Trybuny podczas meczu z Jagiellonią + FOTO, VIDEO

Przed pierwszym gwizdkiem w meczu Lech Poznań – Jagiellonia Białystok kibice Kolejorza ukazali w Kotle efektowną oprawę z użyciem sektorówki, folii i stroboskopów. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć ze środowej potyczki, a także filmiku 4K z oprawą. Pełna fotorelacja z meczu Kolejorza z Jagą w nocy.


> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <8 komentarzy

 1. Bolek pisze:

  Nasi kibice to jest najlepsza rzecz w Lechu Poznań!!!
  Broniłem Bjelicy długo… ale po tym meczu sam straciłem wiarę. Po tym meczu jest po prostu smutno… Po prostu cały sezon w pizdu.

 2. Expert pisze:

  Pozostało nam trzymać kciuki za Jagę.

 3. Bonek pisze:

  Cuj z sezonem ale k ewka będzie odbierać mistrzostwo u nas to jest dopiero curestwo. To jest cyrk to jest burdel anie cyrk, mój dziadek miał burdel to był dopiero cyrk.

 4. WybrzeżeKlatkiSchodowej pisze:

  Wstyd mi za to wszystko co się wyprawia w tym całym bałaganie. Jedynie kibice trzymają poziom, reszta to jakaś popierdolka a nie profesjonalny klub piłkarski.Nosze po dziadkach z dumą nazwisko Anioła.Lecz nawet we mnie próbują ugasić moja pasję i miłość do tęgo klubu za którym jestem odkąd pamiętam. Zabijają nas kibiców w beszczelny sposób śmiejąc się nam przy tym prosto w twarz.

 5. jaras pisze:

  wks 100%zgadzam się z ostatnią tezą

 6. Jarek pisze:

  Jeszcze teoretycznie jest szansa
  Najpierw Legia musi pokonać Górnik i Jagiellonia Zagłębie wtedy można rzec że to koniec marzeń, Lech musi zagrać tak jak potrafi najlepiej pokonać Wisłę i liczyć na cud, uważam że mają jeszcze szansę ważne aby pokazali charakter, potrafili wcześniej grać super to mogą pokazać charakter i prawdziwe umiejętności i grać do końca , jeśli pokonają Wisłę to wszystko jeszcze teoretycznie jest możliwe przede wszystkim muszą grać szybciej a jak nie szybciej to mądrzej , strzelić gola i czekać tak właśnie pokonał Nas Górnik i Jagiellonia także uważam że jeszcze jest szansa,

 7. max pisze:

  Wszystko w pizdu, czy jeszcze nie? Jeszcze wierzę . Jeszcze wierzę i mam nadzieję. Górnik jedzie po szmacie i wygrywa, Jaga remisuje , a my wygrywamy ze skisłą. I wszystko się rozstrzygnie w Poznaniu na Bułgarskiej. Mam przeczucie, że tak właśnie będzie. Wiara trzeba wierzyć do końca. Pozdrawiam Wszystkich dla których Kolejorz jest ważny.

 8. Mar pisze:

  Zawodnicy do dupy , ale kibole którzy gwiżdżą na swoich to cioty . Wyzwać , opier…ć to rozumiem .
  Mimo wszystko LECH KOLEJORZ forever .