Wasze oceny za mecz z Legią. Jóźwiak znów najlepszy, Vujadinović najsłabszy

Kamil Jóźwiak (średnia ocen: 3,08) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Legią Warszawa. Zaraz za nim byli Łukasz Trałka (2,82) oraz Robert Gumny (2,38). Zawodnikiem, który tym razem był najsłabszy mając najniższą średnią ocen był Nikola Vujadinović (średnia nota: 1,70). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania zawodników.


Matus Putnocky
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 45.1%
Średnia ocen: 2,23

Robert Gumny
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 37.4%
Średnia ocen: 2,38

Rafał Janicki
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 57.7%
Średnia ocen: 1,96

Nikola Vujadinović
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 77.4%
Średnia ocen: 1,70

Piotr Tomasik
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 50.7%
Średnia ocen: 2,08

Łukasz Trałka
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 30%
Średnia ocen: 2,82

Maciej Gajos
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 55%
Średnia ocen: 2,00

Darko Jevtić
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 53%
Średnia ocen: 2,07

Radosław Majewski
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 57.8%
Średnia ocen: 2,00

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 24.5%
Średnia ocen: 3,08

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 47%
Średnia ocen: 2,20


Tymczasowy trener Rafał Ulatowski (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 67%

Poziom meczu Lech – Legia 0:3 (walkower)

1 – 53%

Sędzia meczu Daniel Stefański (Bydgoszcz):

1 – 47%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Arkadiusz Malarz – 46%

Skład Lecha Poznań w meczu z Legią Warszawa:

Putnocky – Gumny, Janicki, Vujadinović, Tomasik (71.Klupś) – Trałka, Gajos – Jevtić, Majewski, Jóźwiak (62.Makuszewski)- Gytkjaer.

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <17 komentarzy

 1. koleś z gostyńskiego pisze:

  Z innej beczki, oglądałem gale extraklapy w kanale ściekowym plus i azjata mioduski powiedział że chętnie w przyszłości zrobią szpaler przyszłemu mistrzowi na swoim stadionie, zapomniał ciota dodać że i tak kibole ległej wejdą chwilę pózniej na murawę i zerwą medale przyjezdnym. potem pewnie wylizali sobie dupy i poszli do domów

  • robson pisze:

   Mioduski tak gada, bo go to wiele nie kosztuje. Gdyby kibice Legii byli na niego tak wkurwieni jak my na wronieckich, to pierwszy prosiłby o przeniesienie ceremonii w obawie przed gniewem żylety.

  • F@n pisze:

   Taka prawda, że i Leśnodorski i Mioduski biją nasz zarząd o kilka klas

 2. T-1000 pisze:

  Tysiąc razy wolę Mioduskiego od waszych beznadziejnych Rutkowskich…

  • Marecki60 pisze:

   Proponuje przeniesienie Legii wraz z Miodulskim do Rzeczowa lub innego wschodniego miasta na krańcu Polski i Twój ukochany klub bez nieograniczonej możliwości pozyskania sponsorów wyląduje w A klasie, a po Miodulskim nawet śladu nie będzie.
   Cieszcie się, że ta liga jest taka słaba, bo w innym piłkarskim kraju z taką ekipa jaką aktualnie macie to nawet do pucharów byście się nie dostali.

  • oko pisze:

   To spierdalaj do Warszawy będziesz miał to co lubisz

 3. J5 pisze:

  Szukałem na oficjalnej informacji o tym , czy bezjajeczni odebrali te brązowe medale, i nie znalazłem. Te nyrole zaraz po meczu rozjechali się na urlopy. Zastanawiam się czy zarząd nie informując o tym nie chce wk…. kiboli, czy czekają jeszcze na jakieś kary od komisji ligi?

 4. arek z Dębca pisze:

  Vuja jak Kostevych. Na początku coś grał a potem dno.

 5. oko pisze:

  Ja to się zastanawiam co ma w głowie taki trener który ściąga najlepszego piłkarza? Bo ja myślałem że wyjdę z siebie na stadionie jak z zobaczyłem tą zmianę Jóźwiaka. Oslabie swój zespół bo jeszcze legia nie wygra? Mam wiatr, ale może będę miał lepszy jak tylko złapie formę sprawdzę czy już tą formę ma? Na trenerce się znam jak świnia na gwiazdach i nie mam świadomości że zdejmuje najlepszego zawodnika? Dopóki będziemy mieli takich trenerów bo poprzedni to samo robił to o mistrzostwie możemy zapomnieć. Wymiana połowy piłkarzy i połowy zarządu nic nie da. I to że Janicki nie trafia z 5 m w bramkę to też jest wina trenerów bo oni są nidouczeni, a zasranym obowiązkiem obrońcy jest dobra gra głową a tym samym trenera by z nim nad tym elementem przysiedział i potrenował. A tak z 5 m uderza i 3 m koło bramki leci bo zamiast robić to 3-setny raz w ostatnim czasie i to jest tylko formalnością to on to robi 3-ci raz i wychodzi jak wychodzi czyli nie wychodzi.

  • Siódmy majster pisze:

   Ściągnął Józia bo miał żółtko i dalej wycinał i już mu Stefański paluchem groził.

 6. Ekspert pisze:

  Zatrzymali juz 6.

 7. wienio pisze:

  Khoblenko, NBN, Thomala, De Marco, Barkrot, Radut to jedno, ale co robią w zespole Gajos, Majewski ? Ile bramek strzeliły te gwiazdy ? Ilu jeszcze kopiących się po czole gamoni, bez ambicji trafi na Bułgarską ? Gajosowi pasuje opaska kapitana, jak świni kamizela. Inna sprawa jak pięknie Stefański pilnował wyniku dla ległej !

  • Olinka pisze:

   „Jak świni kamizela” haha mega dobre. Ale pełna zgoda, z tym co piszesz. Jak się dowiedziałam, że Bjelica dał opaskę Gajosowi to się zastanawiałam czy przestał brać leki czy zaczął dopiero. To była pierwsza jego zła decyzja w tym sezonie. Potem już było tylko gorzej. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobił by Gajosa kapitanem. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że facet nie ma do tego predyspozycji… Wiem, że chciał kogoś kto mówi po polsku, ale kużwa Gajos. Bjelicy sam sobie w kolano strzelił.

 8. podhaLe pisze:

  @koles z gostynskiego
  Mioduski nic odkrywczego nie powiedzial.Na łazienkowskiej nie jeden klub odbierał medale i puchar także i wy i nikt takiego bydła jak wy nie zrobil bo kulture wynosi sie z domu nauczyc sie jej nie da.A przegrac tez czasem trzeba umiec.

  • Siódmy majster pisze:

   @podhaLe-Nie nawijaj o bydle ,kulturze i umiejętności przegrywania bo bredzisz.I nie pchaj się tam, gdzie cię nie zapraszają

 9. ADLES pisze:

  @podhaLe

  Mioduski może te swoje pierdoły wsadzić w d… Jeśliby Lech w przyszłości w ostatnim meczu zdobył mistrza w Warszawie, to zapewniam – nikt nie świętowałby tego w tym chlewie, tylko wszyscy jak najszybciej wracaliby do Poznania. Zbytek łaski.

 10. wienio pisze:

  @podhale – krótka pamięć i mały rozumek. Jak bandyci z ł3 robili gnój na swoim stadionie, napadli na piłkarzy Kolejorza i kradli im medale, PZPN surowo ukarał ległą… aż 50 tys. kary. Ot warszawska sprawiedliwość i obiektywizm.