Blisko 150 zdjęć z niedzielnego meczu + 2 filmy (akt.)

W słoneczny i majowy dzień na Inea Stadion mieszczący się przy ulicy Bułgarskiej 17 przyszło prawie 30 tysięcy ludzi, którzy ponownie zobaczyli pokaz frajerstwa w wykonaniu piłkarzy Kolejorza. Lechici już na początku meczu sprezentowali gola rywalowi, później atakując bili głową w mur, by w 70 minucie frajersko stracić drugiego gola. Krótko potem spotkanie dobiegło końca, natomiast nasi zawodnicy uciekli do szatni.


Po 75 minucie wściekli kibice Lecha Poznań jasno wyrazili co myślą o nieudolnych rządach Rutkowskich. Piro wylądowało na murawie, kibice wtargnęli na boisko aż mecz został przerwany, zakończony przez wojewodę, a na końcu wynik zawodów został zweryfikowany jako walkower z korzyścią dla Legii Warszawa. Zapraszamy do obejrzenia prawie 100 zdjęć z wczorajszej potyczki oraz 2 filmów.

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski


Autor zdjęć: Krzysztof Krause


Trybuny + zadyma podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa 0:3 (20.05.2018)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <17 komentarzy

 1. Marcin pisze:

  Wyjebac Majewskiego Tralke Vujo Jevticia Janickiego Barktotha Ukraincow

 2. arekkos pisze:

  I tych kibiców co rzucali race i wtargneli na boisko.

 3. foxi85 pisze:

  I dodatkowo w pakiecie rutków co seryjnie hańbią nasz klub.

 4. JR (od 1991 r.) pisze:

  Baner ŁKS-u bez komentarza…

 5. Sławek pisze:

  Za tyle lat robienia w huja kibiców to i tak kocioł łagodnie się obszedł z wronieką bandą.

 6. Zabrzanin pisze:

  Oj oj.. porobiło się. Szkoda. U nas też były dymy, też piłkarzom „wytłumaczono” ale to nie tędy droga. Takich obrazków byśmy nie chcieli. Frustracja zawsze może się przydarzyć, ale nie można tracić rozumu. Gdzieś ten rozum też się zatracił u was. Szkoda, bo tylko to po sezonie będziemy pamiętać.

 7. foxi85 pisze:

  Rozum mieli kibice szmaty jak mordy swoim trampkarzom oklepali (po upokorzeniu w Poznaniu) jak Ci zapomnieli jak się w piłkę gra. Nasze panienki są nietykalne.

 8. Sebaking pisze:

  Jestem wkurwiony na marnych piłkarzy to jest patologia piłki co od walili ale zachowanie kibiców też patologiczne a przed policją spierdalaj jak janusze a tacy odważni za

 9. Anonim pisze:

  na poziomie LM przegrywa Roma z Barcą. Rewanż i Roma dokonuje cudu – Barca out. Nikt nie demolował stadionu, nikt zarządu nie odwoływał, nikt nie zadymiał stadionu, na którym – nie, być może – tylko na 100% siedziały dzieci. PSG w tamtym sezonie i porażka na poziomie -5. A u nas ? Jak my mamy do tej klasy europejskiej się dopasować ? Sport, a tym bardziej piłka nożna jest dlatego taka piękna, że jest nieobliczalna. Za takie obrazki to nikt nie będzie chciał grać. Jako zawodnik nie mogę grać i skupiać się na grze mając w głowie hasła byle obszczy murka, że mnie zaje… czy moja rodzinę itd.

  • bj pisze:

   Nie przychodz i na mecze i nie placz .tam nikt nie sprzedaje za milony a wzamian nie sprowadza za darmo i udaje ze wszystko cacy

  • inowroclawianin pisze:

   Jaka nieobliczalna skoro my co sezon od 8 lat dziadostwo.

 10. foxi85 pisze:

  Jasne , a widziałeś uśmiechnięte mordy na naszej ławce rezerwowych w momencie kiedy zaczęło się dymienie – jacy uśmiechnięci i szczęśliwi „piłkarze”, a jak paru , parunastu kibiców wbiegło na murawę to uśmiechnięci przed chwilą „bohaterowie sezonu” zaczęli spierdzielać do szatni jak szczury. Tacy odważni, nawet po łomocie z Jagiellonią do dziennikarzy wyjść nie umieli.

 11. foxi85 pisze:

  Co Ty opłacony trollu przez rutków porównujesz? Barcę , PSG co na swoim podwórku są hegemonem i rok w rok mają min. 1 , 2 trofea z bandą frajerów mających porażkę wpisaną w DNA? Weź dziadu ludzi dodatkowo nie wk….aj. „Za takie obrazki to nikt nie będzie chciał grać.” Nie cieciu za takie obrazki tylko za wynik sportowy i pośmiewisko na cały kraj w tak dziadosko prowadzonym klubie nie będzie nikt chciał grać , no może oprócz szrotu z odzysku, tak aby się trochę podleczyć i przy okazji co miesiąc dobrą sumkę zgarnąć na konto.

 12. enow pisze:

  Już się bałem, że o upokorzeniu jakie nam przygotowali piłkarze nie zapomnę przez całe lato.
  A tu niespodzianka od kiboli, przepraszam, jakiś gamonów, i teraz mamy powody do jeszcze większego wstydu.
  Nie rozumiem tylko jednego, skoro policja była przygotowana na zadymę, to dlaczego ludzi, którzy wtargnęli na boisko wypuszczono z niego. Skoro z 20-30 ludzi (nie kibiców) wlazło na murawę, to trzeba było odciąć im drogę ucieczki, wyprowadzić, spisać, po 20 tyś – 50 tyś kary. Nawet przedstawiciela providenta bym zaprosił, żeby mogli od razu kredycik wziąć.
  A na koniec, wpierdol, tak jak za dawnych czasów gdy milicja była wrogiem kiboli. Dzisiaj wrogami kibiców są ludzie, którzy weszli na murawę, to my, kibole, powinniśmy taki element z naszego środowiska wyeliminować.
  Teraz trzeba się jakoś uspokoić.

  • inowroclawianin pisze:

   Kibice to nasza duma, ci piłkarze a przede wszystkim zarząd to wstyd. Ogarnij się.

 13. foxi85 pisze:

  jejku jaki wysyp trolli pro-rutkowskich