada i na pewno każdy chciałby aby się spełniły. Oczywiście nie zawsze związane są one z pieniędzmi, jednak najczęściej tak właśnie jest. Dodatkowo nadzieje na wygraną rozpalane są za każdym razem gdy dowiadujemy się, że kolejna osoba została milionerem dzięki loterii. Dążymy do spełnienia swoich marzeń, a gdzie jak nie w lotto można wygrać tak duże pieniądze?

Ekscytacja, adrenalina, nutka niepewności też sprawiają, że chętnie gramy w loterie. Dziś dodatkowo mamy to ułatwienie, że w większość popularnych loterii możemy zagrać przez Internet, także w Polskie Lotto! Nie trzeba już specjalnie iść do kolektury, wystarczy włączyć laptopa, komputer czy smartfona i można grać online.

Dzięki loteriom online Polacy mają szansę brać udział na przykład w lotto Eurocjackpot, Mega Millions, Powerball czy SuperEnalotto. Jeszcze do niedawna nie mieliśmy takiej możliwości, a dziś świat loterii stoi przed nami otworem i możemy grać w najbardziej popularne gry losowe na świecie.

W Internecie możemy również sprawdzić wyniki dużego lotka online, nie tylko te aktualne ale również archiwalne. Dla wielu graczy wyniki poprzednich losowań są istotne w tworzeniu swoich systemów gry. Jednakże należy pamiętać, że loterie to gry losowe w których w głównej mierze liczy się szczęście.

Jesteście ciekawi jaka była najwyższa kumulacja w polskim Lotto? Doszło do niej w 2016 roku i była to najwyższa dotychczasowa kumulacja, wynosiła aż 57 804 715 zł, jednakże została ona rozbita przez trzech graczy co oznacza, że została między nich równo podzielona. Natomiast najwyższa wygrana w historii polskiego Lotto wynosiła 36 726 210 zł i zgarnęła ją jedna osoba w 2017 roku. Ponieważ w naszym lotto wysokość nagrody w porównaniu do loterii międzynarodowych jest dość niska to szanse na wygraną są o wiele większe.

Jeżeli jednak szukacie lotto w którym można wygrać naprawdę wielkie pieniądze to polecamy wam Eurojackpot! Co prawda szanse na zdobycie głównej nagrody są mniejsze niż w polskim Lotto, jednakże pula na wygraną I stopnia wynosi aż 10 000 000 euro, a w trakcie kumulacji najwyższa wygrana może wynosić nawet 90 000 000 euro czyli aż 375 000 000 zł.

Eurojackpot to niesamowicie popularne lotto, które dostępne jest w 19 krajach europejskich, do których należą: Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Norwegia, Niemcy, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Włochy i oczywiście Polska. Losowanie Eurojackpot odbywa się w każdy piątek, a wyniki można bardzo szybko sprawdzić online.

Nie da się ukryć, że wygrana w lotto online to ogromna szansa na spełnienie marzeń. Warto jednak mieć przejrzysty plan na to co zrobimy z tak dużymi pieniędzmi aby ich po prostu nie roztrwonić. Niestety wielu ludzi, którzy nagle stają się milionerami podejmują błędne decyzje. Warto sprawić aby wygrana była początkiem pięknego i dostatniego życia, a nie tylko chwilowym oderwaniem od rzeczywistości.

(Artykuł sponsorowany)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <12 komentarzy

 1. Nostradamus pisze:

  Nie przeczytam bo mnie to nie interesuje ale szacun za współprace

 2. Pan Tehu pisze:

  A mi to lotto ?

 3. Franco pisze:

  Warto grać. Bo można wygrać główną wygraną,
  założyć firmę, dojść do jeszcze większych pieniędzy,
  i potem różne rzeczy sponsorować 😉

 4. Stanlech pisze:

  A co to ma do Kolejorza?

  • Pawelinho pisze:

   Jakbyś nie zauważył Kolejorz gra w Lotto Ekstraklasie więc trochę ma.

  • Stanlech pisze:

   No dobrze ale to nie jest strona poświęcona opisywaniu sponsorów naszej ligi tylko strona o Kolejorzu. Nieoficjalna strona która podaje wiarygodne informacje i ten artykuł jest trochę oderwaniem od tematu. Nie takich artykułów na tej stronie oczekuje

 5. ojciec pisze:

  Odpowiedź na pytanie, zresztą zgodnie z prawem nagłówków Batteridge’a: nie.
  Pieniądze przeznaczone na gry losowe pracują w sposób przewidywalny zainwestowane w biznes, który gwarantuje zwrot.

  W każdym razie – jeśli ma to być native advertising – to gratuluję przychodu serwisowi.
  Mam nadzieję, że kampania rozliczana była flat fee (pewnie jakieś 5000 zł net net) a nie w dziadowskim cpa.

 6. Nick pisze:

  Nigdy nie gralem w Lotto i nie mam zamiaru. Prawdopodobienstwo wygranej jest mniejsze niz prawdopodobienstwo znalezienia skrzyni zlota w lesie. Dlatego wole chodzic po lasach 🙂
  A jezeli chodzi o adrenaline, to wystarczy po prostu kibicowac swojej druzynie.
  Pieniadze natomiast zarabia sie praca, a nie hazardem.

 7. tolep pisze:

  Już widzę jak wypłacają…

 8. arek z Dębca pisze:

  Typowanie liczb jest kompletnie bez sensu ale bukmacherka sportowa ma jak najbardziej sens.

 9. J22 pisze:

  Jasne. Prawdopodobieństwo trafienia szóstki przy jednym zakładzie wynosi 1:13983816 (jeden do prawie czternastu milionów). Poza tym te liczby ktoś tam losuje. Jaki problem wylosować takie liczby jak się chce i mieć po paru losowaniach kumulację, która przyciągnie ludzi do kolektur? Gra w lotto to wg mnie strata pieniędzy. Co innego bukmacherka. Gdyby jeszcze nie ten złodziejski podatek.

  • Pan Tehu pisze:

   Ciekawe ile wczoraj zarobił ten co postawił na Benevento ? Może to był jakiś mieszkaniec Mediolanu?