Prezentacja Ivana Djurdjevicia + FOTO

We wtorek, 22 maja w siedzibie klubu oficjalnie został zaprezentowany nowy trener Lecha Poznań, Ivan Djurdjević, który w ubiegłym tygodniu podpisał z Kolejorzem umowę obowiązującą do końca czerwca 2020 roku. Popularny „Djuka” będzie odpowiadał nie tylko za szkolenie zawodników, ale także m.in. za letnie transfery. Serb ma pełne zaufanie władz klubu oraz właściciela Jacka Rutkowskiego.


Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z dzisiejszej prezentacji Ivana Djurdjevicia jako nowego trenera Lecha Poznań, który będąc zawodnikiem Kolejorza w latach 2007-2013 zdobył wraz z klubem Mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

null
null
null
null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <23 komentarze

 1. inowroclawianin pisze:

  Ivan dziś wyglądał jakby miał łzy w oczach, widać, że jest przejęty sytuacją. Rutek natomiast miał wypisana bezradność i nieudacznictwo na gębie. On nawet z wyglądu na to stanowisko nie pasuje.

 2. foxi85 pisze:

  Puszcza się na głęboką wodę (szambo), życzę mu z całego serca powodzenia , oby mu dali dziady wolną rękę ku temu, aby to dziadostwo porządnie przerzedził, skompletował na nowo, ustawił i trzymał krótko za mordę.

 3. John pisze:

  No Djurdjević wyglądał dziś, jak by miał się zaraz rozpłakać,łamiący się głos ,łzy w oczach,blady.
  Nie wiem ze szczęścia ,że został 1 trenerem,wku*wienia na to wszystko.
  Jak opowiadał o tych smutnych ludziach ,których widział wracając ze stadionu.To już było blisko łez.Aż tak jest poruszony tym wszystkim.Szacunek ,bardzo szczery człowiek,emocjonalnie podchodzi do pewnych spraw.No widać było,że nie leje wody,nie ściemnia.
  Teraz musi pokazać twardą rękę i charakter w szatni.I niech będzie tak jak mówi,jak komuś nie pasuje ,tam są drzwi,wypad!!!Ma to szczęście ,że każda jego decyzja personalna ,będzie akceptowana przez większość.Tak naprawdę niewiele ma do stracenia ,jeśli coś wygra,będzie KRÓLEM.Jak coś pójdzie nie tak,wszystko pójdzie na kark zarządu.
  Powodzenia Ivan.!!!Nie daj sobie wejść na głowę.

  • Krzysztof pisze:

   Był przejęty i mocno zdenerwowany… Spełniło się jedno z jego marzeń i stanął przed naprawdę dużą grupą dziennikarzy… Pewnie teraz poczuł odpowiedzialność…

  • JR (od 1991 r.) pisze:

   Powinien mieć 200% poparcie kibiców i to nie na krótko. Będzie mu bardzo ciężko. Duża odpowiedzialność i oby się nie spalił. Teraz jak najmniej emocji tylko planowe działanie i KON-SEK-WEN-CJA!

  • Joe pisze:

   JR masz rację z tymi emocjami, chociaż z drugiej strony może właśnie trochę tego ognia, emocji brakuje. Nie tylko zimna kalkulacja ale trochę życia, żywiołu w tych ludziach.

 4. szulu77 pisze:

  Powodzenia Iwan!!!! Mam nadzieję, że ogarniesz ten SYF!!!!!!

 5. szulu77 pisze:

  Powodzenia Iwan!!!! Mam nadzieję, że ogarniesz ten SYF !!!!

 6. andi pisze:

  A czy ta środkowa rubryka z procentami, to jest po weryfikacji z trenerem?

 7. KLM1234 pisze:

  Powodzenia Djuka

 8. aliz pisze:

  Z całego serca życzę powodzenia, bo mając za plecami dwóch indolentów bez autorytetu, to trzeba mieć naprawdę wiele siły w sobie i otrzymać max wsparcia od nas.

 9. aliz pisze:

  Z całego serca życzę powodzenia, bo mając za plecami dwóch indolentów bez autorytetu, to trzeba mieć naprawdę wiele siły w sobie i otrzymać max wsparcia od nas.

 10. Araś pisze:

  Wszystko w twoich rekach ty teraz jestes szefem powodzenia

 11. Bambaryła pisze:

  Powodzenia Djuka! Już nie mogę sie doczekać pierwszego meczu w lidze i LE i czekam na sprzedaż karnetów. Szkoda że przed dymiarze pierwsze 8 meczów tylko w C+ obejrze na 65 cali TV. Kara adekwatna do burd niestety.

  • arek z Dębca pisze:

   Na takich Rutki liczą.

  • ZiomekKKs pisze:

   Idź idź juz biegnij po ten karnet i najlepiej na VIP bo tam będziesz pasowal. Jesteś takim samym frajerem jak wkłady i zarząd. To wszystko co zostało zrobione przez rutka i slowa przez niego wypowiedziane są tym co chcą usłyszeć kibice. Niczym więcej. Dzięki takim jak ty nic się nie zmieni a wronki zawsze będą bogate.

 12. Wierzba777 pisze:

  Jedyna nadzieja w tym, że Ivan wykorzysta obecną sytuację, gdzie może o bardzo wielu sytuacjach zdecydować, bo Zarząd się tak skompromitował, że nie piskną nawet słowa….Mam nadzieję, że ma w sobie taką siłę, żeby swoje już na początku wywalczył. Powodzenie Ivan, obyś był trenerem na lata

 13. Kibic Lecha pisze:

  Iwan nie wiem co napisać trener bez doświadczenia i wyniku z pewnośćią kazdy kibic zyczy mu powodzenia ale jego będzie rozliczała gra zespołu i przedewszystkim wynik a juz wie ze w Wielkopolsce nikt niezdzierzy drugiego albo trzeciego miejsca w słabej polskiej lidze

 14. Aqw pisze:

  Byka za rogi ja wierzę I będę z Tobą całym sercem

 15. Mpz pisze:

  Ivan czeka Cię droga przez mękę…Jeśli podołasz i przywrócisz miejsce należne takiemu klubowi jak Lech to obok lokomotywy stanie twój pomnik:) POWODZENIA!!!

 16. ZiomekKKs pisze:

  Idź idź juz biegnij po ten karnet i najlepiej na VIP bo tam będziesz pasowal. Jesteś takim samym frajerem jak wkłady i zarząd. To wszystko co zostało zrobione przez rutka i slowa przez niego wypowiedziane są tym co chcą usłyszeć kibice. Niczym więcej. Dzięki takim jak ty nic się nie zmieni a wronki zawsze będą bogate.

 17. Siódmy majster pisze:

  Ivan,wojowniku.Nie wiem czy Ci się uda,nie wiem czy osiągniesz sukces jakiego nie ma od 2015 roku.Ale jedno wiem: będziesz walczył bo Ty jako jeden z nielicznych wiesz,że dopóki walczysz ,jesteś zwycięzcą.Zwróciłem uwagę na Twe słowa,że gracze zagraniczni muszą mówić w NASZYM JĘZYKU.Nie powiedziałeś w polskim , tylko w NASZYM.Szacun chłopie.Ty nie jesteś wielki,Ty jesteś OGROMNY.Jeśli Ci się uda staniesz się legendą legend,jeśli przegrasz po walce ja do Ciebie żalu miał nie będę.Pracuj tylko z takimi,jak Ty,nie daj sobie wcisnąć ciot i zdechlaków.Bądź wzorem i opoką, autorytetem i zwycięskim wodzem.U nas, kibiców masz czystą kartę.Zapisz ją chwalebnymi literami,które kiedyś umieści się na Twoim pomniku w Poznaniu.W coś lub kogoś trzeba wierzyć w czasie totalnego rozkładu i gnicia.Ja wierzę w Ciebie 🙂

 18. RobertLech!!! pisze:

  Calym sercem za Ivanem, nawet jak mu nie wyjdzie – to rozliczymy Rutkowskiego czy wystarczajaco go wspieral. Legenda i nic tego nie zburzy.