Wyniki sondy: Dwóch rywali najtrudniejszych do pokonania

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z zapytaniem, który z rywali Lecha Poznań do końca tego sezonu będzie najtrudniejszy do pokonania? Ankieta ruszyła jeszcze przed ostatnim meczem z Górnikiem Zabrze, więc obejmowała spotkanie z beniaminkiem w którym Kolejorzowi poszło trudniej niż wszyscy przewidywali.


Raptem 2,5% ankietowanych uznało, że to właśnie Górnik będzie najtrudniejszym rywalem do pokonania przez Lecha Poznań. Według internautów KKSLECH.com w tym meczu miało być po prostu łatwo, a tymczasem po 73 minutach Kolejorz przegrywał aż 0:4. 5,8% osób w roli najgroźniejszego rywala w końcówce rozgrywek upatruje Wisłę Kraków, a 9% ekipę Jagiellonii Białystok. Tej wiosny z obiema drużynami Kolejorz wygrał wbijając im łącznie 8 goli.

Kibice Lecha Poznań za najcięższych przeciwników do pokonania do 20 maja uważają Wisłę Płock oraz Legię Warszawa. Na „Nafciarzy” z którymi w lipcu lechici przegrali na wyjeździe 0:1 głos oddało 35,6% internautów. Za to na „Wojskowych”, który Kolejorz rozbił jesienią pewnie 3:0 łącznie 47,2% kibiców Lecha Poznań.

W sondzie przez tydzień udział wzięło 6759 osób. Wszystkim kibicom dziękujemy za głosy i zachęcamy do udziału w kolejnych ankietach na KKSLECH.com. Następna sonda już po zakończeniu sezonu 2017/2018.


Wyniki sondy: Który z rywali będzie najtrudniejszy do pokonania?

47.2% – Legia Warszawa
35.6% – Wisła Płock
9% – Jagiellonia Białystok
5.8% – Wisła Kraków
2.5% – Górnik Zabrze

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <7 komentarzy

 1. kibol z IV pisze:

  Jak widzimy statystyki , sondy itp ni jak mają się do rzeczywistości. Teraz czas na to co tu i teraz. A tu i teraz potrzeba wsparcia dla drużyny , spokoju i wiary w sukces. Wiary widocznej na każdym kroku , nie pesymizmu , nie płaczu , lamentu ale wiary w to że 20 maja nasz Lech znów założy mistrzowską koronę. Mistrz Powróci , optymizm i wiara to coś czym pomożemy tej drużynie…Walczmy o swe marzenia , o piszącą się historię, o Lecha takiego jakiego zawsze chcemy widzieć…

 2. ant pisze:

  LECH MA PROBLEM SAM ZE SOBĄ.

 3. ojciec pisze:

  Te wyniki na reklamę bukmachera by się nadawały 🙂

 4. J5 pisze:

  Nie lubię statystyk i zestawień bo nijak to ma się do rzeczywistości. Wynik meczu ma przede wszystkim przelożenie na formę lub jej brak , szczęście lub pech, dyspozycję trenera i sędziego, a w przypadku tego ostatniego dochodzi jeszcze uczciwość. Czytając takie zestawienia i biorąc pod uwagę te czynniki zastanawiam się czy już tym razem jakaś passa nie zostanie przerwana. To nie jest dobre przed meczem, bo często taka statystyka zamiast być suchymi danymi przeistacza się we wróżenie z fusów. Lepiej te dane przytaczać tylko po meczu. Wtedy to znowu są tylko suche liczby. Tak bylo właśnie w meczu z Górnikiem. Wydawalo się że Kolejorz rozjedzie beniaminka, a tu lanie, tylko w drugą stronę. Podobnie może być w meczu z rywalem z drugiej pozycji w plebiscycie, ale nie musi. Ja tam jako kibol Kolejorza po staremu wierzę w zwycięstwo: )

 5. inny nick pisze:

  teraz to się zmieniło, wszystkie mecze są tak samo trudne a najtrudniejszym rywalem dla zawodników Lecha jest ich mentalność

 6. Arek pisze:

  Lech jest sam dla siebie zagadką ale fakt Legia będzie trudna do ogrania 🙁

  • ktoś pisze:

   To zależy, o co i jedni i drudzy będą grali w ostatniej kolejce.